UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 549, rodoma - 549)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@kaunobmk.com

Eil.
Nr.
VardasPavardėLytis
Gimimo
metai
Šalis
Miestas
Klubas
Nuotolis
Patvirtinta
1.EgidijusRadavičiusVYR1968LTUŠiauliaiŠiaulių bajorai 10 km
2.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra 10 km
3.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra 10 km
4.MajusPackevičiusVYR2011LTUPasvalysVėtra1.5 km
5.MantasBartkusVYR1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
6.JūratėSlivinskienėMOT1973LTUVilkaviškisBėgimo klubas 10 km
7.-Mindaugas-KeršulisVYR1989LTUVarėnaMaratomanija 5 km
8.LaimutisŠalaševičiusVYR1973LTUKauno R.  10 km
9.DaivaRailienėMOT1972LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
10.DomasKučinskasVYR2015LTUKaunas 1.5 km
11.MarijaAndriekaitėMOT1984LTUKaunas  5 km
12.LoretaMalijonienėMOT1980LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
13.ArminasŽilinskasVYR2010LTUKaunasKauno sporto mokykla Startas1.5 km
14.KlemensasZarankaVYR1963LTUKaunasKauno BMK 10 km
15.DaliusČvertkauskasVYR1973LTUVilniusMaratomanija 10 km
16.Remigijus Zalumskis VYR1980LTUPanevezysLukas 10 km
17.Jurgita Žirkauskaitė MOT1981LTUPanevezysLukas 10 km
18.SvetlanaBulavkoMOT1979LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
19.StanislovasBuchoveckasVYR1951LTUVilniusŠviesos kariai 5 km
20.DeividasKabišaitisVYR2010LTUPrienu R.B.K. „Jonas Maratonas“1.5 km
21.RaigardasGrigorjevasVYR1997LTUKaunas  10 km
22.MonikaJuodgudytėMOT1995LTUKaunas I Run LT 5 km
23.Aivijus SamajauskasVYR1979LTUKaunas  10 km
24.SimonasPadriezasVYR1992LTUKaunasIkigai 10 km
25.ErikaIlakytė-BeniušienėMOT1996LTUKaunas  10 km
26.MindaugasBeniušisVYR1979LTUKaunas  10 km
27.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 10 km
28.RedaŠatūnienėMOT1978LTUKaunasI Run LT 5 km
29.ZhaferImamutdinovVYR1945LTUKaunasSveikata 5 km
30.ErnestasBurokasVYR1990LTUUžuguostisKauno BMK 10 km
31.VidasTotilasVYR1971LTUKauno R.vilemaiKauno BMK 10 km
32.JuozasBaliūnasVYR1967LTUPasvalysVėtra 5 km
33.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra 10 km
34.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 10 km
35.KarolisDėnasVYR1990LTUKaunas  10 km
36.VytautasVosyliusVYR1989LTUKaunas  10 km
37.SauliusLitvinavičiusVYR1973LTUJonava Maratonas 10 km
38.TitasPeleckasVYR1993LTUVilniusNa, pagauk! 10 km
39.ŽivilėAgurkytėMOT1993LTUKaunasKauno BMK 10 km
40.JurgitaJakaitienėMOT1977LTUPrienaiKauno BMK 10 km
41.LinasSteckis VYR1987LTU   5 km
42.Gediminas Kinderis VYR1963LTUKaunas Kauno BMK 5 km
43.LauraMilasevičiūtėMOT1978LTUKaunoKauno BMK 5 km
44.JūratėLakštauskienėMOT1972LTUElektrėnai  5 km
45.GabrielėRibačenkaitėMOT1996LTUKaunasB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
46.TomasKizalaVYR1984LTUKaunasKauno BMK 10 km
47.RytisAlksnevičius VYR1984LTUKaunasLSU1.5 km
48.VaidasPetrauskasVYR1981LTUJonavaOrigami runners 10 km
49.RasaBakienėMOT1979LTUVilemų K.Kauno BMK 5 km
50.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra 10 km
51.TautvydasLitvinavičiusVYR2008LTUJonava Maratonas 10 km
52.GintarėLitvinavičienėMOT1973LTUJonava Maratonas 5 km
53.Edvardas JundaVYR1973LTU Maratomanija 10 km
54.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
55.NikoleVenckutėMOT2006LTUKaunasRunFace Vasti 5 km
56.KimberliKolobovaitėMOT2014LTUKaunasRunFace Vasti1.5 km
57.LukneRudzinskaitėMOT2015LTUKaunasRunFace Vasti1.5 km
58.IevaRezajevaMOT1989LTUKaunasRunFace Vasti 10 km
59.IgorČernikovVYR1965LTUVilniusNa, pagauk! 10 km
60.PauliusDunauskasVYR1988LTUKaunas  5 km
61.GiedriusBabelisVYR1971LTUKaunas  10 km
62.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 5 km
63.GediminasKabišaitisVYR1959LTUKaunasB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
64.IndrėMakelytėMOT1985LTUKaunasRun Face VaSti 10 km
65.Ježi VitalijusMicuraVYR1959LTUJonavaMaratonas 10 km
66.GražinaŠaulytėMOT1961LTUKaunasKorys 10 km
67.OnutėBieliauskaitėMOT1989LTUVilnius  10 km
68.AlgirdasStriūkaVYR1960LTUVilniusInžinerija 10 km
69.BirutėStriūkienėMOT1962LTUVilniusInžinerija 10 km
70.DianaVolodkoMOT1995LTUTrakų R., Lentvaris  10 km
71.RičardasIvanovasVYR1995LTUVilnius  10 km
72.ArmandaKlimavičiūtėMOT1998LTUKaunas  10 km
73.ErnestaKlimavičiūtėMOT2002LTUKaunas  5 km
74.GiedrėŠamanskienėMOT1970LTUKaunasKauno BMK 5 km
75.VidaUselienėMOT1984LTUKaunasRunFace VaSti 10 km
76.PauliusMacijauskasVYR1988LTUVilnius  10 km
77.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
78.Andrius MasalskisVYR1985LTUKaune Kauno maratono klubas 10 km
79.LinasKairaitisVYR1984LTUKaunasStop Stop 10 km
80.AlbinasMarkevičiusVYR1959LTUKaunasKauno BMK 5 km
81.RimantasRickevičiusVYR1996LTUPanevėžys  10 km
82.Donatas Velička VYR1986LTUKaunas Bėgimo klubas 10 km
83.ValdasKilpysVYR1971LTUKaunas LŠS 10 km
84.GediminasDapševičiusVYR1986LTUKaunas  5 km
85.EugenijusBlažukasVYR1985LTUKaunas  10 km
86.TadasPetraitisVYR1988LTUKaunasGo go Petraičio! 10 km
87.RomualdasLimantasVYR1944LTUKaunasKauno BMK 5 km
88.GiedreKareneMOT1981LTUKaunas  10 km
89.ModestasKareniauskasVYR1978LTUKaunas  10 km
90.KotrynaMatMOT2007LTUKaunasStartas1.5 km
91.EdgarasMonkelisVYR1990LTUKaunas  5 km
92.JonasVilčinskasVYR1939LTUVilniusB.K. „Jonas Maratonas“ 5 km
93.JūratėGrigorjevienėMOT1978LTUKaišiadorysBėgimo klubas 10 km
94.Petras Vansevičius VYR1957LTUJonava Bėgimo klubas 5 km
95.LaimonasStrikaitisVYR1987LTUVilniusF.O.C.U.S. running 5 km
96.ErnestaSaracinskienėMOT1980LTUMažeikiai5 kalnai 10 km
97.TomasViliušisVYR1986LTUKaunas3paršiukaiSamurajai 10 km
98.DaivaAleksėjūnienėMOT1979LTUKaunasNėra klubo 10 km
99.GintarasLiaudenskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
100.LinaLiaudenskienėMOT1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
101.AlbinasStatkusVYR1970LTUMažeikiai5 Kalnai 10 km
102.RimantasMackevičiusVYR1957LTUVilniusInžinerija 5 km
103.ŽygimantasPajaujisVYR2011LTUJonavaJonavos „Maratonas“1.5 km
104.AndrėjusKlimaševskijVYR1978LTURadikiai  10 km
105.IvetaŠukauskienėMOT1976LTU  1.5 km
106.TadasČeponisVYR1996LTUKaunas  10 km
107.EdmundasBurbaVYR1971LTUVilniusMaratomanija 10 km
108.JuliusMorkūnasVYR1989LTUKaunasVirtustream 10 km
109.ValdasDaukšaVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
110.AurimasPetrikasVYR1991LTUKaunas  10 km
111.MantasGradeckasVYR1995LTUAlytusDzūkija 10 km
112.DaliusKasperiūnasVYR1970LTUKaunasKauno BMK 10 km
113.PovilasČiurlevičiusVYR1981LTUKaunasBorn2run LTU 5 km
114.AndrejKonorevVYR1993LTUVilniusOrigami runners 10 km
115.Auksė Baliukevičiūtė MOT1983LTUKaunasOrigami runners 10 km
116.RolandasKriugždaVYR1983LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
117.AldonaAndriuškienėMOT1962LTUMažeikiai5 kalnai 10 km
118.Donatas NabažasVYR1983LTUKaunasMaratomanija 10 km
119.Sergej KasatkinVYR1985LTUKaunas  5 km
120.MartynasPetrauskasVYR1998LTUKaunas  10 km
121.LinaBuinauskienėMOT1977LTUKarmėlava , Kauno RaBėgimo klubas 10 km
122.SimasStasiukaitis VYR1986LTUKarmėlava, Kauno RaBėgimo klubas 10 km
123.GretaJuodagalvė MOT1990LTUŠiauliai Bėgimo klubas 10 km
124.SimonaAleksienėMOT1994LTUKaunas  5 km
125.SauliusŠokelisVYR1976LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
126.VitasPaliulisVYR1981LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
127.LiepaAleksėjūnaitėMOT2002LTUKaunas  5 km
128.VaidaRudminienėMOT1975LTUKaunas  10 km
129.AlgimantasJanušauskasVYR1974LTU CHAIN PUNK 10 km
130.Jūratė Gailiutė MOT1984LTUŠiauliai- 10 km
131.TomasKlusasVYR1981LTUŠiauliai5 kalnai 10 km
132.DainiusŠvėgždaVYR1981LTURadviliškis- 10 km
133.KristinaRutkauskienėMOT1984LTUKaunas  5 km
134.VitalijusRimšaVYR1953LTUKaunasKauno BMK 5 km
135.ArtūrasKmieliauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 5 km
136.SonataUrbaitienėMOT1972LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
137.KestutisBuzinskasVYR1979LTUKaunas  5 km
138.BroniusKazėnasVYR1954LTUJonavaJonavos „Maratonas“ 5 km
139.Brigita Kokankaitė MOT1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
140.Kornelija Kokankaitė MOT1985LTUKaišiadorys Kauno BMK 5 km
141.TitasArbočiusVYR2016LTUKaišiadorys Kauno BMK1.5 km
142.PijusArbočiusVYR2014LTUKaišiadorys Kauno BMK1.5 km
143.MantasTaurasVYR2013LTUKaišiadorys 1.5 km
144.PauliusKavaliauskasVYR1999LTUKaunas 1.5 km
145.EduardZniščinskijVYR1968LTUVilniusInžinerija 10 km
146.SauliusRučysVYR1965LTUKaunas  5 km
147.AdrijusAlminasVYR2003LTUPlateliai PB rum1.5 km
148.AudrysAntončikasVYR1964LTUJonavaBėgimo klubas 10 km
149.AlgimantasIčiukasVYR1976LTUKaunas  10 km
150.VaidasSkripkauskasVYR1978LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
151.RobertasVyšniauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
152.RobertasVyšniauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK1.5 km
153.GediminasAnuzisVYR1990LTUVilniusBK Tinklas 10 km
154.RičardasDuonelavičiusVYR1957LTUGarliavaKauno BMK 5 km
155.AistėValantiejienėMOT1973LTUGarliavaKauno BMK 10 km
156.MariusZakarauskasVYR1986LTUKaunasJonavos bėgimo klubas Maratonas 10 km
157.ValentinaLapinskienėMOT1980LTUNoreikiskesHella Lithuania 5 km
158.RenataJatužienėMOT1983LTUKaunasKauno BMK 10 km
159.AudriusBagdanavičiusVYR1985LTUKaunasKauno BMK 10 km
160.DovydasVilkasVYR2002LTUKaunas  5 km
161.RokasLeonavičiusVYR2009LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
162.RomasOlchovikVYR1991LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
163.JūratėMalinauskienėMOT1965LTUKėdainiaiBėgimo klubas 10 km
164.JūratėJumatovienėMOT1977LTUKaunasOrigami runners 5 km
165.AnatolijusJumatovasVYR1974LTUKaunasOrigami runners 5 km
166.LaimaDžiaugienėMOT1973LTUKaunasOrigami runners 5 km
167.GretaDžiaugytėMOT2005LTUKaunasOrigami runners 5 km
168.AudraBogužinskienėMOT1978LTUKaunasOrigami runners 10 km
169.TomasBogužinskasVYR1977LTUKaunasOrigami runners 10 km
170.Klaudas BogužinskasVYR2001LTUKaunasOrigami runners 10 km
171.KasparasBogužinskasVYR2007LTUKaunasOrigami runners 5 km
172.Gintarė Burbaitė MOT1990LTUKaunasI RUN LT 5 km
173.VytautasKardokasVYR1976LTUKaunas  10 km
174.BenitaSlavinskaitėMOT1995LTUKaunas  10 km
175.ValdasŠmaižysVYR1974LTUVilniusMaratomanija 10 km
176.LinaAbromaitytė-ŠmaižėMOT1979LTUVilniusMaratomanija 10 km
177.ElenaAleksejeva MOT1983LTUKaunasMaratomanija 5 km
178.RenataŠlenienėMOT1979LTUVilniusMaratomanija 10 km
179.VidmantasRugieniusVYR1973LTUMarijampoleMaratomanija 10 km
180.LauraDapkuvienė MOT1981LTUJonavaMaratonas 10 km
181.Virgilijus Muralis VYR1966LTUJonavaMaratonas 10 km
182.KarolinaNaikutėMOT1996LTUKaunas  10 km
183.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
184.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
185.MariusMonkevičiusVYR1975LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
186.EglėRaslavičienėMOT1971LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
187.AntanasŽukauskasVYR1980LTUJonavaMaratonas 10 km
188.MiglėŠvenčionytėMOT2005LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
189.TomasVaškevičiusVYR1992LTUKaunasOrigami runners 10 km
190.AlgisBielskusVYR1955LTUKauno R.  5 km
191.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra1.5 km
192.FaustinaSukarevičiūtėMOT2017LTUUtenaMaratomanija1.5 km
193.Gintarė SukarevičienėMOT1988LTUUtenaMaratomanija 10 km
194.KarolisLaukutisVYR2003LTUŽvelgaičių KaimasOCR Baltic Warriors 10 km
195.EvaSafronovaMOT1993LTUKaunas  10 km
196.RimantasŠileikisVYR1984LTUVilniusMaratomanija 10 km
197.RemigijusDžiaugysVYR1992LTUKaunasLietuvos kariuomenė 10 km
198.DrąsiusValuntaVYR1973LTUPasvalysVėtra1.5 km
199.DrąsiusValuntaVYR1973LTUPasvalysVėtra 10 km
200.RytisVaškelevičiusVYR1972LTUVilnius  10 km
201.AudriusJankauskasVYR1971LTURaseiniaiMaratomanija 10 km
202.ViltėKazakevičiūtėMOT2011LTUKaunas 1.5 km
203.AstaKazakevičienėVYR1981LTUKaunasKauno BMK1.5 km
204.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 10 km
205.EdvinasStaskevičiusVYR2000LTUKrosnaDzūkija 10 km
206.KristupasMisiūnasVYR2012LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC- Kaišiadorys Bėga1.5 km
207.GiedrėLukaševičienėMOT1978LTUKaunasMaratomanija 5 km
208.IgnasRamonasVYR1994LTUVilniusKauno BMK 5 km
209.RokasSkardžiusVYR1987LTUVilniusMaratomanija 10 km
210.TomasRastenisVYR1987LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
211.GitanaJanulienėMOT1975LTUJurbarkasMaratomanija 10 km
212.Rugilė JanulytėMOT2014LTUJurbarkasMaratomanija1.5 km
213.EvelinaBružaitėMOT2007LTURaseiniaiMaratomanija1.5 km
214.PauliusPaukštaitisVYR1996LTUMarijampolė  10 km
215.AugustėBaužaitėMOT2007LTUJurbarkasMaratomanija1.5 km
216.VirginijusŠaudysVYR1972LTUKauno RajKauno BMK 10 km
217.KotrynaJuškaitėMOT2009LTUKaunasKauno BMK1.5 km
218.AlgirdasDaukantasVYR1988LTUKaunasOrigami runners 10 km
219.DonatasStulgysVYR1983LTUDruskininkai  10 km
220.LinaŠeduikytėMOT1977LTUKaunasI Run LT 5 km
221.DeimantėŽemaitytėMOT1991LTU I Run LT 5 km
222.SkaistėPetrauskaitėMOT2004LTUVilniusInžinerija1.5 km
223.VytautasPetrauskasVYR1966LTUVilniusInžinerija1.5 km
224.MichailasŽiličiusVYR1980LTUVilniusMS Challenge Team 10 km
225.ValdemarPavliukovičVYR1967LTUVilnius  10 km
226.VytautasKamarūnasVYR1983LTUKaunasOK ŠILAS 10 km
227.ZeniusBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra 5 km
228.ZeniusBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra1.5 km
229.LukasAleksandravičiusVYR1993LTUKaunas  5 km
230.RamunėMaldutytėMOT1990LTUKaunasKauno BMK 10 km
231.AušraLevickienėMOT1987LTUKaunas  10 km
232.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra1.5 km
233.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra 5 km
234.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra1.5 km
235.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra 10 km
236.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra1.5 km
237.MatasJaselisVYR2000LTU   10 km
238.ModestasSereikaVYR1977LTUKaunas  5 km
239.DianaŠiukščiuvėMOT1980LTUPanevėžys  5 km
240.VaidaLukaševičienėMOT1982LTUKauno Raj.Kauno BMK 10 km
241.RonaldasKondratasVYR1945LTUVilniusInžinerija 10 km
242.Andrius ŠipkinasVYR1986LTUJovariškės Bėgimo klubas 10 km
243.IngaPalaikieneMOT1990LTUMarijampole  10 km
244.MindaugasLevickasVYR1988LTUKaunas  10 km
245.ValdasSkliaustysVYR1962LTUSurdegisVėtra 10 km
246.ValdasSkliaustysVYR1962LTUPasvalysVėtra1.5 km
247.PauliusZdanavičius VYR2004LTURaseiniai   5 km
248.Ruslanas ProkopenkoVYR1975LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
249.RusnėProkopenkoMOT2003LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
250.DeimilėŠimaitytėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
251.SaulėKragaitėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
252.Danielius GriciusVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
253.EmilijaKlapatauskaitėMOT2007LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
254.ŽilvinasSungailaVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
255.MatasJarušauskasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
256.DenasDargužasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
257.PijusPamparasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
258.TajusPrielaidasVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
259.ViliusNavickasVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
260.MiglėPamparaitėMOT2014LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
261.AleksasGutmanisVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
262.KarimMohamed AlbushawyVYR2012LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
263.ViltėProkopenkoMOT2000LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
264.EdasŠčiolokovasVYR2005LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
265.GvidasŠčiolokovasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
266.AntanasLukaševičiusVYR1979LTUNetoniaiKauno BMK 10 km
267.ArtūrasLukaševičiusVYR2011LTUNetoniaiKauno BMK1.5 km
268.KarolisLukaševičiusVYR2008LTUNetonių KmKauno BMK1.5 km
269.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
270.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
271.MindaugasCiplinskasVYR1989LTUKauno R.Bėgimo klubas 10 km
272.ErikaInokaitienėMOT1979LTUKaunas  5 km
273.JurgitaMarkevičienėMOT1979LTUKaunas  10 km
274.Evaldas Šnipas VYR1975LTU Bėgimo klubas 10 km
275.RenataMacijauskienėMOT1968LTUPanevėžysLukas 5 km
276.AleksandrasKarpinskisVYR1969LTUKaunasKauno BMK 10 km
277.JustasKardišauskasVYR1996LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
278.Juozas Koženiauskas VYR1984LTUKaunasŠešios Trim 10 km
279.GiedriusVičkusVYR1987LTU   5 km
280.DonatasKurševičiusVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
281.SauliusMockaitisVYR1967LTUKaunasKauno BMK 10 km
282.VirginijaVišinskienėMOT1981LTUKaunasKauno BMK 5 km
283.TaurasKvasiliusVYR2011LTUKaunasPenki sūriai 5 km
284.ArasKvasiliusVYR2013LTUKaunasPenki sūriai 5 km
285.EmilijusSimčičVYR2009LTUKaunasPenki sūriai 5 km
286.DovydasSimčičVYR2012LTUKaunasPenki sūriai 5 km
287.Aurelijus SimčičVYR2015LTUKaunasPenki sūriai 5 km
288.GiedriusGudaitisVYR1979LTUKaunas- 5 km
289.RenataČepkauskė MOT1976LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
290.GiedrėKacinskienėMOT1985LTUKaunas  10 km
291.SkaistėTautkaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
292.LinasUlevičiusVYR1982LTUKaunasRunFaceVaSti 5 km
293.VaidaKaluškevičienėMOT1985LTUKaunas  10 km
294.GintarasDrebulysVYR1980LTUKaunasOrigami runners 10 km
295.ŽilvinasNaujalisVYR1978LTUVilniusJokers 10 km
296.ArūnasKlebauskasVYR1962LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
297.MindaugasŽiūkasVYR1979LTUVilniusSanta Monica Networks 10 km
298.Inga Sakavičiūtė MOT1987LTUKaunas  10 km
299.Artūras Gribauskas VYR1980LTUKaunas  10 km
300.TomasŽelionisVYR1976LTUKaunasRiverun 10 km
301.MonikaBagdanavičiūtėMOT2008LTUKaunasKauno BMK1.5 km
302.BrigitaBagdanavičiūtėMOT2016LTUKaunasKauno BMK1.5 km
303.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
304.Aleksandras GorskijVYR1983LTUKaunasRunFace VaSti 10 km
305.RasaŽemaitienėMOT1974LTUŠiauliaiVėtra 10 km
306.RasaŽemaitienėMOT1974LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
307.DaliaDubinskiebeMOT1970LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
308.EvelinaJasikonytėMOT1990LTUKaunas  10 km
309.DariusAbartasVYR1969LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
310.LaurynasMakarovasVYR2002LTUVilnius  5 km
311.NerijusBistrickisVYR1992LTUDubingiai  10 km
312.MindaugssSavickasVYR1988LTUKaunas6.30 10 km
313.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
314.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
315.JurgitaLeveikienėMOT1976LTUŠiauliaiVėtra 10 km
316.JurgitaLeveikienėMOT1976LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
317.JustasGrigaravičiusVYR1991LTUMarijampolė  10 km
318.DomantasGliaudelisVYR1995LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
319.ArūnasValuckisVYR1987LTUDomeikavaKauno BMK 10 km
320.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
321.AdrijusAlminasVYR2003LTUPlateliaiPB run 10 km
322.KęstutisAbromaitisVYR1956LTUPakruojisbmk vėjas 5 km
323.JuliusPoškusVYR1945LTUPakruojisbmk vėjas 5 km
324.IngaKorotčenkovienėMOT1985LTUKaunasŠešios Trim 10 km
325.UgnėAuglienėMOT1986LTUKaunassesiostrim 10 km
326.VidaRimavičienėVYR1983LTU   5 km
327.DominykasDuliusVYR1997LTUKrekenavaOSK Arboro 5 km
328.TomaKuzaitytėMOT1990LTUKaunas  5 km
329.EgidijusPackevičiusVYR1972LTUPasvalysVėtra 5 km
330.ViktorijaPackevičienėMOT1996LTUPasvalysVėtra 5 km
331.ViktorijaPackevičienėMOT1996LTUPasvalysVėtra1.5 km
332.JurgisJurgelionisVYR2002LTU  1.5 km
333.IndrėLabutėMOT1988LTUKaunasOrigami runners 5 km
334.GamzeErtasMOT1998TURIzmirKauno BMK1.5 km
335.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
336.RytisŠventoraitisVYR1986LTUKaunasOrigami runners 10 km
337.AušrinėŪsaitytėMOT1989LTUKaunas  10 km
338.RokasBarauskasVYR2001LTUKrekenavaArboro OK 5 km
339.ViliusGrigaliūnasVYR1985LTUVinkšnėnų K.Vėtra 10 km
340.ViliusGrigaliūnasVYR1985LTUVinkšnėnų K.Vėtra1.5 km
341.DariusBisikirskasVYR1979LTUKaunasBan Team 10 km
342.GintarasŠvetkauskasVYR1977LTUAlytusPrasibėgam? Prasibėgam! 10 km
343.MonikaVaitkevičiūtėMOT1992LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
344.EvaldasStungisVYR1990LTU   5 km
345.GintarasGražulevičiusVYR1983LTUAlytus  10 km
346.RytisDavidovičiusVYR1980LTUVilniusBraitin 10 km
347.RobertasGilvickisVYR1990LTUKaunasKauno BMK 5 km
348.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 5 km
349.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK 5 km
350.DaivaPlerpaitėMOT1987LTUKaunas  10 km
351.DonatasGrėbliūnasVYR1995LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
352.AndriusDzeminskasVYR1991LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
353.GiedrėKrasauskėMOT1983LTUKaunasOSK Medeina 5 km
354.TatjanaSakalauskienėMOT1983LTUVilniusB.K. „Jonas Maratonas“ 5 km
355.ViacheslavKutyrkinVYR1965RUSSankt PeterburgMaratomanija 10 km
356.PauliusBieliūnasVYR1991LTUTarprubežiaiPB Run 5 km
357.ŽilvinasMaleronkaVYR1988LTUUkmergėBėgimo klubas 10 km
358.DeividasKulakauskasVYR1995LTUUkmergė  10 km
359.HartmutMittelstadtVYR1953DEUAlytusHC Vorpommern Greifswald 5 km
360.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 5 km
361.JonasKarčiauskasVYR2002LTUKaunasSM „Gaja“ 5 km
362.MartynasGižasVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“ 5 km
363.LukasPetraškevičiusVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
364.VytautėRaugaitėMOT2012LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
365.RimaAntončikienėMOT1964LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
366.JogailaRaugasVYR2010LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
367.ArūnasBogušasVYR1986LTUKaunasKauno BMK 10 km
368.ArasApinaitisVYR2017LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
369.JonasJurkonisVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
370.ViačeslavŽuravliovVYR1969LTUBaltoji Vokė  10 km
371.ErnestasVedeikisVYR1970LTUŠiauliai Lukas 10 km
372.AlgirdasDžiaugysVYR1972LTUKaunasOrigami runners 10 km
373.ArūnasVaišvilaVYR1983LTUKaunasPB Run 10 km
374.EmilijaVasiljevaitėMOT2008LTUIgnalinaIgnalinos plaukimo klubas1.5 km
375.AndriusSlavickasVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
376.LinaVasiljevienėMOT1983LTUIgnalinaB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
377.LaimutisJuozapavičiusVYR1994LTUAlytusDzūkija 10 km
378.LinaSubačienė MOT1983LTUKaunas  10 km
379.LinasDiraitisVYR2001LTURasiaiPB run 10 km
380.JustasLekavičiusVYR1998LTUGarliavaBėgantis žmogus 5 km
381.VaidasRamanauskasVYR1985LTUKaunasOrigami runners 10 km
382.PauliusČerkauskasVYR1989LTUŠėta  10 km
383.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas 10 km
384.AndriusStatkusVYR1986LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
385.LukasStatkusVYR2010LTUVilniusBėgimo klubas1.5 km
386.MatasStatkusVYR2013LTUVilniusBėgimo klubas1.5 km
387.Kristina Statkuvienė MOT1987LTUVilniusBėgimo klubas 5 km
388.LinasSamaška VYR1978LTUKaunas Robinzonada Adventure Team 10 km
389.SauliusČebanauskasVYR1985LTUKaunasOrigami runners 10 km
390.AdasČebanauskasVYR2012LTUKaunasOrigami runners1.5 km
391.NatasČebanauskasVYR2013LTUKaunasOrigami runners1.5 km
392.MatasPaunksnisVYR1992LTUKaunasPB Run 5 km
393.EvaldasBlauzdžiūnasVYR1994LTUKaunas  10 km
394.ViktorijaKalvelytėMOT1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 10 km
395.TadasŠčegauskasVYR1986LTUKaunasOrigami runners 10 km
396.RaimundasZambacevičiusVYR1965LTUKaunasKauno BMK 10 km
397.DeimasAndriušisVYR2009LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
398.RolandasŠumskisVYR1971LTUKelmėKauno BMK 5 km
399.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK 5 km
400.KarolinaKavaliauskaitėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 5 km
401.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
402.GytisČečkauskas VYR1990LTUKaunasOCR Baltic Warriors 10 km
403.JurgitaGavrilovaMOT1979LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
404.Andrius GavrilovasVYR1982LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
405.Birutė Granickienė MOT1989LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
406.GražvydasJusaitisVYR1979LTUAlytusDzūkija 10 km
407.JorisKojalaVYR2012LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
408.LaimonasČaplikasVYR1974LTUKaunasKauno BMK 10 km
409.OlegasKairysVYR1970LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
410.MindaugasČerniavičiusVYR1980LTUKaunas  10 km
411.Jolita VasiljevaMOT1981LTUJonava Bėgimo klubas 5 km
412.Ainius KubiliusVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
413.IgnasNaidenkoVYR2003LTUKaunasOrigami runners 5 km
414.PauliusGrigaliūnasVYR2007LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
415.MatasVilimasVYR2007LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
416.TadasPalilionisVYR2003LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
417.TitasTamulionisVYR2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
418.DenasŠarkiūnasVYR2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
419.MatasMasilionisVYR2004LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
420.GabrielėKrištopaitytėMOT2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
421.EdgarasŠukysVYR2006LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
422.TomasTotoriusVYR2003LTUKaunasOrigami runners 5 km
423.GabijaGalvydytėMOT2000LTUJonavaSporto Klubas "Einius" 5 km
424.JustasKupčinskasVYR1993LTUKaunas  10 km
425.KęstutisPečiukonisVYR1991LTUAlytus  10 km
426.GitanaAkmanavičiūtėMOT1986LTUKaunasOrigami Runners 10 km
427.IngaŽičkutėMOT1983LTUVilnius  5 km
428.GintarėArdinavičienėMOT1990LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
429.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno RajonasKauno BMK 10 km
430.JovilėDindaitėMOT2010LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
431.SkaistėStaknevičiūtėMOT1979LTUVilnius  10 km
432.EvaldasČagusVYR2000LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
433.RasuolėDrazdauskienėMOT1971LTUVilniusMaratomanija 10 km
434.JoanaVipartaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
435.KamėjaKukšaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
436.DomasDudonisVYR1990LTUUkmergePATSSAU 10 km
437.KristinaJurgaityteMOT1992LTUSiauliai  5 km
438.AlgimantasKartočiusVYR1950LTUVilniusŠviesos kariai 5 km
439.DanieliusJurnaVYR1978LTUVilniusJokers 10 km
440.LėjaLažauskaitėMOT2017LTUKaunas 1.5 km
441.GražvydasLažauskasVYR1989LTUKaunas  10 km
442.PetrasGrabysVYR1961LTUAlytusDzūkija 10 km
443.ŽydrūnasAleknaVYR1978LTUKaunasKauno BMK/HighPeaks Lietuva 10 km
444.RolandasSiliusVYR1968LTUVilniuaInžinerija 10 km
445.AdomasŠambarasVYR1988LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
446.ViktorijaVarnagirytėMOT1991LTUVilkaviškisLukas 10 km
447.DaliaLukošienėMOT1976LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
448.MikasMontvilasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
449.MatasBauraVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
450.DeividasRastokasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
451.ZenonasŠerkšnysVYR1994LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
452.AlgirdasBalčiūnasVYR1994LTUBiržaiLukas 10 km
453.VytautasBrijūnasVYR1994LTUJoniškisLukas 10 km
454.KęstutisKrinciusVYR1986LTUKelmėLukas 10 km
455.DainiusGorskisVYR1968LTUPanevėžysLukas 10 km
456.ArnasLukošaitisVYR1978LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
457.AredasDomarkasVYR2007LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
458.KajusKlevinskasVYR2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
459.ArijusKulevičiusVYR2009LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
460.TitasRužinasVYR2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
461.SaimonasRužinasVYR2009LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
462.GustėValantinaitėMOT2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
463.ViltėTamošaitytėMOT2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
464.Gabija Adukonytė MOT2009LTUKaišiadorys Kaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
465.MartynasAmbrizasVYR1990LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga1.5 km
466.TadasBikinas VYR1979LTUKaunas   10 km
467.ViktorijaTvaronaitėMOT2004LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
468.TomasBulotasVYR1972LTUVilniusDolgovas.com 5 km
469.AdrijanaJuknaitėMOT2007LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
470.KarolinaLeščevskajaMOT2007LTUPaberžėLukas1.5 km
471.ZuzanaLiachovičMOT2009LTUPaberžėLukas1.5 km
472.RokasSakalauskasVYR2005LTURiešėLukas1.5 km
473.EvelinaLapunaitėMOT2007LTUPaberžėLukas1.5 km
474.MantasZaikauskasVYR1995LTUKaunas  5 km
475.MantasČerkesasVYR1989LTUPanevėžys  10 km
476.VytautasŽemėtisVYR1955LTUPakruojisbmk vėjas 10 km
477.SimonaJankauskaitėMOT1982LTUKaunasKauno BMK1.5 km
478.DainiusLiutkusVYR1986LTUPiliuonaOCR Baltic Warriors 10 km
479.Saulius Paulikas VYR1973LTUPanevežys Begimo klubas 10 km
480.KristupasBatakisVYR2002LTUKaunas 1.5 km
481.OlegasIvanovasVYR2002LTUKaunas 1.5 km
482.RamunėKlybaitėMOT1999LTUKaunasKauno BMK 10 km
483.KajusDautarasVYR2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
484.ArūnasBogušasVYR1986LTUKaunasKauno BMK1.5 km
485.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK1.5 km
486.KarolinaKavaliauskaitėMOT1994LTUKaunasKauno BMK1.5 km
487.AudriusBagdanavičiusVYR1985LTUKaunasKauno BMK1.5 km
488.RolandasŠumskisVYR1971LTUKelmėKauno BMK1.5 km
489.EimantasGadrusVYR1992LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
490.ZitaKosačMOT1988LTUKaunasOrigami runners 5 km
491.Gediminas Gaulius VYR1992LTUKaunasKauno BMK 10 km
492.KristupasŠčerbaVYR2009LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
493.SandraMontvilėMOT1988LTUŠilutėOCR Baltic Warriors 10 km
494.ErnestaGuogieneMOT1987LTUKaunasRunFace Vasti 5 km
495.KornelijusJuodisVYR1990LTUKaunasOrigami runners 10 km
496.Milda Talalaitė MOT1991LTUKaunasOrigami runners 10 km
497.GiedriusPovilavičiusVYR1968LTUJonavaBK Maratonas 5 km
498.TomasBačiulisVYR1985LTUKaunasKauno BMK 10 km
499.RaimondasGrigasVYR1988LTUKaunas  5 km
500.AndriusZokaitis VYR1977LTUKaunas Kauno BMK1.5 km
501.DovilėŽemaitytėMOT1996LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
502.DomantasPrakorimasVYR1999LTUKaunas  10 km
503.JaninaPaliulienė MOT1972LTUBirštonas   5 km
504.VincentasVenckūnasVYR2014LTUKaunasKauno BMK1.5 km
505.LiucijaVenckūnaitėMOT2014LTUKaunasKauno BMK1.5 km
506.MariusKazlauskas VYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
507.DovydasSkinulisVYR2017LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
508.AurinaSkinulytėMOT2013LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
509.KotrynaSkinulytėMOT2014LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
510.NojusRadavičiusVYR2000LTUŠiauliai  5 km
511.GiedriusDaugmaudisVYR1983LTUVilniusŠviesos Kariai 10 km
512.MantasAleksaitisVYR1981LTUElektrėnaiBėgimo klubas 10 km
513.AudriusAndrulisVYR1989LTUAlytus  10 km
514.RemigijusKančysVYR1987LTUKaunasOrigami runners 10 km
515.VaidasPučinskasVYR1984LTUMarijampolė  10 km
516.MantasSidekerskisVYR1979LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
517.EgidijusNavickasVYR1983LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
518.KarolinaTomkuvienėMOT1981LTUKaunasOrigami runners 5 km
519.LukasGlodenisVYR2000LTUKaunasKauno BMK 5 km
520.GintarasAndruškaVYR1975LTU Vėtra 10 km
521.PetrasKrapikasVYR1998LTUKaunasKauno BMK 5 km
522.AidasArdzijauskasVYR1971LTUVilnius  10 km
523.DaumantėPetraitytėMOT2002LTU  1.5 km
524.GabrieliusŽiužnysVYR2001LTUKaišiadorys  5 km
525.PijusBistrickisVYR2017LTU  1.5 km
526.SimonasTamulaitisVYR2012LTUMarijampolė  5 km
527.DovydasPaurasVYR1995LTUKaunas  5 km
528.SnieguolėTamulaitienėMOT1968LTUMarijampolė  5 km
529.RemigijusTamulaitisVYR1966LTUMarijampolė  5 km
530.VidaDolgovienėMOT1981LTUVilniusdolgovas.com 5 km
531.AndrejusDolgovasVYR1987LTUKaunasF.O.C.U.S. running 5 km
532.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK1.5 km
533.AnetaSutkutėMOT1982LTUKaunasKauno BMK1.5 km
534.VytautasKaminskasVYR1983LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
535.BiruteGranickieneMOT1989LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
536.RimantasMelnikasVYR1955LTUVilniusMaratomanija 10 km
537.EdgarasJudickasVYR1977LTUAlytus2Vilkai 10 km
538.IgnasArbačiauskasVYR2001LTU   5 km
539.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėMarijampolės triatlono draugija 10 km
540.AndriusNacevičiusVYR1991LTUKaunas  10 km
541.MindaugasSkardžiusVYR1987LTUPanevėžys  10 km
542.AndriusDapkevičiusVYR1983LTUNoreikiškėsMarijampolės triatlono draugija 10 km
543.MariusJuškaVYR1985LTUKaunas  10 km
544.OnaPackevičiūtėMOT2017LTUPasvalysVėtra1.5 km
545.JuliusSakalauskasVYR1983LTUKaunasVIP 5 km
546.LukasKlevinskasVYR2000LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
547.IdaDobrovolskienėMOT1965LTUKaunasKauno BMK 10 km
548.JustasMedišauskasVYR1984LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
549.AiridaValaiteMOT1983LTUKaunas  5 km

 

5 thoughts on “Dalyviai (Kauno Kalėdinis bėgimas – 2021)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *