UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 549, rodoma - 549)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@kaunobmk.com

Eil.
Nr.
VardasPavardėLytis
Gimimo
metai
Šalis
Miestas
Klubas
Nuotolis
Patvirtinta
1.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
2.VidaRimavičienėVYR1983LTU   5 km
3.DominykasDuliusVYR1997LTUKrekenavaOSK Arboro 5 km
4.EgidijusPackevičiusVYR1972LTUPasvalysVėtra 5 km
5.JurgisJurgelionisVYR2002LTU  1.5 km
6.RytisŠventoraitisVYR1986LTUKaunasOrigami runners 10 km
7.RokasBarauskasVYR2001LTUKrekenavaArboro OK 5 km
8.ViliusGrigaliūnasVYR1985LTUVinkšnėnų K.Vėtra 10 km
9.ViliusGrigaliūnasVYR1985LTUVinkšnėnų K.Vėtra1.5 km
10.DariusBisikirskasVYR1979LTUKaunasBan Team 10 km
11.GintarasŠvetkauskasVYR1977LTUAlytusPrasibėgam? Prasibėgam! 10 km
12.EvaldasStungisVYR1990LTU   5 km
13.GintarasGražulevičiusVYR1983LTUAlytus  10 km
14.JuliusPoškusVYR1945LTUPakruojisbmk vėjas 5 km
15.KęstutisAbromaitisVYR1956LTUPakruojisbmk vėjas 5 km
16.Aleksandras GorskijVYR1983LTUKaunasRunFace VaSti 10 km
17.DariusAbartasVYR1969LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
18.LaurynasMakarovasVYR2002LTUVilnius  5 km
19.NerijusBistrickisVYR1992LTUDubingiai  10 km
20.MindaugssSavickasVYR1988LTUKaunas6.30 10 km
21.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
22.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
23.JustasGrigaravičiusVYR1991LTUMarijampolė  10 km
24.DomantasGliaudelisVYR1995LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
25.ArūnasValuckisVYR1987LTUDomeikavaKauno BMK 10 km
26.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
27.AdrijusAlminasVYR2003LTUPlateliaiPB run 10 km
28.RytisDavidovičiusVYR1980LTUVilniusBraitin 10 km
29.RobertasGilvickisVYR1990LTUKaunasKauno BMK 5 km
30.JonasJurkonisVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
31.ViačeslavŽuravliovVYR1969LTUBaltoji Vokė  10 km
32.ErnestasVedeikisVYR1970LTUŠiauliai Lukas 10 km
33.AlgirdasDžiaugysVYR1972LTUKaunasOrigami runners 10 km
34.ArūnasVaišvilaVYR1983LTUKaunasPB Run 10 km
35.AndriusSlavickasVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
36.LaimutisJuozapavičiusVYR1994LTUAlytusDzūkija 10 km
37.LinasDiraitisVYR2001LTURasiaiPB run 10 km
38.JustasLekavičiusVYR1998LTUGarliavaBėgantis žmogus 5 km
39.VaidasRamanauskasVYR1985LTUKaunasOrigami runners 10 km
40.PauliusČerkauskasVYR1989LTUŠėta  10 km
41.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas 10 km
42.ArasApinaitisVYR2017LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
43.ArūnasBogušasVYR1986LTUKaunasKauno BMK 10 km
44.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK 5 km
45.DonatasGrėbliūnasVYR1995LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
46.AndriusDzeminskasVYR1991LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
47.ViacheslavKutyrkinVYR1965RUSSankt PeterburgMaratomanija 10 km
48.PauliusBieliūnasVYR1991LTUTarprubežiaiPB Run 5 km
49.ŽilvinasMaleronkaVYR1988LTUUkmergėBėgimo klubas 10 km
50.DeividasKulakauskasVYR1995LTUUkmergė  10 km
51.HartmutMittelstadtVYR1953DEUAlytusHC Vorpommern Greifswald 5 km
52.JonasKarčiauskasVYR2002LTUKaunasSM „Gaja“ 5 km
53.MartynasGižasVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“ 5 km
54.LukasPetraškevičiusVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
55.JogailaRaugasVYR2010LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
56.AndriusStatkusVYR1986LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
57.VytautasKamarūnasVYR1983LTUKaunasOK ŠILAS 10 km
58.ValdasSkliaustysVYR1962LTUPasvalysVėtra1.5 km
59.PauliusZdanavičius VYR2004LTURaseiniai   5 km
60.Ruslanas ProkopenkoVYR1975LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
61.Danielius GriciusVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
62.ŽilvinasSungailaVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
63.MatasJarušauskasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
64.DenasDargužasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
65.PijusPamparasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
66.TajusPrielaidasVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
67.ViliusNavickasVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
68.AleksasGutmanisVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
69.KarimMohamed AlbushawyVYR2012LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
70.ValdasSkliaustysVYR1962LTUSurdegisVėtra 10 km
71.MindaugasLevickasVYR1988LTUKaunas  10 km
72.ZeniusBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra 5 km
73.ZeniusBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra1.5 km
74.LukasAleksandravičiusVYR1993LTUKaunas  5 km
75.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra1.5 km
76.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra 5 km
77.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra1.5 km
78.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra 10 km
79.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra1.5 km
80.MatasJaselisVYR2000LTU   10 km
81.ModestasSereikaVYR1977LTUKaunas  5 km
82.RonaldasKondratasVYR1945LTUVilniusInžinerija 10 km
83.Andrius ŠipkinasVYR1986LTUJovariškės Bėgimo klubas 10 km
84.EdasŠčiolokovasVYR2005LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
85.GvidasŠčiolokovasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
86.TaurasKvasiliusVYR2011LTUKaunasPenki sūriai 5 km
87.ArasKvasiliusVYR2013LTUKaunasPenki sūriai 5 km
88.EmilijusSimčičVYR2009LTUKaunasPenki sūriai 5 km
89.DovydasSimčičVYR2012LTUKaunasPenki sūriai 5 km
90.Aurelijus SimčičVYR2015LTUKaunasPenki sūriai 5 km
91.GiedriusGudaitisVYR1979LTUKaunas- 5 km
92.LinasUlevičiusVYR1982LTUKaunasRunFaceVaSti 5 km
93.GintarasDrebulysVYR1980LTUKaunasOrigami runners 10 km
94.ŽilvinasNaujalisVYR1978LTUVilniusJokers 10 km
95.ArūnasKlebauskasVYR1962LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
96.MindaugasŽiūkasVYR1979LTUVilniusSanta Monica Networks 10 km
97.Artūras Gribauskas VYR1980LTUKaunas  10 km
98.SauliusMockaitisVYR1967LTUKaunasKauno BMK 10 km
99.DonatasKurševičiusVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
100.AntanasLukaševičiusVYR1979LTUNetoniaiKauno BMK 10 km
101.ArtūrasLukaševičiusVYR2011LTUNetoniaiKauno BMK1.5 km
102.KarolisLukaševičiusVYR2008LTUNetonių KmKauno BMK1.5 km
103.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
104.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
105.MindaugasCiplinskasVYR1989LTUKauno R.Bėgimo klubas 10 km
106.Evaldas Šnipas VYR1975LTU Bėgimo klubas 10 km
107.OlegasIvanovasVYR2002LTUKaunas 1.5 km
108.AleksandrasKarpinskisVYR1969LTUKaunasKauno BMK 10 km
109.JustasKardišauskasVYR1996LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
110.Juozas Koženiauskas VYR1984LTUKaunasŠešios Trim 10 km
111.GiedriusVičkusVYR1987LTU   5 km
112.TomasŽelionisVYR1976LTUKaunasRiverun 10 km
113.LukasStatkusVYR2010LTUVilniusBėgimo klubas1.5 km
114.TadasBikinas VYR1979LTUKaunas   10 km
115.Gediminas Gaulius VYR1992LTUKaunasKauno BMK 10 km
116.KristupasŠčerbaVYR2009LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
117.KornelijusJuodisVYR1990LTUKaunasOrigami runners 10 km
118.GiedriusPovilavičiusVYR1968LTUJonavaBK Maratonas 5 km
119.TomasBačiulisVYR1985LTUKaunasKauno BMK 10 km
120.RaimondasGrigasVYR1988LTUKaunas  5 km
121.AndriusZokaitis VYR1977LTUKaunas Kauno BMK1.5 km
122.DomantasPrakorimasVYR1999LTUKaunas  10 km
123.VincentasVenckūnasVYR2014LTUKaunasKauno BMK1.5 km
124.MariusKazlauskas VYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
125.DovydasSkinulisVYR2017LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
126.NojusRadavičiusVYR2000LTUŠiauliai  5 km
127.EimantasGadrusVYR1992LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
128.RolandasŠumskisVYR1971LTUKelmėKauno BMK1.5 km
129.TomasBulotasVYR1972LTUVilniusDolgovas.com 5 km
130.RokasSakalauskasVYR2005LTURiešėLukas1.5 km
131.MantasZaikauskasVYR1995LTUKaunas  5 km
132.MantasČerkesasVYR1989LTUPanevėžys  10 km
133.VytautasŽemėtisVYR1955LTUPakruojisbmk vėjas 10 km
134.DainiusLiutkusVYR1986LTUPiliuonaOCR Baltic Warriors 10 km
135.Saulius Paulikas VYR1973LTUPanevežys Begimo klubas 10 km
136.KristupasBatakisVYR2002LTUKaunas 1.5 km
137.KajusDautarasVYR2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
138.ArūnasBogušasVYR1986LTUKaunasKauno BMK1.5 km
139.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK1.5 km
140.AudriusBagdanavičiusVYR1985LTUKaunasKauno BMK1.5 km
141.GiedriusDaugmaudisVYR1983LTUVilniusŠviesos Kariai 10 km
142.MantasAleksaitisVYR1981LTUElektrėnaiBėgimo klubas 10 km
143.AndrejusDolgovasVYR1987LTUKaunasF.O.C.U.S. running 5 km
144.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK1.5 km
145.VytautasKaminskasVYR1983LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
146.RimantasMelnikasVYR1955LTUVilniusMaratomanija 10 km
147.EdgarasJudickasVYR1977LTUAlytus2Vilkai 10 km
148.IgnasArbačiauskasVYR2001LTU   5 km
149.AndriusNacevičiusVYR1991LTUKaunas  10 km
150.MindaugasSkardžiusVYR1987LTUPanevėžys  10 km
151.AndriusDapkevičiusVYR1983LTUNoreikiškėsMarijampolės triatlono draugija 10 km
152.MariusJuškaVYR1985LTUKaunas  10 km
153.JuliusSakalauskasVYR1983LTUKaunasVIP 5 km
154.LukasKlevinskasVYR2000LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
155.RemigijusTamulaitisVYR1966LTUMarijampolė  5 km
156.DovydasPaurasVYR1995LTUKaunas  5 km
157.AudriusAndrulisVYR1989LTUAlytus  10 km
158.RemigijusKančysVYR1987LTUKaunasOrigami runners 10 km
159.VaidasPučinskasVYR1984LTUMarijampolė  10 km
160.MantasSidekerskisVYR1979LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
161.EgidijusNavickasVYR1983LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
162.LukasGlodenisVYR2000LTUKaunasKauno BMK 5 km
163.GintarasAndruškaVYR1975LTU Vėtra 10 km
164.PetrasKrapikasVYR1998LTUKaunasKauno BMK 5 km
165.AidasArdzijauskasVYR1971LTUVilnius  10 km
166.GabrieliusŽiužnysVYR2001LTUKaišiadorys  5 km
167.PijusBistrickisVYR2017LTU  1.5 km
168.SimonasTamulaitisVYR2012LTUMarijampolė  5 km
169.JustasMedišauskasVYR1984LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
170.MatasStatkusVYR2013LTUVilniusBėgimo klubas1.5 km
171.JorisKojalaVYR2012LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
172.LaimonasČaplikasVYR1974LTUKaunasKauno BMK 10 km
173.OlegasKairysVYR1970LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
174.MindaugasČerniavičiusVYR1980LTUKaunas  10 km
175.Ainius KubiliusVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
176.IgnasNaidenkoVYR2003LTUKaunasOrigami runners 5 km
177.PauliusGrigaliūnasVYR2007LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
178.MatasVilimasVYR2007LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
179.TadasPalilionisVYR2003LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
180.TitasTamulionisVYR2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
181.DenasŠarkiūnasVYR2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
182.MatasMasilionisVYR2004LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
183.GražvydasJusaitisVYR1979LTUAlytusDzūkija 10 km
184.Andrius GavrilovasVYR1982LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
185.LinasSamaška VYR1978LTUKaunas Robinzonada Adventure Team 10 km
186.SauliusČebanauskasVYR1985LTUKaunasOrigami runners 10 km
187.AdasČebanauskasVYR2012LTUKaunasOrigami runners1.5 km
188.NatasČebanauskasVYR2013LTUKaunasOrigami runners1.5 km
189.MatasPaunksnisVYR1992LTUKaunasPB Run 5 km
190.EvaldasBlauzdžiūnasVYR1994LTUKaunas  10 km
191.TadasŠčegauskasVYR1986LTUKaunasOrigami runners 10 km
192.RaimundasZambacevičiusVYR1965LTUKaunasKauno BMK 10 km
193.DeimasAndriušisVYR2009LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
194.RolandasŠumskisVYR1971LTUKelmėKauno BMK 5 km
195.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK 5 km
196.GytisČečkauskas VYR1990LTUKaunasOCR Baltic Warriors 10 km
197.EdgarasŠukysVYR2006LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
198.TomasTotoriusVYR2003LTUKaunasOrigami runners 5 km
199.DeividasRastokasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
200.ZenonasŠerkšnysVYR1994LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
201.AlgirdasBalčiūnasVYR1994LTUBiržaiLukas 10 km
202.VytautasBrijūnasVYR1994LTUJoniškisLukas 10 km
203.KęstutisKrinciusVYR1986LTUKelmėLukas 10 km
204.DainiusGorskisVYR1968LTUPanevėžysLukas 10 km
205.ArnasLukošaitisVYR1978LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
206.AredasDomarkasVYR2007LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
207.KajusKlevinskasVYR2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
208.ArijusKulevičiusVYR2009LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
209.TitasRužinasVYR2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
210.SaimonasRužinasVYR2009LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
211.MatasBauraVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
212.MikasMontvilasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
213.JustasKupčinskasVYR1993LTUKaunas  10 km
214.KęstutisPečiukonisVYR1991LTUAlytus  10 km
215.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno RajonasKauno BMK 10 km
216.EvaldasČagusVYR2000LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
217.DomasDudonisVYR1990LTUUkmergePATSSAU 10 km
218.AlgimantasKartočiusVYR1950LTUVilniusŠviesos kariai 5 km
219.DanieliusJurnaVYR1978LTUVilniusJokers 10 km
220.GražvydasLažauskasVYR1989LTUKaunas  10 km
221.PetrasGrabysVYR1961LTUAlytusDzūkija 10 km
222.ŽydrūnasAleknaVYR1978LTUKaunasKauno BMK/HighPeaks Lietuva 10 km
223.RolandasSiliusVYR1968LTUVilniuaInžinerija 10 km
224.AdomasŠambarasVYR1988LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
225.MartynasAmbrizasVYR1990LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga1.5 km
226.Sergej KasatkinVYR1985LTUKaunas  5 km
227.BroniusKazėnasVYR1954LTUJonavaJonavos „Maratonas“ 5 km
228.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra 10 km
229.VaidasPetrauskasVYR1981LTUJonavaOrigami runners 10 km
230.MantasGradeckasVYR1995LTUAlytusDzūkija 10 km
231.TitasArbočiusVYR2016LTUKaišiadorys Kauno BMK1.5 km
232.PijusArbočiusVYR2014LTUKaišiadorys Kauno BMK1.5 km
233.MantasTaurasVYR2013LTUKaišiadorys 1.5 km
234.PauliusKavaliauskasVYR1999LTUKaunas 1.5 km
235.TautvydasLitvinavičiusVYR2008LTUJonava Maratonas 10 km
236.ArtūrasKmieliauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 5 km
237.VitalijusRimšaVYR1953LTUKaunasKauno BMK 5 km
238.MartynasPetrauskasVYR1998LTUKaunas  10 km
239.SimasStasiukaitis VYR1986LTUKarmėlava, Kauno RaBėgimo klubas 10 km
240.SauliusŠokelisVYR1976LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
241.VitasPaliulisVYR1981LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
242.AlgimantasJanušauskasVYR1974LTU CHAIN PUNK 10 km
243.TomasKlusasVYR1981LTUŠiauliai5 kalnai 10 km
244.DainiusŠvėgždaVYR1981LTURadviliškis- 10 km
245.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
246.EduardZniščinskijVYR1968LTUVilniusInžinerija 10 km
247.SauliusRučysVYR1965LTUKaunas  5 km
248.Gediminas Kinderis VYR1963LTUKaunas Kauno BMK 5 km
249.LinasSteckis VYR1987LTU   5 km
250.MariusZakarauskasVYR1986LTUKaunasJonavos bėgimo klubas Maratonas 10 km
251.AudriusBagdanavičiusVYR1985LTUKaunasKauno BMK 10 km
252.DovydasVilkasVYR2002LTUKaunas  5 km
253.RokasLeonavičiusVYR2009LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
254.RomasOlchovikVYR1991LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
255.TitasPeleckasVYR1993LTUVilniusNa, pagauk! 10 km
256.RičardasDuonelavičiusVYR1957LTUGarliavaKauno BMK 5 km
257.GediminasAnuzisVYR1990LTUVilniusBK Tinklas 10 km
258.RobertasVyšniauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK1.5 km
259.AdrijusAlminasVYR2003LTUPlateliai PB rum1.5 km
260.AudrysAntončikasVYR1964LTUJonavaBėgimo klubas 10 km
261.AlgimantasIčiukasVYR1976LTUKaunas  10 km
262.VaidasSkripkauskasVYR1978LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
263.RytisAlksnevičius VYR1984LTUKaunasLSU1.5 km
264.TomasKizalaVYR1984LTUKaunasKauno BMK 10 km
265.RobertasVyšniauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
266.Edvardas JundaVYR1973LTU Maratomanija 10 km
267.AnatolijusJumatovasVYR1974LTUKaunasOrigami runners 5 km
268.LinasKairaitisVYR1984LTUKaunasStop Stop 10 km
269.ModestasKareniauskasVYR1978LTUKaunas  10 km
270.EdgarasMonkelisVYR1990LTUKaunas  5 km
271.JonasVilčinskasVYR1939LTUVilniusB.K. „Jonas Maratonas“ 5 km
272.Petras Vansevičius VYR1957LTUJonava Bėgimo klubas 5 km
273.LaimonasStrikaitisVYR1987LTUVilniusF.O.C.U.S. running 5 km
274.RičardasIvanovasVYR1995LTUVilnius  10 km
275.TomasViliušisVYR1986LTUKaunas3paršiukaiSamurajai 10 km
276.KestutisBuzinskasVYR1979LTUKaunas  5 km
277.RomualdasLimantasVYR1944LTUKaunasKauno BMK 5 km
278.TadasPetraitisVYR1988LTUKaunasGo go Petraičio! 10 km
279.EugenijusBlažukasVYR1985LTUKaunas  10 km
280.AlbinasMarkevičiusVYR1959LTUKaunasKauno BMK 5 km
281.Andrius MasalskisVYR1985LTUKaune Kauno maratono klubas 10 km
282.RimantasRickevičiusVYR1996LTUPanevėžys  10 km
283.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
284.PauliusMacijauskasVYR1988LTUVilnius  10 km
285.Donatas Velička VYR1986LTUKaunas Bėgimo klubas 10 km
286.ValdasKilpysVYR1971LTUKaunas LŠS 10 km
287.GediminasDapševičiusVYR1986LTUKaunas  5 km
288.GintarasLiaudenskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
289.AlgirdasStriūkaVYR1960LTUVilniusInžinerija 10 km
290.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 5 km
291.GiedriusBabelisVYR1971LTUKaunas  10 km
292.DaliusKasperiūnasVYR1970LTUKaunasKauno BMK 10 km
293.PovilasČiurlevičiusVYR1981LTUKaunasBorn2run LTU 5 km
294.AndrejKonorevVYR1993LTUVilniusOrigami runners 10 km
295.PauliusDunauskasVYR1988LTUKaunas  5 km
296.RolandasKriugždaVYR1983LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
297.IgorČernikovVYR1965LTUVilniusNa, pagauk! 10 km
298.AurimasPetrikasVYR1991LTUKaunas  10 km
299.ValdasDaukšaVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
300.JuliusMorkūnasVYR1989LTUKaunasVirtustream 10 km
301.Ježi VitalijusMicuraVYR1959LTUJonavaMaratonas 10 km
302.AlbinasStatkusVYR1970LTUMažeikiai5 Kalnai 10 km
303.RimantasMackevičiusVYR1957LTUVilniusInžinerija 5 km
304.ŽygimantasPajaujisVYR2011LTUJonavaJonavos „Maratonas“1.5 km
305.AndrėjusKlimaševskijVYR1978LTURadikiai  10 km
306.GediminasKabišaitisVYR1959LTUKaunasB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
307.TadasČeponisVYR1996LTUKaunas  10 km
308.EdmundasBurbaVYR1971LTUVilniusMaratomanija 10 km
309.Donatas NabažasVYR1983LTUKaunasMaratomanija 10 km
310.SauliusLitvinavičiusVYR1973LTUJonava Maratonas 10 km
311.ValdemarPavliukovičVYR1967LTUVilnius  10 km
312.DaliusČvertkauskasVYR1973LTUVilniusMaratomanija 10 km
313.RimantasŠileikisVYR1984LTUVilniusMaratomanija 10 km
314.RemigijusDžiaugysVYR1992LTUKaunasLietuvos kariuomenė 10 km
315.DrąsiusValuntaVYR1973LTUPasvalysVėtra1.5 km
316.DrąsiusValuntaVYR1973LTUPasvalysVėtra 10 km
317.RytisVaškelevičiusVYR1972LTUVilnius  10 km
318.KlemensasZarankaVYR1963LTUKaunasKauno BMK 10 km
319.AstaKazakevičienėVYR1981LTUKaunasKauno BMK1.5 km
320.KarolisLaukutisVYR2003LTUŽvelgaičių KaimasOCR Baltic Warriors 10 km
321.Remigijus Zalumskis VYR1980LTUPanevezysLukas 10 km
322.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
323.MariusMonkevičiusVYR1975LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
324.AntanasŽukauskasVYR1980LTUJonavaMaratonas 10 km
325.StanislovasBuchoveckasVYR1951LTUVilniusŠviesos kariai 5 km
326.TomasVaškevičiusVYR1992LTUKaunasOrigami runners 10 km
327.AlgisBielskusVYR1955LTUKauno R.  5 km
328.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra1.5 km
329.AudriusJankauskasVYR1971LTURaseiniaiMaratomanija 10 km
330.ArminasŽilinskasVYR2010LTUKaunasKauno sporto mokykla Startas1.5 km
331.EdvinasStaskevičiusVYR2000LTUKrosnaDzūkija 10 km
332.MajusPackevičiusVYR2011LTUPasvalysVėtra1.5 km
333.VirginijusŠaudysVYR1972LTUKauno RajKauno BMK 10 km
334.AlgirdasDaukantasVYR1988LTUKaunasOrigami runners 10 km
335.DonatasStulgysVYR1983LTUDruskininkai  10 km
336.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra 10 km
337.EgidijusRadavičiusVYR1968LTUŠiauliaiŠiaulių bajorai 10 km
338.VytautasPetrauskasVYR1966LTUVilniusInžinerija1.5 km
339.MichailasŽiličiusVYR1980LTUVilniusMS Challenge Team 10 km
340.MantasBartkusVYR1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
341.PauliusPaukštaitisVYR1996LTUMarijampolė  10 km
342.KristupasMisiūnasVYR2012LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC- Kaišiadorys Bėga1.5 km
343.DeividasKabišaitisVYR2010LTUPrienu R.B.K. „Jonas Maratonas“1.5 km
344.DomasKučinskasVYR2015LTUKaunas 1.5 km
345.IgnasRamonasVYR1994LTUVilniusKauno BMK 5 km
346.RokasSkardžiusVYR1987LTUVilniusMaratomanija 10 km
347.TomasRastenisVYR1987LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
348.LaimutisŠalaševičiusVYR1973LTUKauno R.  10 km
349.-Mindaugas-KeršulisVYR1989LTUVarėnaMaratomanija 5 km
350.RaigardasGrigorjevasVYR1997LTUKaunas  10 km
351.Klaudas BogužinskasVYR2001LTUKaunasOrigami runners 10 km
352.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra 10 km
353.MindaugasBeniušisVYR1979LTUKaunas  10 km
354.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 10 km
355.ZhaferImamutdinovVYR1945LTUKaunasSveikata 5 km
356.ErnestasBurokasVYR1990LTUUžuguostisKauno BMK 10 km
357.ValdasŠmaižysVYR1974LTUVilniusMaratomanija 10 km
358.TomasBogužinskasVYR1977LTUKaunasOrigami runners 10 km
359.KasparasBogužinskasVYR2007LTUKaunasOrigami runners 5 km
360.VytautasKardokasVYR1976LTUKaunas  10 km
361.JuozasBaliūnasVYR1967LTUPasvalysVėtra 5 km
362.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 10 km
363.Virgilijus Muralis VYR1966LTUJonavaMaratonas 10 km
364.VytautasVosyliusVYR1989LTUKaunas  10 km
365.VidasTotilasVYR1971LTUKauno R.vilemaiKauno BMK 10 km
366.SimonasPadriezasVYR1992LTUKaunasIkigai 10 km
367.Aivijus SamajauskasVYR1979LTUKaunas  10 km
368.VidmantasRugieniusVYR1973LTUMarijampoleMaratomanija 10 km
369.KarolisDėnasVYR1990LTUKaunas  10 km
370.JurgitaJakaitienėMOT1977LTUPrienaiKauno BMK 10 km
371.AiridaValaiteMOT1983LTUKaunas  5 km
372.DaliaLukošienėMOT1976LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
373.KristinaJurgaityteMOT1992LTUSiauliai  5 km
374.LiucijaVenckūnaitėMOT2014LTUKaunasKauno BMK1.5 km
375.DianaVolodkoMOT1995LTUTrakų R., Lentvaris  10 km
376.DaivaRailienėMOT1972LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
377.ZitaKosačMOT1988LTUKaunasOrigami runners 5 km
378.KamėjaKukšaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
379.OnutėBieliauskaitėMOT1989LTUVilnius  10 km
380.GražinaŠaulytėMOT1961LTUKaunasKorys 10 km
381.LėjaLažauskaitėMOT2017LTUKaunas 1.5 km
382.ViktorijaVarnagirytėMOT1991LTUVilkaviškisLukas 10 km
383.IdaDobrovolskienėMOT1965LTUKaunasKauno BMK 10 km
384.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra 10 km
385.ŽivilėAgurkytėMOT1993LTUKaunasKauno BMK 10 km
386.VidaUselienėMOT1984LTUKaunasRunFace VaSti 10 km
387.ErnestaGuogieneMOT1987LTUKaunasRunFace Vasti 5 km
388.GiedrėŠamanskienėMOT1970LTUKaunasKauno BMK 5 km
389.OnaPackevičiūtėMOT2017LTUPasvalysVėtra1.5 km
390.JaninaPaliulienė MOT1972LTUBirštonas   5 km
391.ErnestaKlimavičiūtėMOT2002LTUKaunas  5 km
392.Milda Talalaitė MOT1991LTUKaunasOrigami runners 10 km
393.ArmandaKlimavičiūtėMOT1998LTUKaunas  10 km
394.SandraMontvilėMOT1988LTUŠilutėOCR Baltic Warriors 10 km
395.JūratėSlivinskienėMOT1973LTUVilkaviškisBėgimo klubas 10 km
396.DovilėŽemaitytėMOT1996LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
397.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėMarijampolės triatlono draugija 10 km
398.BiruteGranickieneMOT1989LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
399.MarijaAndriekaitėMOT1984LTUKaunas  5 km
400.LukneRudzinskaitėMOT2015LTUKaunasRunFace Vasti1.5 km
401.KimberliKolobovaitėMOT2014LTUKaunasRunFace Vasti1.5 km
402.RenataMacijauskienėMOT1968LTUPanevėžysLukas 5 km
403.SvetlanaBulavkoMOT1979LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
404.ViktorijaTvaronaitėMOT2004LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
405.NikoleVenckutėMOT2006LTUKaunasRunFace Vasti 5 km
406.DaumantėPetraitytėMOT2002LTU  1.5 km
407.AdrijanaJuknaitėMOT2007LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
408.KarolinaLeščevskajaMOT2007LTUPaberžėLukas1.5 km
409.ZuzanaLiachovičMOT2009LTUPaberžėLukas1.5 km
410.EvelinaLapunaitėMOT2007LTUPaberžėLukas1.5 km
411.AnetaSutkutėMOT1982LTUKaunasKauno BMK1.5 km
412.JūratėLakštauskienėMOT1972LTUElektrėnai  5 km
413.GintarėLitvinavičienėMOT1973LTUJonava Maratonas 5 km
414.KarolinaTomkuvienėMOT1981LTUKaunasOrigami runners 5 km
415.SimonaJankauskaitėMOT1982LTUKaunasKauno BMK1.5 km
416.ErikaIlakytė-BeniušienėMOT1996LTUKaunas  10 km
417.Gabija Adukonytė MOT2009LTUKaišiadorys Kaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
418.LauraMilasevičiūtėMOT1978LTUKaunoKauno BMK 5 km
419.IndrėMakelytėMOT1985LTUKaunasRun Face VaSti 10 km
420.LoretaMalijonienėMOT1980LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
421.RasaBakienėMOT1979LTUVilemų K.Kauno BMK 5 km
422.AurinaSkinulytėMOT2013LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
423.KarolinaKavaliauskaitėMOT1994LTUKaunasKauno BMK1.5 km
424.VidaDolgovienėMOT1981LTUVilniusdolgovas.com 5 km
425.Jurgita Žirkauskaitė MOT1981LTUPanevezysLukas 10 km
426.GabrielėRibačenkaitėMOT1996LTUKaunasB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
427.KotrynaSkinulytėMOT2014LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
428.SnieguolėTamulaitienėMOT1968LTUMarijampolė  5 km
429.RamunėKlybaitėMOT1999LTUKaunasKauno BMK 10 km
430.RedaŠatūnienėMOT1978LTUKaunasI Run LT 5 km
431.IevaRezajevaMOT1989LTUKaunasRunFace Vasti 10 km
432.GustėValantinaitėMOT2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
433.ViltėTamošaitytėMOT2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
434.MonikaJuodgudytėMOT1995LTUKaunas I Run LT 5 km
435.RenataJatužienėMOT1983LTUKaunasKauno BMK 10 km
436.Gintarė Burbaitė MOT1990LTUKaunasI RUN LT 5 km
437.BenitaSlavinskaitėMOT1995LTUKaunas  10 km
438.VaidaKaluškevičienėMOT1985LTUKaunas  10 km
439.LinaAbromaitytė-ŠmaižėMOT1979LTUVilniusMaratomanija 10 km
440.SkaistėTautkaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
441.GiedrėKacinskienėMOT1985LTUKaunas  10 km
442.RenataČepkauskė MOT1976LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
443.ElenaAleksejeva MOT1983LTUKaunasMaratomanija 5 km
444.RenataŠlenienėMOT1979LTUVilniusMaratomanija 10 km
445.LauraDapkuvienė MOT1981LTUJonavaMaratonas 10 km
446.KarolinaNaikutėMOT1996LTUKaunas  10 km
447.VirginijaVišinskienėMOT1981LTUKaunasKauno BMK 5 km
448.Inga Sakavičiūtė MOT1987LTUKaunas  10 km
449.MonikaBagdanavičiūtėMOT2008LTUKaunasKauno BMK1.5 km
450.JurgitaLeveikienėMOT1976LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
451.JurgitaLeveikienėMOT1976LTUŠiauliaiVėtra 10 km
452.JūratėMalinauskienėMOT1965LTUKėdainiaiBėgimo klubas 10 km
453.JūratėJumatovienėMOT1977LTUKaunasOrigami runners 5 km
454.LaimaDžiaugienėMOT1973LTUKaunasOrigami runners 5 km
455.GretaDžiaugytėMOT2005LTUKaunasOrigami runners 5 km
456.EvelinaJasikonytėMOT1990LTUKaunas  10 km
457.DaliaDubinskiebeMOT1970LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
458.RasaŽemaitienėMOT1974LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
459.RasaŽemaitienėMOT1974LTUŠiauliaiVėtra 10 km
460.AudraBogužinskienėMOT1978LTUKaunasOrigami runners 10 km
461.BrigitaBagdanavičiūtėMOT2016LTUKaunasKauno BMK1.5 km
462.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
463.EglėRaslavičienėMOT1971LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
464.MiglėŠvenčionytėMOT2005LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
465.GitanaJanulienėMOT1975LTUJurbarkasMaratomanija 10 km
466.Rugilė JanulytėMOT2014LTUJurbarkasMaratomanija1.5 km
467.IngaPalaikieneMOT1990LTUMarijampole  10 km
468.EvelinaBružaitėMOT2007LTURaseiniaiMaratomanija1.5 km
469.VaidaLukaševičienėMOT1982LTUKauno Raj.Kauno BMK 10 km
470.DianaŠiukščiuvėMOT1980LTUPanevėžys  5 km
471.AugustėBaužaitėMOT2007LTUJurbarkasMaratomanija1.5 km
472.KotrynaJuškaitėMOT2009LTUKaunasKauno BMK1.5 km
473.LinaŠeduikytėMOT1977LTUKaunasI Run LT 5 km
474.DeimantėŽemaitytėMOT1991LTU I Run LT 5 km
475.AušraLevickienėMOT1987LTUKaunas  10 km
476.RamunėMaldutytėMOT1990LTUKaunasKauno BMK 10 km
477.RusnėProkopenkoMOT2003LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
478.DeimilėŠimaitytėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
479.JurgitaMarkevičienėMOT1979LTUKaunas  10 km
480.ErikaInokaitienėMOT1979LTUKaunas  5 km
481.FaustinaSukarevičiūtėMOT2017LTUUtenaMaratomanija1.5 km
482.Gintarė SukarevičienėMOT1988LTUUtenaMaratomanija 10 km
483.EvaSafronovaMOT1993LTUKaunas  10 km
484.ViltėProkopenkoMOT2000LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
485.MiglėPamparaitėMOT2014LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
486.ViltėKazakevičiūtėMOT2011LTUKaunas 1.5 km
487.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 10 km
488.EmilijaKlapatauskaitėMOT2007LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
489.GiedrėLukaševičienėMOT1978LTUKaunasMaratomanija 5 km
490.SaulėKragaitėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
491.SkaistėPetrauskaitėMOT2004LTUVilniusInžinerija1.5 km
492.ValentinaLapinskienėMOT1980LTUNoreikiskesHella Lithuania 5 km
493.JoanaVipartaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
494.Birutė Granickienė MOT1989LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
495.JurgitaGavrilovaMOT1979LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
496.LinaLiaudenskienėMOT1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
497.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
498.KarolinaKavaliauskaitėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 5 km
499.IvetaŠukauskienėMOT1976LTU  1.5 km
500.ViktorijaKalvelytėMOT1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 10 km
501.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 5 km
502.Kristina Statkuvienė MOT1987LTUVilniusBėgimo klubas 5 km
503.Auksė Baliukevičiūtė MOT1983LTUKaunasOrigami runners 10 km
504.AldonaAndriuškienėMOT1962LTUMažeikiai5 kalnai 10 km
505.LinaSubačienė MOT1983LTUKaunas  10 km
506.DaivaAleksėjūnienėMOT1979LTUKaunasNėra klubo 10 km
507.ErnestaSaracinskienėMOT1980LTUMažeikiai5 kalnai 10 km
508.RasuolėDrazdauskienėMOT1971LTUVilniusMaratomanija 10 km
509.SkaistėStaknevičiūtėMOT1979LTUVilnius  10 km
510.JovilėDindaitėMOT2010LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
511.GintarėArdinavičienėMOT1990LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
512.IngaŽičkutėMOT1983LTUVilnius  5 km
513.GitanaAkmanavičiūtėMOT1986LTUKaunasOrigami Runners 10 km
514.GabijaGalvydytėMOT2000LTUJonavaSporto Klubas "Einius" 5 km
515.GabrielėKrištopaitytėMOT2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
516.GiedreKareneMOT1981LTUKaunas  10 km
517.KotrynaMatMOT2007LTUKaunasStartas1.5 km
518.JūratėGrigorjevienėMOT1978LTUKaišiadorysBėgimo klubas 10 km
519.Jolita VasiljevaMOT1981LTUJonava Bėgimo klubas 5 km
520.LinaVasiljevienėMOT1983LTUIgnalinaB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
521.LinaBuinauskienėMOT1977LTUKarmėlava , Kauno RaBėgimo klubas 10 km
522.EmilijaVasiljevaitėMOT2008LTUIgnalinaIgnalinos plaukimo klubas1.5 km
523.DaivaPlerpaitėMOT1987LTUKaunas  10 km
524.Kornelija Kokankaitė MOT1985LTUKaišiadorys Kauno BMK 5 km
525.MonikaVaitkevičiūtėMOT1992LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
526.AušrinėŪsaitytėMOT1989LTUKaunas  10 km
527.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
528.GamzeErtasMOT1998TURIzmirKauno BMK1.5 km
529.IndrėLabutėMOT1988LTUKaunasOrigami runners 5 km
530.ViktorijaPackevičienėMOT1996LTUPasvalysVėtra1.5 km
531.ViktorijaPackevičienėMOT1996LTUPasvalysVėtra 5 km
532.TomaKuzaitytėMOT1990LTUKaunas  5 km
533.UgnėAuglienėMOT1986LTUKaunassesiostrim 10 km
534.IngaKorotčenkovienėMOT1985LTUKaunasŠešios Trim 10 km
535.Brigita Kokankaitė MOT1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
536.GiedrėKrasauskėMOT1983LTUKaunasOSK Medeina 5 km
537.GretaJuodagalvė MOT1990LTUŠiauliai Bėgimo klubas 10 km
538.SimonaAleksienėMOT1994LTUKaunas  5 km
539.LiepaAleksėjūnaitėMOT2002LTUKaunas  5 km
540.VaidaRudminienėMOT1975LTUKaunas  10 km
541.RimaAntončikienėMOT1964LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
542.VytautėRaugaitėMOT2012LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
543.Jūratė Gailiutė MOT1984LTUŠiauliai- 10 km
544.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 5 km
545.KristinaRutkauskienėMOT1984LTUKaunas  5 km
546.SonataUrbaitienėMOT1972LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
547.BirutėStriūkienėMOT1962LTUVilniusInžinerija 10 km
548.TatjanaSakalauskienėMOT1983LTUVilniusB.K. „Jonas Maratonas“ 5 km
549.AistėValantiejienėMOT1973LTUGarliavaKauno BMK 10 km

 

5 thoughts on “Dalyviai (Kauno Kalėdinis bėgimas – 2021)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *