UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 549, rodoma - 549)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@kaunobmk.com

Eil.
Nr.
VardasPavardėLytis
Gimimo
metai
Šalis
Miestas
Klubas
Nuotolis
Patvirtinta
1.LinasSteckis VYR1987LTU   5 km
2.Edvardas JundaVYR1973LTU Maratomanija 10 km
3.AlgimantasJanušauskasVYR1974LTU CHAIN PUNK 10 km
4.MatasJaselisVYR2000LTU   10 km
5.Evaldas Šnipas VYR1975LTU Bėgimo klubas 10 km
6.GiedriusVičkusVYR1987LTU   5 km
7.VidaRimavičienėVYR1983LTU   5 km
8.EvaldasStungisVYR1990LTU   5 km
9.GintarasAndruškaVYR1975LTU Vėtra 10 km
10.PijusBistrickisVYR2017LTU  1.5 km
11.IgnasArbačiauskasVYR2001LTU   5 km
12.IvetaŠukauskienėMOT1976LTU  1.5 km
13.DeimantėŽemaitytėMOT1991LTU I Run LT 5 km
14.JurgisJurgelionisVYR2002LTU  1.5 km
15.DaumantėPetraitytėMOT2002LTU  1.5 km
16.MantasGradeckasVYR1995LTUAlytusDzūkija 10 km
17.ArūnasKlebauskasVYR1962LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
18.GintarasŠvetkauskasVYR1977LTUAlytusPrasibėgam? Prasibėgam! 10 km
19.GintarasGražulevičiusVYR1983LTUAlytus  10 km
20.DonatasGrėbliūnasVYR1995LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
21.AndriusDzeminskasVYR1991LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
22.HartmutMittelstadtVYR1953DEUAlytusHC Vorpommern Greifswald 5 km
23.LaimutisJuozapavičiusVYR1994LTUAlytusDzūkija 10 km
24.GražvydasJusaitisVYR1979LTUAlytusDzūkija 10 km
25.KęstutisPečiukonisVYR1991LTUAlytus  10 km
26.PetrasGrabysVYR1961LTUAlytusDzūkija 10 km
27.AudriusAndrulisVYR1989LTUAlytus  10 km
28.EdgarasJudickasVYR1977LTUAlytus2Vilkai 10 km
29.LukasKlevinskasVYR2000LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
30.ViačeslavŽuravliovVYR1969LTUBaltoji Vokė  10 km
31.JaninaPaliulienė MOT1972LTUBirštonas   5 km
32.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra 10 km
33.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra1.5 km
34.AlgirdasBalčiūnasVYR1994LTUBiržaiLukas 10 km
35.ArūnasValuckisVYR1987LTUDomeikavaKauno BMK 10 km
36.DonatasStulgysVYR1983LTUDruskininkai  10 km
37.NerijusBistrickisVYR1992LTUDubingiai  10 km
38.JūratėLakštauskienėMOT1972LTUElektrėnai  5 km
39.MantasAleksaitisVYR1981LTUElektrėnaiBėgimo klubas 10 km
40.RičardasDuonelavičiusVYR1957LTUGarliavaKauno BMK 5 km
41.AistėValantiejienėMOT1973LTUGarliavaKauno BMK 10 km
42.JustasLekavičiusVYR1998LTUGarliavaBėgantis žmogus 5 km
43.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas 10 km
44.EmilijaVasiljevaitėMOT2008LTUIgnalinaIgnalinos plaukimo klubas1.5 km
45.LinaVasiljevienėMOT1983LTUIgnalinaB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
46.GamzeErtasMOT1998TURIzmirKauno BMK1.5 km
47.SauliusLitvinavičiusVYR1973LTUJonava Maratonas 10 km
48.VaidasPetrauskasVYR1981LTUJonavaOrigami runners 10 km
49.TautvydasLitvinavičiusVYR2008LTUJonava Maratonas 10 km
50.GintarėLitvinavičienėMOT1973LTUJonava Maratonas 5 km
51.Ježi VitalijusMicuraVYR1959LTUJonavaMaratonas 10 km
52.Petras Vansevičius VYR1957LTUJonava Bėgimo klubas 5 km
53.ŽygimantasPajaujisVYR2011LTUJonavaJonavos „Maratonas“1.5 km
54.BroniusKazėnasVYR1954LTUJonavaJonavos „Maratonas“ 5 km
55.AudrysAntončikasVYR1964LTUJonavaBėgimo klubas 10 km
56.LauraDapkuvienė MOT1981LTUJonavaMaratonas 10 km
57.Virgilijus Muralis VYR1966LTUJonavaMaratonas 10 km
58.AntanasŽukauskasVYR1980LTUJonavaMaratonas 10 km
59.RimaAntončikienėMOT1964LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
60.JurgitaGavrilovaMOT1979LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
61.Andrius GavrilovasVYR1982LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
62.Jolita VasiljevaMOT1981LTUJonava Bėgimo klubas 5 km
63.GabijaGalvydytėMOT2000LTUJonavaSporto Klubas "Einius" 5 km
64.GintarėArdinavičienėMOT1990LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
65.GiedriusPovilavičiusVYR1968LTUJonavaBK Maratonas 5 km
66.VytautasBrijūnasVYR1994LTUJoniškisLukas 10 km
67.Andrius ŠipkinasVYR1986LTUJovariškės Bėgimo klubas 10 km
68.GitanaJanulienėMOT1975LTUJurbarkasMaratomanija 10 km
69.Rugilė JanulytėMOT2014LTUJurbarkasMaratomanija1.5 km
70.AugustėBaužaitėMOT2007LTUJurbarkasMaratomanija1.5 km
71.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK 5 km
72.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK1.5 km
73.JūratėGrigorjevienėMOT1978LTUKaišiadorysBėgimo klubas 10 km
74.RolandasKriugždaVYR1983LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
75.Kornelija Kokankaitė MOT1985LTUKaišiadorys Kauno BMK 5 km
76.TitasArbočiusVYR2016LTUKaišiadorys Kauno BMK1.5 km
77.PijusArbočiusVYR2014LTUKaišiadorys Kauno BMK1.5 km
78.MantasTaurasVYR2013LTUKaišiadorys 1.5 km
79.RokasLeonavičiusVYR2009LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
80.MariusMonkevičiusVYR1975LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
81.MiglėŠvenčionytėMOT2005LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
82.KristupasMisiūnasVYR2012LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC- Kaišiadorys Bėga1.5 km
83.JovilėDindaitėMOT2010LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
84.Gabija Adukonytė MOT2009LTUKaišiadorys Kaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
85.MartynasAmbrizasVYR1990LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga1.5 km
86.ViktorijaTvaronaitėMOT2004LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
87.KristupasŠčerbaVYR2009LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
88.GabrieliusŽiužnysVYR2001LTUKaišiadorys  5 km
89.LinaBuinauskienėMOT1977LTUKarmėlava , Kauno RaBėgimo klubas 10 km
90.SimasStasiukaitis VYR1986LTUKarmėlava, Kauno RaBėgimo klubas 10 km
91.MantasBartkusVYR1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
92.DaivaRailienėMOT1972LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
93.DomasKučinskasVYR2015LTUKaunas 1.5 km
94.MarijaAndriekaitėMOT1984LTUKaunas  5 km
95.LoretaMalijonienėMOT1980LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
96.ArminasŽilinskasVYR2010LTUKaunasKauno sporto mokykla Startas1.5 km
97.KlemensasZarankaVYR1963LTUKaunasKauno BMK 10 km
98.RaigardasGrigorjevasVYR1997LTUKaunas  10 km
99.MonikaJuodgudytėMOT1995LTUKaunas I Run LT 5 km
100.Aivijus SamajauskasVYR1979LTUKaunas  10 km
101.SimonasPadriezasVYR1992LTUKaunasIkigai 10 km
102.ErikaIlakytė-BeniušienėMOT1996LTUKaunas  10 km
103.MindaugasBeniušisVYR1979LTUKaunas  10 km
104.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 10 km
105.RedaŠatūnienėMOT1978LTUKaunasI Run LT 5 km
106.ZhaferImamutdinovVYR1945LTUKaunasSveikata 5 km
107.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 10 km
108.KarolisDėnasVYR1990LTUKaunas  10 km
109.VytautasVosyliusVYR1989LTUKaunas  10 km
110.ŽivilėAgurkytėMOT1993LTUKaunasKauno BMK 10 km
111.Gediminas Kinderis VYR1963LTUKaunas Kauno BMK 5 km
112.GabrielėRibačenkaitėMOT1996LTUKaunasB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
113.TomasKizalaVYR1984LTUKaunasKauno BMK 10 km
114.RytisAlksnevičius VYR1984LTUKaunasLSU1.5 km
115.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
116.NikoleVenckutėMOT2006LTUKaunasRunFace Vasti 5 km
117.KimberliKolobovaitėMOT2014LTUKaunasRunFace Vasti1.5 km
118.LukneRudzinskaitėMOT2015LTUKaunasRunFace Vasti1.5 km
119.IevaRezajevaMOT1989LTUKaunasRunFace Vasti 10 km
120.PauliusDunauskasVYR1988LTUKaunas  5 km
121.GiedriusBabelisVYR1971LTUKaunas  10 km
122.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 5 km
123.GediminasKabišaitisVYR1959LTUKaunasB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
124.IndrėMakelytėMOT1985LTUKaunasRun Face VaSti 10 km
125.GražinaŠaulytėMOT1961LTUKaunasKorys 10 km
126.ArmandaKlimavičiūtėMOT1998LTUKaunas  10 km
127.ErnestaKlimavičiūtėMOT2002LTUKaunas  5 km
128.GiedrėŠamanskienėMOT1970LTUKaunasKauno BMK 5 km
129.VidaUselienėMOT1984LTUKaunasRunFace VaSti 10 km
130.LinasKairaitisVYR1984LTUKaunasStop Stop 10 km
131.AlbinasMarkevičiusVYR1959LTUKaunasKauno BMK 5 km
132.Donatas Velička VYR1986LTUKaunas Bėgimo klubas 10 km
133.ValdasKilpysVYR1971LTUKaunas LŠS 10 km
134.GediminasDapševičiusVYR1986LTUKaunas  5 km
135.EugenijusBlažukasVYR1985LTUKaunas  10 km
136.TadasPetraitisVYR1988LTUKaunasGo go Petraičio! 10 km
137.RomualdasLimantasVYR1944LTUKaunasKauno BMK 5 km
138.GiedreKareneMOT1981LTUKaunas  10 km
139.ModestasKareniauskasVYR1978LTUKaunas  10 km
140.KotrynaMatMOT2007LTUKaunasStartas1.5 km
141.EdgarasMonkelisVYR1990LTUKaunas  5 km
142.TomasViliušisVYR1986LTUKaunas3paršiukaiSamurajai 10 km
143.DaivaAleksėjūnienėMOT1979LTUKaunasNėra klubo 10 km
144.GintarasLiaudenskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
145.LinaLiaudenskienėMOT1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
146.TadasČeponisVYR1996LTUKaunas  10 km
147.JuliusMorkūnasVYR1989LTUKaunasVirtustream 10 km
148.ValdasDaukšaVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
149.AurimasPetrikasVYR1991LTUKaunas  10 km
150.DaliusKasperiūnasVYR1970LTUKaunasKauno BMK 10 km
151.PovilasČiurlevičiusVYR1981LTUKaunasBorn2run LTU 5 km
152.Auksė Baliukevičiūtė MOT1983LTUKaunasOrigami runners 10 km
153.Donatas NabažasVYR1983LTUKaunasMaratomanija 10 km
154.Sergej KasatkinVYR1985LTUKaunas  5 km
155.MartynasPetrauskasVYR1998LTUKaunas  10 km
156.SimonaAleksienėMOT1994LTUKaunas  5 km
157.SauliusŠokelisVYR1976LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
158.VitasPaliulisVYR1981LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
159.LiepaAleksėjūnaitėMOT2002LTUKaunas  5 km
160.VaidaRudminienėMOT1975LTUKaunas  10 km
161.KristinaRutkauskienėMOT1984LTUKaunas  5 km
162.VitalijusRimšaVYR1953LTUKaunasKauno BMK 5 km
163.ArtūrasKmieliauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 5 km
164.SonataUrbaitienėMOT1972LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
165.KestutisBuzinskasVYR1979LTUKaunas  5 km
166.Brigita Kokankaitė MOT1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
167.PauliusKavaliauskasVYR1999LTUKaunas 1.5 km
168.SauliusRučysVYR1965LTUKaunas  5 km
169.AlgimantasIčiukasVYR1976LTUKaunas  10 km
170.VaidasSkripkauskasVYR1978LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
171.RobertasVyšniauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
172.RobertasVyšniauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK1.5 km
173.MariusZakarauskasVYR1986LTUKaunasJonavos bėgimo klubas Maratonas 10 km
174.RenataJatužienėMOT1983LTUKaunasKauno BMK 10 km
175.AudriusBagdanavičiusVYR1985LTUKaunasKauno BMK 10 km
176.DovydasVilkasVYR2002LTUKaunas  5 km
177.JūratėJumatovienėMOT1977LTUKaunasOrigami runners 5 km
178.AnatolijusJumatovasVYR1974LTUKaunasOrigami runners 5 km
179.LaimaDžiaugienėMOT1973LTUKaunasOrigami runners 5 km
180.GretaDžiaugytėMOT2005LTUKaunasOrigami runners 5 km
181.AudraBogužinskienėMOT1978LTUKaunasOrigami runners 10 km
182.TomasBogužinskasVYR1977LTUKaunasOrigami runners 10 km
183.Klaudas BogužinskasVYR2001LTUKaunasOrigami runners 10 km
184.KasparasBogužinskasVYR2007LTUKaunasOrigami runners 5 km
185.Gintarė Burbaitė MOT1990LTUKaunasI RUN LT 5 km
186.VytautasKardokasVYR1976LTUKaunas  10 km
187.BenitaSlavinskaitėMOT1995LTUKaunas  10 km
188.ElenaAleksejeva MOT1983LTUKaunasMaratomanija 5 km
189.KarolinaNaikutėMOT1996LTUKaunas  10 km
190.EglėRaslavičienėMOT1971LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
191.TomasVaškevičiusVYR1992LTUKaunasOrigami runners 10 km
192.EvaSafronovaMOT1993LTUKaunas  10 km
193.RemigijusDžiaugysVYR1992LTUKaunasLietuvos kariuomenė 10 km
194.ViltėKazakevičiūtėMOT2011LTUKaunas 1.5 km
195.AstaKazakevičienėVYR1981LTUKaunasKauno BMK1.5 km
196.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 10 km
197.GiedrėLukaševičienėMOT1978LTUKaunasMaratomanija 5 km
198.TomasRastenisVYR1987LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
199.KotrynaJuškaitėMOT2009LTUKaunasKauno BMK1.5 km
200.AlgirdasDaukantasVYR1988LTUKaunasOrigami runners 10 km
201.LinaŠeduikytėMOT1977LTUKaunasI Run LT 5 km
202.VytautasKamarūnasVYR1983LTUKaunasOK ŠILAS 10 km
203.LukasAleksandravičiusVYR1993LTUKaunas  5 km
204.RamunėMaldutytėMOT1990LTUKaunasKauno BMK 10 km
205.AušraLevickienėMOT1987LTUKaunas  10 km
206.ModestasSereikaVYR1977LTUKaunas  5 km
207.MindaugasLevickasVYR1988LTUKaunas  10 km
208.ErikaInokaitienėMOT1979LTUKaunas  5 km
209.JurgitaMarkevičienėMOT1979LTUKaunas  10 km
210.AleksandrasKarpinskisVYR1969LTUKaunasKauno BMK 10 km
211.JustasKardišauskasVYR1996LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
212.Juozas Koženiauskas VYR1984LTUKaunasŠešios Trim 10 km
213.DonatasKurševičiusVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
214.SauliusMockaitisVYR1967LTUKaunasKauno BMK 10 km
215.VirginijaVišinskienėMOT1981LTUKaunasKauno BMK 5 km
216.TaurasKvasiliusVYR2011LTUKaunasPenki sūriai 5 km
217.ArasKvasiliusVYR2013LTUKaunasPenki sūriai 5 km
218.EmilijusSimčičVYR2009LTUKaunasPenki sūriai 5 km
219.DovydasSimčičVYR2012LTUKaunasPenki sūriai 5 km
220.Aurelijus SimčičVYR2015LTUKaunasPenki sūriai 5 km
221.GiedriusGudaitisVYR1979LTUKaunas- 5 km
222.RenataČepkauskė MOT1976LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
223.GiedrėKacinskienėMOT1985LTUKaunas  10 km
224.LinasUlevičiusVYR1982LTUKaunasRunFaceVaSti 5 km
225.VaidaKaluškevičienėMOT1985LTUKaunas  10 km
226.GintarasDrebulysVYR1980LTUKaunasOrigami runners 10 km
227.Inga Sakavičiūtė MOT1987LTUKaunas  10 km
228.Artūras Gribauskas VYR1980LTUKaunas  10 km
229.TomasŽelionisVYR1976LTUKaunasRiverun 10 km
230.MonikaBagdanavičiūtėMOT2008LTUKaunasKauno BMK1.5 km
231.BrigitaBagdanavičiūtėMOT2016LTUKaunasKauno BMK1.5 km
232.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
233.Aleksandras GorskijVYR1983LTUKaunasRunFace VaSti 10 km
234.DaliaDubinskiebeMOT1970LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
235.EvelinaJasikonytėMOT1990LTUKaunas  10 km
236.MindaugssSavickasVYR1988LTUKaunas6.30 10 km
237.DomantasGliaudelisVYR1995LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
238.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
239.IngaKorotčenkovienėMOT1985LTUKaunasŠešios Trim 10 km
240.UgnėAuglienėMOT1986LTUKaunassesiostrim 10 km
241.TomaKuzaitytėMOT1990LTUKaunas  5 km
242.IndrėLabutėMOT1988LTUKaunasOrigami runners 5 km
243.RytisŠventoraitisVYR1986LTUKaunasOrigami runners 10 km
244.AušrinėŪsaitytėMOT1989LTUKaunas  10 km
245.DariusBisikirskasVYR1979LTUKaunasBan Team 10 km
246.MonikaVaitkevičiūtėMOT1992LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
247.RobertasGilvickisVYR1990LTUKaunasKauno BMK 5 km
248.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 5 km
249.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK 5 km
250.DaivaPlerpaitėMOT1987LTUKaunas  10 km
251.GiedrėKrasauskėMOT1983LTUKaunasOSK Medeina 5 km
252.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 5 km
253.JonasKarčiauskasVYR2002LTUKaunasSM „Gaja“ 5 km
254.MartynasGižasVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“ 5 km
255.LukasPetraškevičiusVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
256.VytautėRaugaitėMOT2012LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
257.JogailaRaugasVYR2010LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
258.ArūnasBogušasVYR1986LTUKaunasKauno BMK 10 km
259.ArasApinaitisVYR2017LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
260.JonasJurkonisVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
261.AlgirdasDžiaugysVYR1972LTUKaunasOrigami runners 10 km
262.ArūnasVaišvilaVYR1983LTUKaunasPB Run 10 km
263.AndriusSlavickasVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
264.LinaSubačienė MOT1983LTUKaunas  10 km
265.VaidasRamanauskasVYR1985LTUKaunasOrigami runners 10 km
266.LinasSamaška VYR1978LTUKaunas Robinzonada Adventure Team 10 km
267.SauliusČebanauskasVYR1985LTUKaunasOrigami runners 10 km
268.AdasČebanauskasVYR2012LTUKaunasOrigami runners1.5 km
269.NatasČebanauskasVYR2013LTUKaunasOrigami runners1.5 km
270.MatasPaunksnisVYR1992LTUKaunasPB Run 5 km
271.EvaldasBlauzdžiūnasVYR1994LTUKaunas  10 km
272.ViktorijaKalvelytėMOT1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 10 km
273.TadasŠčegauskasVYR1986LTUKaunasOrigami runners 10 km
274.RaimundasZambacevičiusVYR1965LTUKaunasKauno BMK 10 km
275.DeimasAndriušisVYR2009LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
276.KarolinaKavaliauskaitėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 5 km
277.GytisČečkauskas VYR1990LTUKaunasOCR Baltic Warriors 10 km
278.Birutė Granickienė MOT1989LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
279.JorisKojalaVYR2012LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
280.LaimonasČaplikasVYR1974LTUKaunasKauno BMK 10 km
281.MindaugasČerniavičiusVYR1980LTUKaunas  10 km
282.Ainius KubiliusVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
283.IgnasNaidenkoVYR2003LTUKaunasOrigami runners 5 km
284.TomasTotoriusVYR2003LTUKaunasOrigami runners 5 km
285.JustasKupčinskasVYR1993LTUKaunas  10 km
286.GitanaAkmanavičiūtėMOT1986LTUKaunasOrigami Runners 10 km
287.LėjaLažauskaitėMOT2017LTUKaunas 1.5 km
288.GražvydasLažauskasVYR1989LTUKaunas  10 km
289.ŽydrūnasAleknaVYR1978LTUKaunasKauno BMK/HighPeaks Lietuva 10 km
290.TadasBikinas VYR1979LTUKaunas   10 km
291.AdrijanaJuknaitėMOT2007LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
292.MantasZaikauskasVYR1995LTUKaunas  5 km
293.SimonaJankauskaitėMOT1982LTUKaunasKauno BMK1.5 km
294.KristupasBatakisVYR2002LTUKaunas 1.5 km
295.OlegasIvanovasVYR2002LTUKaunas 1.5 km
296.RamunėKlybaitėMOT1999LTUKaunasKauno BMK 10 km
297.ArūnasBogušasVYR1986LTUKaunasKauno BMK1.5 km
298.KarolinaKavaliauskaitėMOT1994LTUKaunasKauno BMK1.5 km
299.AudriusBagdanavičiusVYR1985LTUKaunasKauno BMK1.5 km
300.EimantasGadrusVYR1992LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
301.ZitaKosačMOT1988LTUKaunasOrigami runners 5 km
302.Gediminas Gaulius VYR1992LTUKaunasKauno BMK 10 km
303.ErnestaGuogieneMOT1987LTUKaunasRunFace Vasti 5 km
304.KornelijusJuodisVYR1990LTUKaunasOrigami runners 10 km
305.Milda Talalaitė MOT1991LTUKaunasOrigami runners 10 km
306.TomasBačiulisVYR1985LTUKaunasKauno BMK 10 km
307.RaimondasGrigasVYR1988LTUKaunas  5 km
308.AndriusZokaitis VYR1977LTUKaunas Kauno BMK1.5 km
309.DovilėŽemaitytėMOT1996LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
310.DomantasPrakorimasVYR1999LTUKaunas  10 km
311.VincentasVenckūnasVYR2014LTUKaunasKauno BMK1.5 km
312.LiucijaVenckūnaitėMOT2014LTUKaunasKauno BMK1.5 km
313.MariusKazlauskas VYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
314.RemigijusKančysVYR1987LTUKaunasOrigami runners 10 km
315.MantasSidekerskisVYR1979LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
316.KarolinaTomkuvienėMOT1981LTUKaunasOrigami runners 5 km
317.LukasGlodenisVYR2000LTUKaunasKauno BMK 5 km
318.PetrasKrapikasVYR1998LTUKaunasKauno BMK 5 km
319.DovydasPaurasVYR1995LTUKaunas  5 km
320.AndrejusDolgovasVYR1987LTUKaunasF.O.C.U.S. running 5 km
321.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK1.5 km
322.AnetaSutkutėMOT1982LTUKaunasKauno BMK1.5 km
323.BiruteGranickieneMOT1989LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
324.AndriusNacevičiusVYR1991LTUKaunas  10 km
325.MariusJuškaVYR1985LTUKaunas  10 km
326.JuliusSakalauskasVYR1983LTUKaunasVIP 5 km
327.IdaDobrovolskienėMOT1965LTUKaunasKauno BMK 10 km
328.JustasMedišauskasVYR1984LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
329.AiridaValaiteMOT1983LTUKaunas  5 km
330.Andrius MasalskisVYR1985LTUKaune Kauno maratono klubas 10 km
331.LauraMilasevičiūtėMOT1978LTUKaunoKauno BMK 5 km
332.LaimutisŠalaševičiusVYR1973LTUKauno R.  10 km
333.AlgisBielskusVYR1955LTUKauno R.  5 km
334.MindaugasCiplinskasVYR1989LTUKauno R.Bėgimo klubas 10 km
335.VidasTotilasVYR1971LTUKauno R.vilemaiKauno BMK 10 km
336.VirginijusŠaudysVYR1972LTUKauno RajKauno BMK 10 km
337.VaidaLukaševičienėMOT1982LTUKauno Raj.Kauno BMK 10 km
338.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno RajonasKauno BMK 10 km
339.DovydasSkinulisVYR2017LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
340.AurinaSkinulytėMOT2013LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
341.KotrynaSkinulytėMOT2014LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
342.JūratėMalinauskienėMOT1965LTUKėdainiaiBėgimo klubas 10 km
343.RolandasŠumskisVYR1971LTUKelmėKauno BMK 5 km
344.KęstutisKrinciusVYR1986LTUKelmėLukas 10 km
345.RolandasŠumskisVYR1971LTUKelmėKauno BMK1.5 km
346.DominykasDuliusVYR1997LTUKrekenavaOSK Arboro 5 km
347.RokasBarauskasVYR2001LTUKrekenavaArboro OK 5 km
348.EdvinasStaskevičiusVYR2000LTUKrosnaDzūkija 10 km
349.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
350.VidmantasRugieniusVYR1973LTUMarijampoleMaratomanija 10 km
351.PauliusPaukštaitisVYR1996LTUMarijampolė  10 km
352.IngaPalaikieneMOT1990LTUMarijampole  10 km
353.JustasGrigaravičiusVYR1991LTUMarijampolė  10 km
354.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
355.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
356.VaidasPučinskasVYR1984LTUMarijampolė  10 km
357.SimonasTamulaitisVYR2012LTUMarijampolė  5 km
358.SnieguolėTamulaitienėMOT1968LTUMarijampolė  5 km
359.RemigijusTamulaitisVYR1966LTUMarijampolė  5 km
360.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėMarijampolės triatlono draugija 10 km
361.ErnestaSaracinskienėMOT1980LTUMažeikiai5 kalnai 10 km
362.AlbinasStatkusVYR1970LTUMažeikiai5 Kalnai 10 km
363.AldonaAndriuškienėMOT1962LTUMažeikiai5 kalnai 10 km
364.AntanasLukaševičiusVYR1979LTUNetoniaiKauno BMK 10 km
365.ArtūrasLukaševičiusVYR2011LTUNetoniaiKauno BMK1.5 km
366.KarolisLukaševičiusVYR2008LTUNetonių KmKauno BMK1.5 km
367.ValentinaLapinskienėMOT1980LTUNoreikiskesHella Lithuania 5 km
368.AndriusDapkevičiusVYR1983LTUNoreikiškėsMarijampolės triatlono draugija 10 km
369.KarolinaLeščevskajaMOT2007LTUPaberžėLukas1.5 km
370.ZuzanaLiachovičMOT2009LTUPaberžėLukas1.5 km
371.EvelinaLapunaitėMOT2007LTUPaberžėLukas1.5 km
372.KęstutisAbromaitisVYR1956LTUPakruojisbmk vėjas 5 km
373.JuliusPoškusVYR1945LTUPakruojisbmk vėjas 5 km
374.VytautasŽemėtisVYR1955LTUPakruojisbmk vėjas 10 km
375.Remigijus Zalumskis VYR1980LTUPanevezysLukas 10 km
376.Jurgita Žirkauskaitė MOT1981LTUPanevezysLukas 10 km
377.RimantasRickevičiusVYR1996LTUPanevėžys  10 km
378.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra 5 km
379.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra1.5 km
380.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra 10 km
381.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra1.5 km
382.DianaŠiukščiuvėMOT1980LTUPanevėžys  5 km
383.RenataMacijauskienėMOT1968LTUPanevėžysLukas 5 km
384.DainiusGorskisVYR1968LTUPanevėžysLukas 10 km
385.MantasČerkesasVYR1989LTUPanevėžys  10 km
386.Saulius Paulikas VYR1973LTUPanevežys Begimo klubas 10 km
387.MindaugasSkardžiusVYR1987LTUPanevėžys  10 km
388.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra 10 km
389.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra 10 km
390.MajusPackevičiusVYR2011LTUPasvalysVėtra1.5 km
391.JuozasBaliūnasVYR1967LTUPasvalysVėtra 5 km
392.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra 10 km
393.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
394.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
395.DrąsiusValuntaVYR1973LTUPasvalysVėtra1.5 km
396.DrąsiusValuntaVYR1973LTUPasvalysVėtra 10 km
397.ZeniusBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra 5 km
398.ZeniusBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra1.5 km
399.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra1.5 km
400.ValdasSkliaustysVYR1962LTUPasvalysVėtra1.5 km
401.EgidijusPackevičiusVYR1972LTUPasvalysVėtra 5 km
402.ViktorijaPackevičienėMOT1996LTUPasvalysVėtra 5 km
403.ViktorijaPackevičienėMOT1996LTUPasvalysVėtra1.5 km
404.PauliusGrigaliūnasVYR2007LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
405.MatasVilimasVYR2007LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
406.TadasPalilionisVYR2003LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
407.TitasTamulionisVYR2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
408.DenasŠarkiūnasVYR2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
409.MatasMasilionisVYR2004LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
410.GabrielėKrištopaitytėMOT2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
411.EdgarasŠukysVYR2006LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
412.OnaPackevičiūtėMOT2017LTUPasvalysVėtra1.5 km
413.DainiusLiutkusVYR1986LTUPiliuonaOCR Baltic Warriors 10 km
414.AdrijusAlminasVYR2003LTUPlateliai PB rum1.5 km
415.AdrijusAlminasVYR2003LTUPlateliaiPB run 10 km
416.JurgitaJakaitienėMOT1977LTUPrienaiKauno BMK 10 km
417.DeividasKabišaitisVYR2010LTUPrienu R.B.K. „Jonas Maratonas“1.5 km
418.AndrėjusKlimaševskijVYR1978LTURadikiai  10 km
419.DainiusŠvėgždaVYR1981LTURadviliškis- 10 km
420.AudriusJankauskasVYR1971LTURaseiniaiMaratomanija 10 km
421.EvelinaBružaitėMOT2007LTURaseiniaiMaratomanija1.5 km
422.PauliusZdanavičius VYR2004LTURaseiniai   5 km
423.LinasDiraitisVYR2001LTURasiaiPB run 10 km
424.RokasSakalauskasVYR2005LTURiešėLukas1.5 km
425.ViacheslavKutyrkinVYR1965RUSSankt PeterburgMaratomanija 10 km
426.PauliusČerkauskasVYR1989LTUŠėta  10 km
427.EgidijusRadavičiusVYR1968LTUŠiauliaiŠiaulių bajorai 10 km
428.GretaJuodagalvė MOT1990LTUŠiauliai Bėgimo klubas 10 km
429.Jūratė Gailiutė MOT1984LTUŠiauliai- 10 km
430.TomasKlusasVYR1981LTUŠiauliai5 kalnai 10 km
431.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
432.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
433.RasaŽemaitienėMOT1974LTUŠiauliaiVėtra 10 km
434.RasaŽemaitienėMOT1974LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
435.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
436.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
437.JurgitaLeveikienėMOT1976LTUŠiauliaiVėtra 10 km
438.JurgitaLeveikienėMOT1976LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
439.ErnestasVedeikisVYR1970LTUŠiauliai Lukas 10 km
440.KristinaJurgaityteMOT1992LTUSiauliai  5 km
441.NojusRadavičiusVYR2000LTUŠiauliai  5 km
442.DariusAbartasVYR1969LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
443.AdomasŠambarasVYR1988LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
444.DaliaLukošienėMOT1976LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
445.MikasMontvilasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
446.MatasBauraVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
447.DeividasRastokasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
448.ZenonasŠerkšnysVYR1994LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
449.ArnasLukošaitisVYR1978LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
450.AredasDomarkasVYR2007LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
451.KajusKlevinskasVYR2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
452.ArijusKulevičiusVYR2009LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
453.TitasRužinasVYR2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
454.SaimonasRužinasVYR2009LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
455.GustėValantinaitėMOT2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
456.ViltėTamošaitytėMOT2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
457.KajusDautarasVYR2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
458.SandraMontvilėMOT1988LTUŠilutėOCR Baltic Warriors 10 km
459.ValdasSkliaustysVYR1962LTUSurdegisVėtra 10 km
460.PauliusBieliūnasVYR1991LTUTarprubežiaiPB Run 5 km
461.DianaVolodkoMOT1995LTUTrakų R., Lentvaris  10 km
462.ŽilvinasMaleronkaVYR1988LTUUkmergėBėgimo klubas 10 km
463.DeividasKulakauskasVYR1995LTUUkmergė  10 km
464.DomasDudonisVYR1990LTUUkmergePATSSAU 10 km
465.FaustinaSukarevičiūtėMOT2017LTUUtenaMaratomanija1.5 km
466.Gintarė SukarevičienėMOT1988LTUUtenaMaratomanija 10 km
467.ErnestasBurokasVYR1990LTUUžuguostisKauno BMK 10 km
468.-Mindaugas-KeršulisVYR1989LTUVarėnaMaratomanija 5 km
469.RasaBakienėMOT1979LTUVilemų K.Kauno BMK 5 km
470.JūratėSlivinskienėMOT1973LTUVilkaviškisBėgimo klubas 10 km
471.ViktorijaVarnagirytėMOT1991LTUVilkaviškisLukas 10 km
472.RolandasSiliusVYR1968LTUVilniuaInžinerija 10 km
473.DaliusČvertkauskasVYR1973LTUVilniusMaratomanija 10 km
474.SvetlanaBulavkoMOT1979LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
475.StanislovasBuchoveckasVYR1951LTUVilniusŠviesos kariai 5 km
476.TitasPeleckasVYR1993LTUVilniusNa, pagauk! 10 km
477.IgorČernikovVYR1965LTUVilniusNa, pagauk! 10 km
478.OnutėBieliauskaitėMOT1989LTUVilnius  10 km
479.AlgirdasStriūkaVYR1960LTUVilniusInžinerija 10 km
480.BirutėStriūkienėMOT1962LTUVilniusInžinerija 10 km
481.RičardasIvanovasVYR1995LTUVilnius  10 km
482.PauliusMacijauskasVYR1988LTUVilnius  10 km
483.JonasVilčinskasVYR1939LTUVilniusB.K. „Jonas Maratonas“ 5 km
484.LaimonasStrikaitisVYR1987LTUVilniusF.O.C.U.S. running 5 km
485.RimantasMackevičiusVYR1957LTUVilniusInžinerija 5 km
486.EdmundasBurbaVYR1971LTUVilniusMaratomanija 10 km
487.AndrejKonorevVYR1993LTUVilniusOrigami runners 10 km
488.EduardZniščinskijVYR1968LTUVilniusInžinerija 10 km
489.GediminasAnuzisVYR1990LTUVilniusBK Tinklas 10 km
490.RomasOlchovikVYR1991LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
491.ValdasŠmaižysVYR1974LTUVilniusMaratomanija 10 km
492.LinaAbromaitytė-ŠmaižėMOT1979LTUVilniusMaratomanija 10 km
493.RenataŠlenienėMOT1979LTUVilniusMaratomanija 10 km
494.RimantasŠileikisVYR1984LTUVilniusMaratomanija 10 km
495.RytisVaškelevičiusVYR1972LTUVilnius  10 km
496.IgnasRamonasVYR1994LTUVilniusKauno BMK 5 km
497.RokasSkardžiusVYR1987LTUVilniusMaratomanija 10 km
498.SkaistėPetrauskaitėMOT2004LTUVilniusInžinerija1.5 km
499.VytautasPetrauskasVYR1966LTUVilniusInžinerija1.5 km
500.MichailasŽiličiusVYR1980LTUVilniusMS Challenge Team 10 km
501.ValdemarPavliukovičVYR1967LTUVilnius  10 km
502.RonaldasKondratasVYR1945LTUVilniusInžinerija 10 km
503.ŽilvinasNaujalisVYR1978LTUVilniusJokers 10 km
504.MindaugasŽiūkasVYR1979LTUVilniusSanta Monica Networks 10 km
505.LaurynasMakarovasVYR2002LTUVilnius  5 km
506.RytisDavidovičiusVYR1980LTUVilniusBraitin 10 km
507.TatjanaSakalauskienėMOT1983LTUVilniusB.K. „Jonas Maratonas“ 5 km
508.AndriusStatkusVYR1986LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
509.LukasStatkusVYR2010LTUVilniusBėgimo klubas1.5 km
510.MatasStatkusVYR2013LTUVilniusBėgimo klubas1.5 km
511.Kristina Statkuvienė MOT1987LTUVilniusBėgimo klubas 5 km
512.OlegasKairysVYR1970LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
513.IngaŽičkutėMOT1983LTUVilnius  5 km
514.SkaistėStaknevičiūtėMOT1979LTUVilnius  10 km
515.RasuolėDrazdauskienėMOT1971LTUVilniusMaratomanija 10 km
516.AlgimantasKartočiusVYR1950LTUVilniusŠviesos kariai 5 km
517.DanieliusJurnaVYR1978LTUVilniusJokers 10 km
518.TomasBulotasVYR1972LTUVilniusDolgovas.com 5 km
519.GiedriusDaugmaudisVYR1983LTUVilniusŠviesos Kariai 10 km
520.EgidijusNavickasVYR1983LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
521.AidasArdzijauskasVYR1971LTUVilnius  10 km
522.VidaDolgovienėMOT1981LTUVilniusdolgovas.com 5 km
523.VytautasKaminskasVYR1983LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
524.RimantasMelnikasVYR1955LTUVilniusMaratomanija 10 km
525.ViliusGrigaliūnasVYR1985LTUVinkšnėnų K.Vėtra 10 km
526.ViliusGrigaliūnasVYR1985LTUVinkšnėnų K.Vėtra1.5 km
527.Ruslanas ProkopenkoVYR1975LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
528.RusnėProkopenkoMOT2003LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
529.DeimilėŠimaitytėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
530.SaulėKragaitėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
531.Danielius GriciusVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
532.EmilijaKlapatauskaitėMOT2007LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
533.ŽilvinasSungailaVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
534.MatasJarušauskasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
535.DenasDargužasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
536.PijusPamparasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
537.TajusPrielaidasVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
538.ViliusNavickasVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
539.MiglėPamparaitėMOT2014LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
540.AleksasGutmanisVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
541.KarimMohamed AlbushawyVYR2012LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
542.ViltėProkopenkoMOT2000LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
543.EdasŠčiolokovasVYR2005LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
544.GvidasŠčiolokovasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
545.SkaistėTautkaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
546.EvaldasČagusVYR2000LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
547.JoanaVipartaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
548.KamėjaKukšaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
549.KarolisLaukutisVYR2003LTUŽvelgaičių KaimasOCR Baltic Warriors 10 km

 

5 thoughts on “Dalyviai (Kauno Kalėdinis bėgimas – 2021)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *