UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 549, rodoma - 549)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@kaunobmk.com

Eil.
Nr.
VardasPavardėLytis
Gimimo
metai
Šalis
Miestas
Klubas
Nuotolis
Patvirtinta
1.JonasVilčinskasVYR1939LTUVilniusB.K. „Jonas Maratonas“ 5 km
2.RomualdasLimantasVYR1944LTUKaunasKauno BMK 5 km
3.RonaldasKondratasVYR1945LTUVilniusInžinerija 10 km
4.ZhaferImamutdinovVYR1945LTUKaunasSveikata 5 km
5.JuliusPoškusVYR1945LTUPakruojisbmk vėjas 5 km
6.AlgimantasKartočiusVYR1950LTUVilniusŠviesos kariai 5 km
7.StanislovasBuchoveckasVYR1951LTUVilniusŠviesos kariai 5 km
8.HartmutMittelstadtVYR1953DEUAlytusHC Vorpommern Greifswald 5 km
9.VitalijusRimšaVYR1953LTUKaunasKauno BMK 5 km
10.ZeniusBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra1.5 km
11.ZeniusBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra 5 km
12.BroniusKazėnasVYR1954LTUJonavaJonavos „Maratonas“ 5 km
13.AlgisBielskusVYR1955LTUKauno R.  5 km
14.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 5 km
15.VytautasŽemėtisVYR1955LTUPakruojisbmk vėjas 10 km
16.RimantasMelnikasVYR1955LTUVilniusMaratomanija 10 km
17.KęstutisAbromaitisVYR1956LTUPakruojisbmk vėjas 5 km
18.RimantasMackevičiusVYR1957LTUVilniusInžinerija 5 km
19.Petras Vansevičius VYR1957LTUJonava Bėgimo klubas 5 km
20.RičardasDuonelavičiusVYR1957LTUGarliavaKauno BMK 5 km
21.GediminasKabišaitisVYR1959LTUKaunasB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
22.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra 10 km
23.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra1.5 km
24.Ježi VitalijusMicuraVYR1959LTUJonavaMaratonas 10 km
25.AlbinasMarkevičiusVYR1959LTUKaunasKauno BMK 5 km
26.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK 5 km
27.AlgirdasStriūkaVYR1960LTUVilniusInžinerija 10 km
28.PetrasGrabysVYR1961LTUAlytusDzūkija 10 km
29.GražinaŠaulytėMOT1961LTUKaunasKorys 10 km
30.ArūnasKlebauskasVYR1962LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
31.ValdasSkliaustysVYR1962LTUPasvalysVėtra1.5 km
32.ValdasSkliaustysVYR1962LTUSurdegisVėtra 10 km
33.BirutėStriūkienėMOT1962LTUVilniusInžinerija 10 km
34.AldonaAndriuškienėMOT1962LTUMažeikiai5 kalnai 10 km
35.Gediminas Kinderis VYR1963LTUKaunas Kauno BMK 5 km
36.KlemensasZarankaVYR1963LTUKaunasKauno BMK 10 km
37.AudrysAntončikasVYR1964LTUJonavaBėgimo klubas 10 km
38.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra 10 km
39.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra1.5 km
40.RimaAntončikienėMOT1964LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
41.ViacheslavKutyrkinVYR1965RUSSankt PeterburgMaratomanija 10 km
42.JūratėMalinauskienėMOT1965LTUKėdainiaiBėgimo klubas 10 km
43.IgorČernikovVYR1965LTUVilniusNa, pagauk! 10 km
44.SauliusRučysVYR1965LTUKaunas  5 km
45.IdaDobrovolskienėMOT1965LTUKaunasKauno BMK 10 km
46.RaimundasZambacevičiusVYR1965LTUKaunasKauno BMK 10 km
47.Virgilijus Muralis VYR1966LTUJonavaMaratonas 10 km
48.LinaLiaudenskienėMOT1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
49.RemigijusTamulaitisVYR1966LTUMarijampolė  5 km
50.GintarasLiaudenskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
51.VytautasPetrauskasVYR1966LTUVilniusInžinerija1.5 km
52.SauliusMockaitisVYR1967LTUKaunasKauno BMK 10 km
53.JuozasBaliūnasVYR1967LTUPasvalysVėtra 5 km
54.ValdemarPavliukovičVYR1967LTUVilnius  10 km
55.RenataMacijauskienėMOT1968LTUPanevėžysLukas 5 km
56.EgidijusRadavičiusVYR1968LTUŠiauliaiŠiaulių bajorai 10 km
57.GiedriusPovilavičiusVYR1968LTUJonavaBK Maratonas 5 km
58.EduardZniščinskijVYR1968LTUVilniusInžinerija 10 km
59.RolandasSiliusVYR1968LTUVilniuaInžinerija 10 km
60.DainiusGorskisVYR1968LTUPanevėžysLukas 10 km
61.SnieguolėTamulaitienėMOT1968LTUMarijampolė  5 km
62.ViačeslavŽuravliovVYR1969LTUBaltoji Vokė  10 km
63.DariusAbartasVYR1969LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
64.AleksandrasKarpinskisVYR1969LTUKaunasKauno BMK 10 km
65.ErnestasVedeikisVYR1970LTUŠiauliai Lukas 10 km
66.GiedrėŠamanskienėMOT1970LTUKaunasKauno BMK 5 km
67.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
68.DaliaDubinskiebeMOT1970LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
69.OlegasKairysVYR1970LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
70.AlbinasStatkusVYR1970LTUMažeikiai5 Kalnai 10 km
71.DaliusKasperiūnasVYR1970LTUKaunasKauno BMK 10 km
72.VidasTotilasVYR1971LTUKauno R.vilemaiKauno BMK 10 km
73.RolandasŠumskisVYR1971LTUKelmėKauno BMK1.5 km
74.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 5 km
75.EglėRaslavičienėMOT1971LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
76.AudriusJankauskasVYR1971LTURaseiniaiMaratomanija 10 km
77.EdmundasBurbaVYR1971LTUVilniusMaratomanija 10 km
78.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 10 km
79.RasuolėDrazdauskienėMOT1971LTUVilniusMaratomanija 10 km
80.AidasArdzijauskasVYR1971LTUVilnius  10 km
81.RolandasŠumskisVYR1971LTUKelmėKauno BMK 5 km
82.GiedriusBabelisVYR1971LTUKaunas  10 km
83.ValdasKilpysVYR1971LTUKaunas LŠS 10 km
84.JaninaPaliulienė MOT1972LTUBirštonas   5 km
85.AlgirdasDžiaugysVYR1972LTUKaunasOrigami runners 10 km
86.JūratėLakštauskienėMOT1972LTUElektrėnai  5 km
87.RytisVaškelevičiusVYR1972LTUVilnius  10 km
88.SonataUrbaitienėMOT1972LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
89.DaivaRailienėMOT1972LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
90.VirginijusŠaudysVYR1972LTUKauno RajKauno BMK 10 km
91.TomasBulotasVYR1972LTUVilniusDolgovas.com 5 km
92.EgidijusPackevičiusVYR1972LTUPasvalysVėtra 5 km
93.GintarėLitvinavičienėMOT1973LTUJonava Maratonas 5 km
94.VidmantasRugieniusVYR1973LTUMarijampoleMaratomanija 10 km
95.DrąsiusValuntaVYR1973LTUPasvalysVėtra 10 km
96.Edvardas JundaVYR1973LTU Maratomanija 10 km
97.DaliusČvertkauskasVYR1973LTUVilniusMaratomanija 10 km
98.DrąsiusValuntaVYR1973LTUPasvalysVėtra1.5 km
99.LaimaDžiaugienėMOT1973LTUKaunasOrigami runners 5 km
100.Saulius Paulikas VYR1973LTUPanevežys Begimo klubas 10 km
101.LaimutisŠalaševičiusVYR1973LTUKauno R.  10 km
102.AistėValantiejienėMOT1973LTUGarliavaKauno BMK 10 km
103.SauliusLitvinavičiusVYR1973LTUJonava Maratonas 10 km
104.JūratėSlivinskienėMOT1973LTUVilkaviškisBėgimo klubas 10 km
105.AlgimantasJanušauskasVYR1974LTU CHAIN PUNK 10 km
106.ValdasŠmaižysVYR1974LTUVilniusMaratomanija 10 km
107.AnatolijusJumatovasVYR1974LTUKaunasOrigami runners 5 km
108.RasaŽemaitienėMOT1974LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
109.LaimonasČaplikasVYR1974LTUKaunasKauno BMK 10 km
110.RasaŽemaitienėMOT1974LTUŠiauliaiVėtra 10 km
111.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
112.GintarasAndruškaVYR1975LTU Vėtra 10 km
113.VaidaRudminienėMOT1975LTUKaunas  10 km
114.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
115.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra 10 km
116.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra 10 km
117.GitanaJanulienėMOT1975LTUJurbarkasMaratomanija 10 km
118.Evaldas Šnipas VYR1975LTU Bėgimo klubas 10 km
119.Ruslanas ProkopenkoVYR1975LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
120.MariusMonkevičiusVYR1975LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
121.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
122.JurgitaLeveikienėMOT1976LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
123.DaliaLukošienėMOT1976LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
124.IvetaŠukauskienėMOT1976LTU  1.5 km
125.SauliusŠokelisVYR1976LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
126.AlgimantasIčiukasVYR1976LTUKaunas  10 km
127.JurgitaLeveikienėMOT1976LTUŠiauliaiVėtra 10 km
128.TomasŽelionisVYR1976LTUKaunasRiverun 10 km
129.RenataČepkauskė MOT1976LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
130.VytautasKardokasVYR1976LTUKaunas  10 km
131.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
132.LinaŠeduikytėMOT1977LTUKaunasI Run LT 5 km
133.EdgarasJudickasVYR1977LTUAlytus2Vilkai 10 km
134.TomasBogužinskasVYR1977LTUKaunasOrigami runners 10 km
135.GintarasŠvetkauskasVYR1977LTUAlytusPrasibėgam? Prasibėgam! 10 km
136.JūratėJumatovienėMOT1977LTUKaunasOrigami runners 5 km
137.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
138.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 5 km
139.JurgitaJakaitienėMOT1977LTUPrienaiKauno BMK 10 km
140.AndriusZokaitis VYR1977LTUKaunas Kauno BMK1.5 km
141.ModestasSereikaVYR1977LTUKaunas  5 km
142.LinaBuinauskienėMOT1977LTUKarmėlava , Kauno RaBėgimo klubas 10 km
143.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
144.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
145.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK1.5 km
146.DonatasKurševičiusVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
147.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra 10 km
148.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
149.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra1.5 km
150.GiedrėLukaševičienėMOT1978LTUKaunasMaratomanija 5 km
151.LinasSamaška VYR1978LTUKaunas Robinzonada Adventure Team 10 km
152.AudraBogužinskienėMOT1978LTUKaunasOrigami runners 10 km
153.ArnasLukošaitisVYR1978LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
154.ŽydrūnasAleknaVYR1978LTUKaunasKauno BMK/HighPeaks Lietuva 10 km
155.DanieliusJurnaVYR1978LTUVilniusJokers 10 km
156.ŽilvinasNaujalisVYR1978LTUVilniusJokers 10 km
157.LauraMilasevičiūtėMOT1978LTUKaunoKauno BMK 5 km
158.VaidasSkripkauskasVYR1978LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
159.AndrėjusKlimaševskijVYR1978LTURadikiai  10 km
160.RedaŠatūnienėMOT1978LTUKaunasI Run LT 5 km
161.JūratėGrigorjevienėMOT1978LTUKaišiadorysBėgimo klubas 10 km
162.ModestasKareniauskasVYR1978LTUKaunas  10 km
163.MindaugasBeniušisVYR1979LTUKaunas  10 km
164.LinaAbromaitytė-ŠmaižėMOT1979LTUVilniusMaratomanija 10 km
165.AntanasLukaševičiusVYR1979LTUNetoniaiKauno BMK 10 km
166.RenataŠlenienėMOT1979LTUVilniusMaratomanija 10 km
167.SvetlanaBulavkoMOT1979LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
168.DaivaAleksėjūnienėMOT1979LTUKaunasNėra klubo 10 km
169.ErikaInokaitienėMOT1979LTUKaunas  5 km
170.SkaistėStaknevičiūtėMOT1979LTUVilnius  10 km
171.JurgitaMarkevičienėMOT1979LTUKaunas  10 km
172.MantasSidekerskisVYR1979LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
173.GiedriusGudaitisVYR1979LTUKaunas- 5 km
174.TadasBikinas VYR1979LTUKaunas   10 km
175.RasaBakienėMOT1979LTUVilemų K.Kauno BMK 5 km
176.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
177.JurgitaGavrilovaMOT1979LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
178.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas 10 km
179.KestutisBuzinskasVYR1979LTUKaunas  5 km
180.Aivijus SamajauskasVYR1979LTUKaunas  10 km
181.DariusBisikirskasVYR1979LTUKaunasBan Team 10 km
182.GražvydasJusaitisVYR1979LTUAlytusDzūkija 10 km
183.MindaugasŽiūkasVYR1979LTUVilniusSanta Monica Networks 10 km
184.GintarasDrebulysVYR1980LTUKaunasOrigami runners 10 km
185.ErnestaSaracinskienėMOT1980LTUMažeikiai5 kalnai 10 km
186.DianaŠiukščiuvėMOT1980LTUPanevėžys  5 km
187.Remigijus Zalumskis VYR1980LTUPanevezysLukas 10 km
188.Artūras Gribauskas VYR1980LTUKaunas  10 km
189.MichailasŽiličiusVYR1980LTUVilniusMS Challenge Team 10 km
190.AntanasŽukauskasVYR1980LTUJonavaMaratonas 10 km
191.ValentinaLapinskienėMOT1980LTUNoreikiskesHella Lithuania 5 km
192.LoretaMalijonienėMOT1980LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
193.MindaugasČerniavičiusVYR1980LTUKaunas  10 km
194.RytisDavidovičiusVYR1980LTUVilniusBraitin 10 km
195.AstaKazakevičienėVYR1981LTUKaunasKauno BMK1.5 km
196.KarolinaTomkuvienėMOT1981LTUKaunasOrigami runners 5 km
197.MantasAleksaitisVYR1981LTUElektrėnaiBėgimo klubas 10 km
198.PovilasČiurlevičiusVYR1981LTUKaunasBorn2run LTU 5 km
199.Jurgita Žirkauskaitė MOT1981LTUPanevezysLukas 10 km
200.VitasPaliulisVYR1981LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
201.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
202.VaidasPetrauskasVYR1981LTUJonavaOrigami runners 10 km
203.Jolita VasiljevaMOT1981LTUJonava Bėgimo klubas 5 km
204.LauraDapkuvienė MOT1981LTUJonavaMaratonas 10 km
205.DainiusŠvėgždaVYR1981LTURadviliškis- 10 km
206.VidaDolgovienėMOT1981LTUVilniusdolgovas.com 5 km
207.GiedreKareneMOT1981LTUKaunas  10 km
208.VirginijaVišinskienėMOT1981LTUKaunasKauno BMK 5 km
209.TomasKlusasVYR1981LTUŠiauliai5 kalnai 10 km
210.VaidaLukaševičienėMOT1982LTUKauno Raj.Kauno BMK 10 km
211.LinasUlevičiusVYR1982LTUKaunasRunFaceVaSti 5 km
212.Andrius GavrilovasVYR1982LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
213.AnetaSutkutėMOT1982LTUKaunasKauno BMK1.5 km
214.SimonaJankauskaitėMOT1982LTUKaunasKauno BMK1.5 km
215.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno RajonasKauno BMK 10 km
216.LinaVasiljevienėMOT1983LTUIgnalinaB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
217.ArūnasVaišvilaVYR1983LTUKaunasPB Run 10 km
218.LinaSubačienė MOT1983LTUKaunas  10 km
219.AndriusSlavickasVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
220.ValdasDaukšaVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
221.GintarasGražulevičiusVYR1983LTUAlytus  10 km
222.TatjanaSakalauskienėMOT1983LTUVilniusB.K. „Jonas Maratonas“ 5 km
223.AiridaValaiteMOT1983LTUKaunas  5 km
224.VidaRimavičienėVYR1983LTU   5 km
225.IngaŽičkutėMOT1983LTUVilnius  5 km
226.Aleksandras GorskijVYR1983LTUKaunasRunFace VaSti 10 km
227.Auksė Baliukevičiūtė MOT1983LTUKaunasOrigami runners 10 km
228.RolandasKriugždaVYR1983LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
229.GiedriusDaugmaudisVYR1983LTUVilniusŠviesos Kariai 10 km
230.VytautasKaminskasVYR1983LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
231.DonatasStulgysVYR1983LTUDruskininkai  10 km
232.Donatas NabažasVYR1983LTUKaunasMaratomanija 10 km
233.ElenaAleksejeva MOT1983LTUKaunasMaratomanija 5 km
234.GiedrėKrasauskėMOT1983LTUKaunasOSK Medeina 5 km
235.JuliusSakalauskasVYR1983LTUKaunasVIP 5 km
236.VytautasKamarūnasVYR1983LTUKaunasOK ŠILAS 10 km
237.AndriusDapkevičiusVYR1983LTUNoreikiškėsMarijampolės triatlono draugija 10 km
238.EgidijusNavickasVYR1983LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
239.RenataJatužienėMOT1983LTUKaunasKauno BMK 10 km
240.Juozas Koženiauskas VYR1984LTUKaunasŠešios Trim 10 km
241.KristinaRutkauskienėMOT1984LTUKaunas  5 km
242.RytisAlksnevičius VYR1984LTUKaunasLSU1.5 km
243.MarijaAndriekaitėMOT1984LTUKaunas  5 km
244.VaidasPučinskasVYR1984LTUMarijampolė  10 km
245.RimantasŠileikisVYR1984LTUVilniusMaratomanija 10 km
246.TomasKizalaVYR1984LTUKaunasKauno BMK 10 km
247.Jūratė Gailiutė MOT1984LTUŠiauliai- 10 km
248.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėMarijampolės triatlono draugija 10 km
249.VidaUselienėMOT1984LTUKaunasRunFace VaSti 10 km
250.JustasMedišauskasVYR1984LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
251.LinasKairaitisVYR1984LTUKaunasStop Stop 10 km
252.SauliusČebanauskasVYR1985LTUKaunasOrigami runners 10 km
253.ViliusGrigaliūnasVYR1985LTUVinkšnėnų K.Vėtra 10 km
254.VaidasRamanauskasVYR1985LTUKaunasOrigami runners 10 km
255.MariusJuškaVYR1985LTUKaunas  10 km
256.ViliusGrigaliūnasVYR1985LTUVinkšnėnų K.Vėtra1.5 km
257.IndrėMakelytėMOT1985LTUKaunasRun Face VaSti 10 km
258.TomasBačiulisVYR1985LTUKaunasKauno BMK 10 km
259.AudriusBagdanavičiusVYR1985LTUKaunasKauno BMK 10 km
260.Kornelija Kokankaitė MOT1985LTUKaišiadorys Kauno BMK 5 km
261.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK 5 km
262.GiedrėKacinskienėMOT1985LTUKaunas  10 km
263.EugenijusBlažukasVYR1985LTUKaunas  10 km
264.AudriusBagdanavičiusVYR1985LTUKaunasKauno BMK1.5 km
265.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK1.5 km
266.VaidaKaluškevičienėMOT1985LTUKaunas  10 km
267.IngaKorotčenkovienėMOT1985LTUKaunasŠešios Trim 10 km
268.Sergej KasatkinVYR1985LTUKaunas  5 km
269.Andrius MasalskisVYR1985LTUKaune Kauno maratono klubas 10 km
270.KęstutisKrinciusVYR1986LTUKelmėLukas 10 km
271.UgnėAuglienėMOT1986LTUKaunassesiostrim 10 km
272.Donatas Velička VYR1986LTUKaunas Bėgimo klubas 10 km
273.GediminasDapševičiusVYR1986LTUKaunas  5 km
274.GitanaAkmanavičiūtėMOT1986LTUKaunasOrigami Runners 10 km
275.RytisŠventoraitisVYR1986LTUKaunasOrigami runners 10 km
276.DainiusLiutkusVYR1986LTUPiliuonaOCR Baltic Warriors 10 km
277.ArūnasBogušasVYR1986LTUKaunasKauno BMK1.5 km
278.SimasStasiukaitis VYR1986LTUKarmėlava, Kauno RaBėgimo klubas 10 km
279.TadasŠčegauskasVYR1986LTUKaunasOrigami runners 10 km
280.ArūnasBogušasVYR1986LTUKaunasKauno BMK 10 km
281.MariusZakarauskasVYR1986LTUKaunasJonavos bėgimo klubas Maratonas 10 km
282.AndriusStatkusVYR1986LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
283.Andrius ŠipkinasVYR1986LTUJovariškės Bėgimo klubas 10 km
284.TomasViliušisVYR1986LTUKaunas3paršiukaiSamurajai 10 km
285.LinasSteckis VYR1987LTU   5 km
286.Kristina Statkuvienė MOT1987LTUVilniusBėgimo klubas 5 km
287.AndrejusDolgovasVYR1987LTUKaunasF.O.C.U.S. running 5 km
288.Inga Sakavičiūtė MOT1987LTUKaunas  10 km
289.ErnestaGuogieneMOT1987LTUKaunasRunFace Vasti 5 km
290.AušraLevickienėMOT1987LTUKaunas  10 km
291.ArūnasValuckisVYR1987LTUDomeikavaKauno BMK 10 km
292.LaimonasStrikaitisVYR1987LTUVilniusF.O.C.U.S. running 5 km
293.MindaugasSkardžiusVYR1987LTUPanevėžys  10 km
294.TomasRastenisVYR1987LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
295.DaivaPlerpaitėMOT1987LTUKaunas  10 km
296.RokasSkardžiusVYR1987LTUVilniusMaratomanija 10 km
297.GiedriusVičkusVYR1987LTU   5 km
298.RemigijusKančysVYR1987LTUKaunasOrigami runners 10 km
299.RaimondasGrigasVYR1988LTUKaunas  5 km
300.MindaugssSavickasVYR1988LTUKaunas6.30 10 km
301.ArtūrasKmieliauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 5 km
302.PauliusMacijauskasVYR1988LTUVilnius  10 km
303.AdomasŠambarasVYR1988LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
304.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 10 km
305.MindaugasLevickasVYR1988LTUKaunas  10 km
306.SandraMontvilėMOT1988LTUŠilutėOCR Baltic Warriors 10 km
307.IndrėLabutėMOT1988LTUKaunasOrigami runners 5 km
308.ŽilvinasMaleronkaVYR1988LTUUkmergėBėgimo klubas 10 km
309.Gintarė SukarevičienėMOT1988LTUUtenaMaratomanija 10 km
310.AlgirdasDaukantasVYR1988LTUKaunasOrigami runners 10 km
311.PauliusDunauskasVYR1988LTUKaunas  5 km
312.TadasPetraitisVYR1988LTUKaunasGo go Petraičio! 10 km
313.ZitaKosačMOT1988LTUKaunasOrigami runners 5 km
314.OnutėBieliauskaitėMOT1989LTUVilnius  10 km
315.-Mindaugas-KeršulisVYR1989LTUVarėnaMaratomanija 5 km
316.BiruteGranickieneMOT1989LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
317.IevaRezajevaMOT1989LTUKaunasRunFace Vasti 10 km
318.PauliusČerkauskasVYR1989LTUŠėta  10 km
319.AušrinėŪsaitytėMOT1989LTUKaunas  10 km
320.GražvydasLažauskasVYR1989LTUKaunas  10 km
321.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
322.MantasČerkesasVYR1989LTUPanevėžys  10 km
323.Birutė Granickienė MOT1989LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
324.AudriusAndrulisVYR1989LTUAlytus  10 km
325.JuliusMorkūnasVYR1989LTUKaunasVirtustream 10 km
326.VytautasVosyliusVYR1989LTUKaunas  10 km
327.MindaugasCiplinskasVYR1989LTUKauno R.Bėgimo klubas 10 km
328.EvaldasStungisVYR1990LTU   5 km
329.KarolisDėnasVYR1990LTUKaunas  10 km
330.ErnestasBurokasVYR1990LTUUžuguostisKauno BMK 10 km
331.EdgarasMonkelisVYR1990LTUKaunas  5 km
332.RobertasGilvickisVYR1990LTUKaunasKauno BMK 5 km
333.GretaJuodagalvė MOT1990LTUŠiauliai Bėgimo klubas 10 km
334.MartynasAmbrizasVYR1990LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga1.5 km
335.GytisČečkauskas VYR1990LTUKaunasOCR Baltic Warriors 10 km
336.ViktorijaKalvelytėMOT1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 10 km
337.GediminasAnuzisVYR1990LTUVilniusBK Tinklas 10 km
338.IngaPalaikieneMOT1990LTUMarijampole  10 km
339.KornelijusJuodisVYR1990LTUKaunasOrigami runners 10 km
340.RamunėMaldutytėMOT1990LTUKaunasKauno BMK 10 km
341.Gintarė Burbaitė MOT1990LTUKaunasI RUN LT 5 km
342.GintarėArdinavičienėMOT1990LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
343.TomaKuzaitytėMOT1990LTUKaunas  5 km
344.MantasBartkusVYR1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
345.EvelinaJasikonytėMOT1990LTUKaunas  10 km
346.DomasDudonisVYR1990LTUUkmergePATSSAU 10 km
347.AndriusNacevičiusVYR1991LTUKaunas  10 km
348.KęstutisPečiukonisVYR1991LTUAlytus  10 km
349.AndriusDzeminskasVYR1991LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
350.DeimantėŽemaitytėMOT1991LTU I Run LT 5 km
351.RomasOlchovikVYR1991LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
352.AurimasPetrikasVYR1991LTUKaunas  10 km
353.JustasGrigaravičiusVYR1991LTUMarijampolė  10 km
354.Milda Talalaitė MOT1991LTUKaunasOrigami runners 10 km
355.PauliusBieliūnasVYR1991LTUTarprubežiaiPB Run 5 km
356.ViktorijaVarnagirytėMOT1991LTUVilkaviškisLukas 10 km
357.MatasPaunksnisVYR1992LTUKaunasPB Run 5 km
358.Brigita Kokankaitė MOT1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
359.TomasVaškevičiusVYR1992LTUKaunasOrigami runners 10 km
360.NerijusBistrickisVYR1992LTUDubingiai  10 km
361.EimantasGadrusVYR1992LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
362.KristinaJurgaityteMOT1992LTUSiauliai  5 km
363.Gediminas Gaulius VYR1992LTUKaunasKauno BMK 10 km
364.MariusKazlauskas VYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
365.RemigijusDžiaugysVYR1992LTUKaunasLietuvos kariuomenė 10 km
366.SimonasPadriezasVYR1992LTUKaunasIkigai 10 km
367.RobertasVyšniauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
368.MonikaVaitkevičiūtėMOT1992LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
369.RobertasVyšniauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK1.5 km
370.JustasKupčinskasVYR1993LTUKaunas  10 km
371.EvaSafronovaMOT1993LTUKaunas  10 km
372.AndrejKonorevVYR1993LTUVilniusOrigami runners 10 km
373.LukasAleksandravičiusVYR1993LTUKaunas  5 km
374.TitasPeleckasVYR1993LTUVilniusNa, pagauk! 10 km
375.ŽivilėAgurkytėMOT1993LTUKaunasKauno BMK 10 km
376.VytautasBrijūnasVYR1994LTUJoniškisLukas 10 km
377.KarolinaKavaliauskaitėMOT1994LTUKaunasKauno BMK1.5 km
378.AlgirdasBalčiūnasVYR1994LTUBiržaiLukas 10 km
379.KarolinaKavaliauskaitėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 5 km
380.EvaldasBlauzdžiūnasVYR1994LTUKaunas  10 km
381.SimonaAleksienėMOT1994LTUKaunas  5 km
382.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 10 km
383.LaimutisJuozapavičiusVYR1994LTUAlytusDzūkija 10 km
384.ZenonasŠerkšnysVYR1994LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
385.IgnasRamonasVYR1994LTUVilniusKauno BMK 5 km
386.DonatasGrėbliūnasVYR1995LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
387.DianaVolodkoMOT1995LTUTrakų R., Lentvaris  10 km
388.MantasZaikauskasVYR1995LTUKaunas  5 km
389.RičardasIvanovasVYR1995LTUVilnius  10 km
390.MantasGradeckasVYR1995LTUAlytusDzūkija 10 km
391.DomantasGliaudelisVYR1995LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
392.DovydasPaurasVYR1995LTUKaunas  5 km
393.BenitaSlavinskaitėMOT1995LTUKaunas  10 km
394.DeividasKulakauskasVYR1995LTUUkmergė  10 km
395.MonikaJuodgudytėMOT1995LTUKaunas I Run LT 5 km
396.PauliusPaukštaitisVYR1996LTUMarijampolė  10 km
397.ViktorijaPackevičienėMOT1996LTUPasvalysVėtra 5 km
398.ViktorijaPackevičienėMOT1996LTUPasvalysVėtra1.5 km
399.JustasKardišauskasVYR1996LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
400.RimantasRickevičiusVYR1996LTUPanevėžys  10 km
401.GabrielėRibačenkaitėMOT1996LTUKaunasB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
402.DovilėŽemaitytėMOT1996LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
403.TadasČeponisVYR1996LTUKaunas  10 km
404.ErikaIlakytė-BeniušienėMOT1996LTUKaunas  10 km
405.KarolinaNaikutėMOT1996LTUKaunas  10 km
406.DominykasDuliusVYR1997LTUKrekenavaOSK Arboro 5 km
407.RaigardasGrigorjevasVYR1997LTUKaunas  10 km
408.PetrasKrapikasVYR1998LTUKaunasKauno BMK 5 km
409.GamzeErtasMOT1998TURIzmirKauno BMK1.5 km
410.MartynasPetrauskasVYR1998LTUKaunas  10 km
411.ArmandaKlimavičiūtėMOT1998LTUKaunas  10 km
412.JustasLekavičiusVYR1998LTUGarliavaBėgantis žmogus 5 km
413.DomantasPrakorimasVYR1999LTUKaunas  10 km
414.PauliusKavaliauskasVYR1999LTUKaunas 1.5 km
415.RamunėKlybaitėMOT1999LTUKaunasKauno BMK 10 km
416.LukasKlevinskasVYR2000LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
417.GabijaGalvydytėMOT2000LTUJonavaSporto Klubas "Einius" 5 km
418.LukasGlodenisVYR2000LTUKaunasKauno BMK 5 km
419.ViltėProkopenkoMOT2000LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
420.MatasJaselisVYR2000LTU   10 km
421.EvaldasČagusVYR2000LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
422.NojusRadavičiusVYR2000LTUŠiauliai  5 km
423.EdvinasStaskevičiusVYR2000LTUKrosnaDzūkija 10 km
424.GabrieliusŽiužnysVYR2001LTUKaišiadorys  5 km
425.IgnasArbačiauskasVYR2001LTU   5 km
426.RokasBarauskasVYR2001LTUKrekenavaArboro OK 5 km
427.Klaudas BogužinskasVYR2001LTUKaunasOrigami runners 10 km
428.LinasDiraitisVYR2001LTURasiaiPB run 10 km
429.LaurynasMakarovasVYR2002LTUVilnius  5 km
430.DaumantėPetraitytėMOT2002LTU  1.5 km
431.JonasKarčiauskasVYR2002LTUKaunasSM „Gaja“ 5 km
432.LiepaAleksėjūnaitėMOT2002LTUKaunas  5 km
433.KristupasBatakisVYR2002LTUKaunas 1.5 km
434.OlegasIvanovasVYR2002LTUKaunas 1.5 km
435.ErnestaKlimavičiūtėMOT2002LTUKaunas  5 km
436.JurgisJurgelionisVYR2002LTU  1.5 km
437.DovydasVilkasVYR2002LTUKaunas  5 km
438.DeividasRastokasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
439.MikasMontvilasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
440.MatasBauraVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
441.KarolisLaukutisVYR2003LTUŽvelgaičių KaimasOCR Baltic Warriors 10 km
442.RusnėProkopenkoMOT2003LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
443.AdrijusAlminasVYR2003LTUPlateliai PB rum1.5 km
444.IgnasNaidenkoVYR2003LTUKaunasOrigami runners 5 km
445.TomasTotoriusVYR2003LTUKaunasOrigami runners 5 km
446.AdrijusAlminasVYR2003LTUPlateliaiPB run 10 km
447.TadasPalilionisVYR2003LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
448.SkaistėPetrauskaitėMOT2004LTUVilniusInžinerija1.5 km
449.PauliusZdanavičius VYR2004LTURaseiniai   5 km
450.ViktorijaTvaronaitėMOT2004LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
451.MatasMasilionisVYR2004LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
452.RokasSakalauskasVYR2005LTURiešėLukas1.5 km
453.DenasŠarkiūnasVYR2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
454.MiglėŠvenčionytėMOT2005LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
455.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra1.5 km
456.GabrielėKrištopaitytėMOT2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
457.EdasŠčiolokovasVYR2005LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
458.GretaDžiaugytėMOT2005LTUKaunasOrigami runners 5 km
459.TitasTamulionisVYR2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
460.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra 5 km
461.SkaistėTautkaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
462.KamėjaKukšaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
463.JoanaVipartaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
464.EdgarasŠukysVYR2006LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
465.NikoleVenckutėMOT2006LTUKaunasRunFace Vasti 5 km
466.KotrynaMatMOT2007LTUKaunasStartas1.5 km
467.AugustėBaužaitėMOT2007LTUJurbarkasMaratomanija1.5 km
468.EvelinaBružaitėMOT2007LTURaseiniaiMaratomanija1.5 km
469.MatasVilimasVYR2007LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
470.PauliusGrigaliūnasVYR2007LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
471.KasparasBogužinskasVYR2007LTUKaunasOrigami runners 5 km
472.EmilijaKlapatauskaitėMOT2007LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
473.AredasDomarkasVYR2007LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
474.EvelinaLapunaitėMOT2007LTUPaberžėLukas1.5 km
475.AdrijanaJuknaitėMOT2007LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
476.KarolinaLeščevskajaMOT2007LTUPaberžėLukas1.5 km
477.ViltėTamošaitytėMOT2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
478.EmilijaVasiljevaitėMOT2008LTUIgnalinaIgnalinos plaukimo klubas1.5 km
479.KarolisLukaševičiusVYR2008LTUNetonių KmKauno BMK1.5 km
480.TitasRužinasVYR2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
481.Ainius KubiliusVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
482.LukasPetraškevičiusVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
483.MonikaBagdanavičiūtėMOT2008LTUKaunasKauno BMK1.5 km
484.TautvydasLitvinavičiusVYR2008LTUJonava Maratonas 10 km
485.MartynasGižasVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“ 5 km
486.JonasJurkonisVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
487.MatasJarušauskasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
488.ZuzanaLiachovičMOT2009LTUPaberžėLukas1.5 km
489.KristupasŠčerbaVYR2009LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
490.KotrynaJuškaitėMOT2009LTUKaunasKauno BMK1.5 km
491.DeimilėŠimaitytėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
492.EmilijusSimčičVYR2009LTUKaunasPenki sūriai 5 km
493.RokasLeonavičiusVYR2009LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
494.ŽilvinasSungailaVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
495.ArijusKulevičiusVYR2009LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
496.SaimonasRužinasVYR2009LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
497.Gabija Adukonytė MOT2009LTUKaišiadorys Kaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
498.DeimasAndriušisVYR2009LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
499.DenasDargužasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
500.SaulėKragaitėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
501.JogailaRaugasVYR2010LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
502.ArminasŽilinskasVYR2010LTUKaunasKauno sporto mokykla Startas1.5 km
503.DeividasKabišaitisVYR2010LTUPrienu R.B.K. „Jonas Maratonas“1.5 km
504.LukasStatkusVYR2010LTUVilniusBėgimo klubas1.5 km
505.JovilėDindaitėMOT2010LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
506.KajusKlevinskasVYR2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
507.GustėValantinaitėMOT2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
508.KajusDautarasVYR2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
509.TaurasKvasiliusVYR2011LTUKaunasPenki sūriai 5 km
510.ViltėKazakevičiūtėMOT2011LTUKaunas 1.5 km
511.PijusPamparasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
512.ArtūrasLukaševičiusVYR2011LTUNetoniaiKauno BMK1.5 km
513.Danielius GriciusVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
514.GvidasŠčiolokovasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
515.ŽygimantasPajaujisVYR2011LTUJonavaJonavos „Maratonas“1.5 km
516.MajusPackevičiusVYR2011LTUPasvalysVėtra1.5 km
517.VytautėRaugaitėMOT2012LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
518.KarimMohamed AlbushawyVYR2012LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
519.SimonasTamulaitisVYR2012LTUMarijampolė  5 km
520.KristupasMisiūnasVYR2012LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC- Kaišiadorys Bėga1.5 km
521.AdasČebanauskasVYR2012LTUKaunasOrigami runners1.5 km
522.JorisKojalaVYR2012LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
523.DovydasSimčičVYR2012LTUKaunasPenki sūriai 5 km
524.MantasTaurasVYR2013LTUKaišiadorys 1.5 km
525.ViliusNavickasVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
526.TajusPrielaidasVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
527.MatasStatkusVYR2013LTUVilniusBėgimo klubas1.5 km
528.ArasKvasiliusVYR2013LTUKaunasPenki sūriai 5 km
529.AleksasGutmanisVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
530.AurinaSkinulytėMOT2013LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
531.NatasČebanauskasVYR2013LTUKaunasOrigami runners1.5 km
532.PijusArbočiusVYR2014LTUKaišiadorys Kauno BMK1.5 km
533.KimberliKolobovaitėMOT2014LTUKaunasRunFace Vasti1.5 km
534.VincentasVenckūnasVYR2014LTUKaunasKauno BMK1.5 km
535.KotrynaSkinulytėMOT2014LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
536.Rugilė JanulytėMOT2014LTUJurbarkasMaratomanija1.5 km
537.MiglėPamparaitėMOT2014LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
538.LiucijaVenckūnaitėMOT2014LTUKaunasKauno BMK1.5 km
539.LukneRudzinskaitėMOT2015LTUKaunasRunFace Vasti1.5 km
540.DomasKučinskasVYR2015LTUKaunas 1.5 km
541.Aurelijus SimčičVYR2015LTUKaunasPenki sūriai 5 km
542.BrigitaBagdanavičiūtėMOT2016LTUKaunasKauno BMK1.5 km
543.TitasArbočiusVYR2016LTUKaišiadorys Kauno BMK1.5 km
544.LėjaLažauskaitėMOT2017LTUKaunas 1.5 km
545.PijusBistrickisVYR2017LTU  1.5 km
546.OnaPackevičiūtėMOT2017LTUPasvalysVėtra1.5 km
547.ArasApinaitisVYR2017LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
548.FaustinaSukarevičiūtėMOT2017LTUUtenaMaratomanija1.5 km
549.DovydasSkinulisVYR2017LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km

 

5 thoughts on “Dalyviai (Kauno Kalėdinis bėgimas – 2021)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *