UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 549, rodoma - 549)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@kaunobmk.com

Eil.
Nr.
VardasPavardėLytis
Gimimo
metai
Šalis
Miestas
Klubas
Nuotolis
Patvirtinta
1.HartmutMittelstadtVYR1953DEUAlytusHC Vorpommern Greifswald 5 km
2.EvaldasStungisVYR1990LTU   5 km
3.VytautėRaugaitėMOT2012LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
4.RimaAntončikienėMOT1964LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
5.JogailaRaugasVYR2010LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
6.ArūnasBogušasVYR1986LTUKaunasKauno BMK 10 km
7.ArasApinaitisVYR2017LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
8.JonasJurkonisVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
9.ViačeslavŽuravliovVYR1969LTUBaltoji Vokė  10 km
10.ErnestasVedeikisVYR1970LTUŠiauliai Lukas 10 km
11.AlgirdasDžiaugysVYR1972LTUKaunasOrigami runners 10 km
12.ArūnasVaišvilaVYR1983LTUKaunasPB Run 10 km
13.EmilijaVasiljevaitėMOT2008LTUIgnalinaIgnalinos plaukimo klubas1.5 km
14.AndriusSlavickasVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
15.LinaVasiljevienėMOT1983LTUIgnalinaB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
16.LaimutisJuozapavičiusVYR1994LTUAlytusDzūkija 10 km
17.LukasPetraškevičiusVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
18.MartynasGižasVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“ 5 km
19.JonasKarčiauskasVYR2002LTUKaunasSM „Gaja“ 5 km
20.GintarasGražulevičiusVYR1983LTUAlytus  10 km
21.RytisDavidovičiusVYR1980LTUVilniusBraitin 10 km
22.RobertasGilvickisVYR1990LTUKaunasKauno BMK 5 km
23.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 5 km
24.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK 5 km
25.DaivaPlerpaitėMOT1987LTUKaunas  10 km
26.DonatasGrėbliūnasVYR1995LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
27.AndriusDzeminskasVYR1991LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
28.GiedrėKrasauskėMOT1983LTUKaunasOSK Medeina 5 km
29.TatjanaSakalauskienėMOT1983LTUVilniusB.K. „Jonas Maratonas“ 5 km
30.PauliusBieliūnasVYR1991LTUTarprubežiaiPB Run 5 km
31.ŽilvinasMaleronkaVYR1988LTUUkmergėBėgimo klubas 10 km
32.DeividasKulakauskasVYR1995LTUUkmergė  10 km
33.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 5 km
34.LinaSubačienė MOT1983LTUKaunas  10 km
35.LinasDiraitisVYR2001LTURasiaiPB run 10 km
36.DeimasAndriušisVYR2009LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
37.RolandasŠumskisVYR1971LTUKelmėKauno BMK 5 km
38.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK 5 km
39.KarolinaKavaliauskaitėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 5 km
40.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
41.GytisČečkauskas VYR1990LTUKaunasOCR Baltic Warriors 10 km
42.JurgitaGavrilovaMOT1979LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
43.Andrius GavrilovasVYR1982LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
44.Birutė Granickienė MOT1989LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
45.GražvydasJusaitisVYR1979LTUAlytusDzūkija 10 km
46.JorisKojalaVYR2012LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
47.LaimonasČaplikasVYR1974LTUKaunasKauno BMK 10 km
48.OlegasKairysVYR1970LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
49.MindaugasČerniavičiusVYR1980LTUKaunas  10 km
50.Jolita VasiljevaMOT1981LTUJonava Bėgimo klubas 5 km
51.RaimundasZambacevičiusVYR1965LTUKaunasKauno BMK 10 km
52.TadasŠčegauskasVYR1986LTUKaunasOrigami runners 10 km
53.JustasLekavičiusVYR1998LTUGarliavaBėgantis žmogus 5 km
54.VaidasRamanauskasVYR1985LTUKaunasOrigami runners 10 km
55.PauliusČerkauskasVYR1989LTUŠėta  10 km
56.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas 10 km
57.AndriusStatkusVYR1986LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
58.LukasStatkusVYR2010LTUVilniusBėgimo klubas1.5 km
59.MatasStatkusVYR2013LTUVilniusBėgimo klubas1.5 km
60.Kristina Statkuvienė MOT1987LTUVilniusBėgimo klubas 5 km
61.LinasSamaška VYR1978LTUKaunas Robinzonada Adventure Team 10 km
62.SauliusČebanauskasVYR1985LTUKaunasOrigami runners 10 km
63.AdasČebanauskasVYR2012LTUKaunasOrigami runners1.5 km
64.NatasČebanauskasVYR2013LTUKaunasOrigami runners1.5 km
65.MatasPaunksnisVYR1992LTUKaunasPB Run 5 km
66.EvaldasBlauzdžiūnasVYR1994LTUKaunas  10 km
67.ViktorijaKalvelytėMOT1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 10 km
68.Ainius KubiliusVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
69.RenataMacijauskienėMOT1968LTUPanevėžysLukas 5 km
70.VaidaKaluškevičienėMOT1985LTUKaunas  10 km
71.GintarasDrebulysVYR1980LTUKaunasOrigami runners 10 km
72.ŽilvinasNaujalisVYR1978LTUVilniusJokers 10 km
73.ArūnasKlebauskasVYR1962LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
74.MindaugasŽiūkasVYR1979LTUVilniusSanta Monica Networks 10 km
75.Inga Sakavičiūtė MOT1987LTUKaunas  10 km
76.Artūras Gribauskas VYR1980LTUKaunas  10 km
77.TomasŽelionisVYR1976LTUKaunasRiverun 10 km
78.MonikaBagdanavičiūtėMOT2008LTUKaunasKauno BMK1.5 km
79.BrigitaBagdanavičiūtėMOT2016LTUKaunasKauno BMK1.5 km
80.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
81.Aleksandras GorskijVYR1983LTUKaunasRunFace VaSti 10 km
82.RasaŽemaitienėMOT1974LTUŠiauliaiVėtra 10 km
83.RasaŽemaitienėMOT1974LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
84.DaliaDubinskiebeMOT1970LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
85.LinasUlevičiusVYR1982LTUKaunasRunFaceVaSti 5 km
86.SkaistėTautkaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
87.AleksandrasKarpinskisVYR1969LTUKaunasKauno BMK 10 km
88.JustasKardišauskasVYR1996LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
89.Juozas Koženiauskas VYR1984LTUKaunasŠešios Trim 10 km
90.GiedriusVičkusVYR1987LTU   5 km
91.DonatasKurševičiusVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
92.SauliusMockaitisVYR1967LTUKaunasKauno BMK 10 km
93.VirginijaVišinskienėMOT1981LTUKaunasKauno BMK 5 km
94.TaurasKvasiliusVYR2011LTUKaunasPenki sūriai 5 km
95.ArasKvasiliusVYR2013LTUKaunasPenki sūriai 5 km
96.EmilijusSimčičVYR2009LTUKaunasPenki sūriai 5 km
97.DovydasSimčičVYR2012LTUKaunasPenki sūriai 5 km
98.Aurelijus SimčičVYR2015LTUKaunasPenki sūriai 5 km
99.GiedriusGudaitisVYR1979LTUKaunas- 5 km
100.RenataČepkauskė MOT1976LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
101.GiedrėKacinskienėMOT1985LTUKaunas  10 km
102.EvelinaJasikonytėMOT1990LTUKaunas  10 km
103.DariusAbartasVYR1969LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
104.DominykasDuliusVYR1997LTUKrekenavaOSK Arboro 5 km
105.TomaKuzaitytėMOT1990LTUKaunas  5 km
106.EgidijusPackevičiusVYR1972LTUPasvalysVėtra 5 km
107.ViktorijaPackevičienėMOT1996LTUPasvalysVėtra 5 km
108.ViktorijaPackevičienėMOT1996LTUPasvalysVėtra1.5 km
109.JurgisJurgelionisVYR2002LTU  1.5 km
110.IndrėLabutėMOT1988LTUKaunasOrigami runners 5 km
111.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
112.RytisŠventoraitisVYR1986LTUKaunasOrigami runners 10 km
113.AušrinėŪsaitytėMOT1989LTUKaunas  10 km
114.RokasBarauskasVYR2001LTUKrekenavaArboro OK 5 km
115.ViliusGrigaliūnasVYR1985LTUVinkšnėnų K.Vėtra 10 km
116.ViliusGrigaliūnasVYR1985LTUVinkšnėnų K.Vėtra1.5 km
117.DariusBisikirskasVYR1979LTUKaunasBan Team 10 km
118.GintarasŠvetkauskasVYR1977LTUAlytusPrasibėgam? Prasibėgam! 10 km
119.VidaRimavičienėVYR1983LTU   5 km
120.UgnėAuglienėMOT1986LTUKaunassesiostrim 10 km
121.LaurynasMakarovasVYR2002LTUVilnius  5 km
122.NerijusBistrickisVYR1992LTUDubingiai  10 km
123.MindaugssSavickasVYR1988LTUKaunas6.30 10 km
124.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
125.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
126.JurgitaLeveikienėMOT1976LTUŠiauliaiVėtra 10 km
127.JurgitaLeveikienėMOT1976LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
128.JustasGrigaravičiusVYR1991LTUMarijampolė  10 km
129.DomantasGliaudelisVYR1995LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
130.ArūnasValuckisVYR1987LTUDomeikavaKauno BMK 10 km
131.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
132.AdrijusAlminasVYR2003LTUPlateliaiPB run 10 km
133.KęstutisAbromaitisVYR1956LTUPakruojisbmk vėjas 5 km
134.JuliusPoškusVYR1945LTUPakruojisbmk vėjas 5 km
135.IngaKorotčenkovienėMOT1985LTUKaunasŠešios Trim 10 km
136.MonikaVaitkevičiūtėMOT1992LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
137.IgnasNaidenkoVYR2003LTUKaunasOrigami runners 5 km
138.RamunėKlybaitėMOT1999LTUKaunasKauno BMK 10 km
139.AndriusZokaitis VYR1977LTUKaunas Kauno BMK1.5 km
140.DovilėŽemaitytėMOT1996LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
141.DomantasPrakorimasVYR1999LTUKaunas  10 km
142.JaninaPaliulienė MOT1972LTUBirštonas   5 km
143.VincentasVenckūnasVYR2014LTUKaunasKauno BMK1.5 km
144.LiucijaVenckūnaitėMOT2014LTUKaunasKauno BMK1.5 km
145.MariusKazlauskas VYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
146.DovydasSkinulisVYR2017LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
147.AurinaSkinulytėMOT2013LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
148.KotrynaSkinulytėMOT2014LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
149.NojusRadavičiusVYR2000LTUŠiauliai  5 km
150.GiedriusDaugmaudisVYR1983LTUVilniusŠviesos Kariai 10 km
151.MantasAleksaitisVYR1981LTUElektrėnaiBėgimo klubas 10 km
152.AudriusAndrulisVYR1989LTUAlytus  10 km
153.RemigijusKančysVYR1987LTUKaunasOrigami runners 10 km
154.RaimondasGrigasVYR1988LTUKaunas  5 km
155.TomasBačiulisVYR1985LTUKaunasKauno BMK 10 km
156.KajusDautarasVYR2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
157.ArūnasBogušasVYR1986LTUKaunasKauno BMK1.5 km
158.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK1.5 km
159.KarolinaKavaliauskaitėMOT1994LTUKaunasKauno BMK1.5 km
160.AudriusBagdanavičiusVYR1985LTUKaunasKauno BMK1.5 km
161.RolandasŠumskisVYR1971LTUKelmėKauno BMK1.5 km
162.EimantasGadrusVYR1992LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
163.ZitaKosačMOT1988LTUKaunasOrigami runners 5 km
164.Gediminas Gaulius VYR1992LTUKaunasKauno BMK 10 km
165.KristupasŠčerbaVYR2009LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
166.SandraMontvilėMOT1988LTUŠilutėOCR Baltic Warriors 10 km
167.ErnestaGuogieneMOT1987LTUKaunasRunFace Vasti 5 km
168.KornelijusJuodisVYR1990LTUKaunasOrigami runners 10 km
169.Milda Talalaitė MOT1991LTUKaunasOrigami runners 10 km
170.GiedriusPovilavičiusVYR1968LTUJonavaBK Maratonas 5 km
171.VaidasPučinskasVYR1984LTUMarijampolė  10 km
172.MantasSidekerskisVYR1979LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
173.VytautasKaminskasVYR1983LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
174.BiruteGranickieneMOT1989LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
175.RimantasMelnikasVYR1955LTUVilniusMaratomanija 10 km
176.EdgarasJudickasVYR1977LTUAlytus2Vilkai 10 km
177.IgnasArbačiauskasVYR2001LTU   5 km
178.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėMarijampolės triatlono draugija 10 km
179.AndriusNacevičiusVYR1991LTUKaunas  10 km
180.MindaugasSkardžiusVYR1987LTUPanevėžys  10 km
181.AndriusDapkevičiusVYR1983LTUNoreikiškėsMarijampolės triatlono draugija 10 km
182.MariusJuškaVYR1985LTUKaunas  10 km
183.OnaPackevičiūtėMOT2017LTUPasvalysVėtra1.5 km
184.JuliusSakalauskasVYR1983LTUKaunasVIP 5 km
185.LukasKlevinskasVYR2000LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
186.IdaDobrovolskienėMOT1965LTUKaunasKauno BMK 10 km
187.JustasMedišauskasVYR1984LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
188.AnetaSutkutėMOT1982LTUKaunasKauno BMK1.5 km
189.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK1.5 km
190.EgidijusNavickasVYR1983LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
191.KarolinaTomkuvienėMOT1981LTUKaunasOrigami runners 5 km
192.LukasGlodenisVYR2000LTUKaunasKauno BMK 5 km
193.GintarasAndruškaVYR1975LTU Vėtra 10 km
194.PetrasKrapikasVYR1998LTUKaunasKauno BMK 5 km
195.AidasArdzijauskasVYR1971LTUVilnius  10 km
196.DaumantėPetraitytėMOT2002LTU  1.5 km
197.GabrieliusŽiužnysVYR2001LTUKaišiadorys  5 km
198.PijusBistrickisVYR2017LTU  1.5 km
199.SimonasTamulaitisVYR2012LTUMarijampolė  5 km
200.DovydasPaurasVYR1995LTUKaunas  5 km
201.SnieguolėTamulaitienėMOT1968LTUMarijampolė  5 km
202.RemigijusTamulaitisVYR1966LTUMarijampolė  5 km
203.VidaDolgovienėMOT1981LTUVilniusdolgovas.com 5 km
204.AndrejusDolgovasVYR1987LTUKaunasF.O.C.U.S. running 5 km
205.AiridaValaiteMOT1983LTUKaunas  5 km
206.PauliusGrigaliūnasVYR2007LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
207.EvaldasČagusVYR2000LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
208.RasuolėDrazdauskienėMOT1971LTUVilniusMaratomanija 10 km
209.JoanaVipartaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
210.KamėjaKukšaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
211.DomasDudonisVYR1990LTUUkmergePATSSAU 10 km
212.KristinaJurgaityteMOT1992LTUSiauliai  5 km
213.AlgimantasKartočiusVYR1950LTUVilniusŠviesos kariai 5 km
214.DanieliusJurnaVYR1978LTUVilniusJokers 10 km
215.LėjaLažauskaitėMOT2017LTUKaunas 1.5 km
216.GražvydasLažauskasVYR1989LTUKaunas  10 km
217.PetrasGrabysVYR1961LTUAlytusDzūkija 10 km
218.ŽydrūnasAleknaVYR1978LTUKaunasKauno BMK/HighPeaks Lietuva 10 km
219.RolandasSiliusVYR1968LTUVilniuaInžinerija 10 km
220.AdomasŠambarasVYR1988LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
221.ViktorijaVarnagirytėMOT1991LTUVilkaviškisLukas 10 km
222.SkaistėStaknevičiūtėMOT1979LTUVilnius  10 km
223.JovilėDindaitėMOT2010LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
224.MatasVilimasVYR2007LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
225.TadasPalilionisVYR2003LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
226.TitasTamulionisVYR2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
227.DenasŠarkiūnasVYR2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
228.MatasMasilionisVYR2004LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
229.GabrielėKrištopaitytėMOT2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
230.EdgarasŠukysVYR2006LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
231.TomasTotoriusVYR2003LTUKaunasOrigami runners 5 km
232.GabijaGalvydytėMOT2000LTUJonavaSporto Klubas "Einius" 5 km
233.JustasKupčinskasVYR1993LTUKaunas  10 km
234.KęstutisPečiukonisVYR1991LTUAlytus  10 km
235.GitanaAkmanavičiūtėMOT1986LTUKaunasOrigami Runners 10 km
236.IngaŽičkutėMOT1983LTUVilnius  5 km
237.GintarėArdinavičienėMOT1990LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
238.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno RajonasKauno BMK 10 km
239.DaliaLukošienėMOT1976LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
240.MikasMontvilasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
241.TadasBikinas VYR1979LTUKaunas   10 km
242.ViktorijaTvaronaitėMOT2004LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
243.TomasBulotasVYR1972LTUVilniusDolgovas.com 5 km
244.AdrijanaJuknaitėMOT2007LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
245.KarolinaLeščevskajaMOT2007LTUPaberžėLukas1.5 km
246.ZuzanaLiachovičMOT2009LTUPaberžėLukas1.5 km
247.RokasSakalauskasVYR2005LTURiešėLukas1.5 km
248.EvelinaLapunaitėMOT2007LTUPaberžėLukas1.5 km
249.MantasZaikauskasVYR1995LTUKaunas  5 km
250.MantasČerkesasVYR1989LTUPanevėžys  10 km
251.VytautasŽemėtisVYR1955LTUPakruojisbmk vėjas 10 km
252.SimonaJankauskaitėMOT1982LTUKaunasKauno BMK1.5 km
253.DainiusLiutkusVYR1986LTUPiliuonaOCR Baltic Warriors 10 km
254.Saulius Paulikas VYR1973LTUPanevežys Begimo klubas 10 km
255.KristupasBatakisVYR2002LTUKaunas 1.5 km
256.MartynasAmbrizasVYR1990LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga1.5 km
257.Gabija Adukonytė MOT2009LTUKaišiadorys Kaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
258.MatasBauraVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
259.DeividasRastokasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
260.ZenonasŠerkšnysVYR1994LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
261.AlgirdasBalčiūnasVYR1994LTUBiržaiLukas 10 km
262.VytautasBrijūnasVYR1994LTUJoniškisLukas 10 km
263.KęstutisKrinciusVYR1986LTUKelmėLukas 10 km
264.DainiusGorskisVYR1968LTUPanevėžysLukas 10 km
265.ArnasLukošaitisVYR1978LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
266.AredasDomarkasVYR2007LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
267.KajusKlevinskasVYR2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
268.ArijusKulevičiusVYR2009LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
269.TitasRužinasVYR2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
270.SaimonasRužinasVYR2009LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
271.GustėValantinaitėMOT2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
272.ViltėTamošaitytėMOT2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
273.OlegasIvanovasVYR2002LTUKaunas 1.5 km
274.Evaldas Šnipas VYR1975LTU Bėgimo klubas 10 km
275.DianaVolodkoMOT1995LTUTrakų R., Lentvaris  10 km
276.GiedreKareneMOT1981LTUKaunas  10 km
277.ModestasKareniauskasVYR1978LTUKaunas  10 km
278.KotrynaMatMOT2007LTUKaunasStartas1.5 km
279.EdgarasMonkelisVYR1990LTUKaunas  5 km
280.JonasVilčinskasVYR1939LTUVilniusB.K. „Jonas Maratonas“ 5 km
281.JūratėGrigorjevienėMOT1978LTUKaišiadorysBėgimo klubas 10 km
282.Petras Vansevičius VYR1957LTUJonava Bėgimo klubas 5 km
283.LaimonasStrikaitisVYR1987LTUVilniusF.O.C.U.S. running 5 km
284.ErnestaSaracinskienėMOT1980LTUMažeikiai5 kalnai 10 km
285.TomasViliušisVYR1986LTUKaunas3paršiukaiSamurajai 10 km
286.DaivaAleksėjūnienėMOT1979LTUKaunasNėra klubo 10 km
287.GintarasLiaudenskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
288.LinaLiaudenskienėMOT1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
289.AlbinasStatkusVYR1970LTUMažeikiai5 Kalnai 10 km
290.RimantasMackevičiusVYR1957LTUVilniusInžinerija 5 km
291.RomualdasLimantasVYR1944LTUKaunasKauno BMK 5 km
292.TadasPetraitisVYR1988LTUKaunasGo go Petraičio! 10 km
293.RičardasIvanovasVYR1995LTUVilnius  10 km
294.ArmandaKlimavičiūtėMOT1998LTUKaunas  10 km
295.ErnestaKlimavičiūtėMOT2002LTUKaunas  5 km
296.GiedrėŠamanskienėMOT1970LTUKaunasKauno BMK 5 km
297.VidaUselienėMOT1984LTUKaunasRunFace VaSti 10 km
298.PauliusMacijauskasVYR1988LTUVilnius  10 km
299.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
300.Andrius MasalskisVYR1985LTUKaune Kauno maratono klubas 10 km
301.LinasKairaitisVYR1984LTUKaunasStop Stop 10 km
302.AlbinasMarkevičiusVYR1959LTUKaunasKauno BMK 5 km
303.RimantasRickevičiusVYR1996LTUPanevėžys  10 km
304.Donatas Velička VYR1986LTUKaunas Bėgimo klubas 10 km
305.ValdasKilpysVYR1971LTUKaunas LŠS 10 km
306.GediminasDapševičiusVYR1986LTUKaunas  5 km
307.EugenijusBlažukasVYR1985LTUKaunas  10 km
308.ŽygimantasPajaujisVYR2011LTUJonavaJonavos „Maratonas“1.5 km
309.AndrėjusKlimaševskijVYR1978LTURadikiai  10 km
310.SimasStasiukaitis VYR1986LTUKarmėlava, Kauno RaBėgimo klubas 10 km
311.GretaJuodagalvė MOT1990LTUŠiauliai Bėgimo klubas 10 km
312.SimonaAleksienėMOT1994LTUKaunas  5 km
313.SauliusŠokelisVYR1976LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
314.VitasPaliulisVYR1981LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
315.LiepaAleksėjūnaitėMOT2002LTUKaunas  5 km
316.VaidaRudminienėMOT1975LTUKaunas  10 km
317.AlgimantasJanušauskasVYR1974LTU CHAIN PUNK 10 km
318.Jūratė Gailiutė MOT1984LTUŠiauliai- 10 km
319.TomasKlusasVYR1981LTUŠiauliai5 kalnai 10 km
320.DainiusŠvėgždaVYR1981LTURadviliškis- 10 km
321.KristinaRutkauskienėMOT1984LTUKaunas  5 km
322.VitalijusRimšaVYR1953LTUKaunasKauno BMK 5 km
323.ArtūrasKmieliauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 5 km
324.SonataUrbaitienėMOT1972LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
325.LinaBuinauskienėMOT1977LTUKarmėlava , Kauno RaBėgimo klubas 10 km
326.MartynasPetrauskasVYR1998LTUKaunas  10 km
327.IvetaŠukauskienėMOT1976LTU  1.5 km
328.TadasČeponisVYR1996LTUKaunas  10 km
329.EdmundasBurbaVYR1971LTUVilniusMaratomanija 10 km
330.JuliusMorkūnasVYR1989LTUKaunasVirtustream 10 km
331.ValdasDaukšaVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
332.AurimasPetrikasVYR1991LTUKaunas  10 km
333.MantasGradeckasVYR1995LTUAlytusDzūkija 10 km
334.DaliusKasperiūnasVYR1970LTUKaunasKauno BMK 10 km
335.PovilasČiurlevičiusVYR1981LTUKaunasBorn2run LTU 5 km
336.AndrejKonorevVYR1993LTUVilniusOrigami runners 10 km
337.Auksė Baliukevičiūtė MOT1983LTUKaunasOrigami runners 10 km
338.RolandasKriugždaVYR1983LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
339.AldonaAndriuškienėMOT1962LTUMažeikiai5 kalnai 10 km
340.Donatas NabažasVYR1983LTUKaunasMaratomanija 10 km
341.Sergej KasatkinVYR1985LTUKaunas  5 km
342.KestutisBuzinskasVYR1979LTUKaunas  5 km
343.BirutėStriūkienėMOT1962LTUVilniusInžinerija 10 km
344.EgidijusRadavičiusVYR1968LTUŠiauliaiŠiaulių bajorai 10 km
345.StanislovasBuchoveckasVYR1951LTUVilniusŠviesos kariai 5 km
346.DeividasKabišaitisVYR2010LTUPrienu R.B.K. „Jonas Maratonas“1.5 km
347.RaigardasGrigorjevasVYR1997LTUKaunas  10 km
348.MonikaJuodgudytėMOT1995LTUKaunas I Run LT 5 km
349.Aivijus SamajauskasVYR1979LTUKaunas  10 km
350.SimonasPadriezasVYR1992LTUKaunasIkigai 10 km
351.ErikaIlakytė-BeniušienėMOT1996LTUKaunas  10 km
352.MindaugasBeniušisVYR1979LTUKaunas  10 km
353.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 10 km
354.RedaŠatūnienėMOT1978LTUKaunasI Run LT 5 km
355.ZhaferImamutdinovVYR1945LTUKaunasSveikata 5 km
356.ErnestasBurokasVYR1990LTUUžuguostisKauno BMK 10 km
357.VidasTotilasVYR1971LTUKauno R.vilemaiKauno BMK 10 km
358.JuozasBaliūnasVYR1967LTUPasvalysVėtra 5 km
359.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra 10 km
360.SvetlanaBulavkoMOT1979LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
361.Jurgita Žirkauskaitė MOT1981LTUPanevezysLukas 10 km
362.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra 10 km
363.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra 10 km
364.MajusPackevičiusVYR2011LTUPasvalysVėtra1.5 km
365.MantasBartkusVYR1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
366.JūratėSlivinskienėMOT1973LTUVilkaviškisBėgimo klubas 10 km
367.-Mindaugas-KeršulisVYR1989LTUVarėnaMaratomanija 5 km
368.LaimutisŠalaševičiusVYR1973LTUKauno R.  10 km
369.DaivaRailienėMOT1972LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
370.DomasKučinskasVYR2015LTUKaunas 1.5 km
371.MarijaAndriekaitėMOT1984LTUKaunas  5 km
372.LoretaMalijonienėMOT1980LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
373.ArminasŽilinskasVYR2010LTUKaunasKauno sporto mokykla Startas1.5 km
374.KlemensasZarankaVYR1963LTUKaunasKauno BMK 10 km
375.DaliusČvertkauskasVYR1973LTUVilniusMaratomanija 10 km
376.Remigijus Zalumskis VYR1980LTUPanevezysLukas 10 km
377.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 10 km
378.KarolisDėnasVYR1990LTUKaunas  10 km
379.Edvardas JundaVYR1973LTU Maratomanija 10 km
380.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
381.NikoleVenckutėMOT2006LTUKaunasRunFace Vasti 5 km
382.KimberliKolobovaitėMOT2014LTUKaunasRunFace Vasti1.5 km
383.LukneRudzinskaitėMOT2015LTUKaunasRunFace Vasti1.5 km
384.IevaRezajevaMOT1989LTUKaunasRunFace Vasti 10 km
385.IgorČernikovVYR1965LTUVilniusNa, pagauk! 10 km
386.PauliusDunauskasVYR1988LTUKaunas  5 km
387.GiedriusBabelisVYR1971LTUKaunas  10 km
388.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 5 km
389.GediminasKabišaitisVYR1959LTUKaunasB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
390.IndrėMakelytėMOT1985LTUKaunasRun Face VaSti 10 km
391.Ježi VitalijusMicuraVYR1959LTUJonavaMaratonas 10 km
392.GražinaŠaulytėMOT1961LTUKaunasKorys 10 km
393.OnutėBieliauskaitėMOT1989LTUVilnius  10 km
394.GintarėLitvinavičienėMOT1973LTUJonava Maratonas 5 km
395.TautvydasLitvinavičiusVYR2008LTUJonava Maratonas 10 km
396.VytautasVosyliusVYR1989LTUKaunas  10 km
397.SauliusLitvinavičiusVYR1973LTUJonava Maratonas 10 km
398.TitasPeleckasVYR1993LTUVilniusNa, pagauk! 10 km
399.ŽivilėAgurkytėMOT1993LTUKaunasKauno BMK 10 km
400.JurgitaJakaitienėMOT1977LTUPrienaiKauno BMK 10 km
401.LinasSteckis VYR1987LTU   5 km
402.Gediminas Kinderis VYR1963LTUKaunas Kauno BMK 5 km
403.LauraMilasevičiūtėMOT1978LTUKaunoKauno BMK 5 km
404.JūratėLakštauskienėMOT1972LTUElektrėnai  5 km
405.GabrielėRibačenkaitėMOT1996LTUKaunasB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
406.TomasKizalaVYR1984LTUKaunasKauno BMK 10 km
407.RytisAlksnevičius VYR1984LTUKaunasLSU1.5 km
408.VaidasPetrauskasVYR1981LTUJonavaOrigami runners 10 km
409.RasaBakienėMOT1979LTUVilemų K.Kauno BMK 5 km
410.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra 10 km
411.AlgirdasStriūkaVYR1960LTUVilniusInžinerija 10 km
412.BroniusKazėnasVYR1954LTUJonavaJonavos „Maratonas“ 5 km
413.KristupasMisiūnasVYR2012LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC- Kaišiadorys Bėga1.5 km
414.MichailasŽiličiusVYR1980LTUVilniusMS Challenge Team 10 km
415.ValdemarPavliukovičVYR1967LTUVilnius  10 km
416.VytautasKamarūnasVYR1983LTUKaunasOK ŠILAS 10 km
417.ZeniusBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra 5 km
418.ZeniusBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra1.5 km
419.LukasAleksandravičiusVYR1993LTUKaunas  5 km
420.RamunėMaldutytėMOT1990LTUKaunasKauno BMK 10 km
421.AušraLevickienėMOT1987LTUKaunas  10 km
422.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra1.5 km
423.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra 5 km
424.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra1.5 km
425.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra 10 km
426.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra1.5 km
427.MatasJaselisVYR2000LTU   10 km
428.ModestasSereikaVYR1977LTUKaunas  5 km
429.VytautasPetrauskasVYR1966LTUVilniusInžinerija1.5 km
430.SkaistėPetrauskaitėMOT2004LTUVilniusInžinerija1.5 km
431.GiedrėLukaševičienėMOT1978LTUKaunasMaratomanija 5 km
432.IgnasRamonasVYR1994LTUVilniusKauno BMK 5 km
433.RokasSkardžiusVYR1987LTUVilniusMaratomanija 10 km
434.TomasRastenisVYR1987LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
435.GitanaJanulienėMOT1975LTUJurbarkasMaratomanija 10 km
436.Rugilė JanulytėMOT2014LTUJurbarkasMaratomanija1.5 km
437.EvelinaBružaitėMOT2007LTURaseiniaiMaratomanija1.5 km
438.PauliusPaukštaitisVYR1996LTUMarijampolė  10 km
439.AugustėBaužaitėMOT2007LTUJurbarkasMaratomanija1.5 km
440.VirginijusŠaudysVYR1972LTUKauno RajKauno BMK 10 km
441.KotrynaJuškaitėMOT2009LTUKaunasKauno BMK1.5 km
442.AlgirdasDaukantasVYR1988LTUKaunasOrigami runners 10 km
443.DonatasStulgysVYR1983LTUDruskininkai  10 km
444.LinaŠeduikytėMOT1977LTUKaunasI Run LT 5 km
445.DeimantėŽemaitytėMOT1991LTU I Run LT 5 km
446.DianaŠiukščiuvėMOT1980LTUPanevėžys  5 km
447.VaidaLukaševičienėMOT1982LTUKauno Raj.Kauno BMK 10 km
448.TajusPrielaidasVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
449.ViliusNavickasVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
450.MiglėPamparaitėMOT2014LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
451.AleksasGutmanisVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
452.KarimMohamed AlbushawyVYR2012LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
453.ViltėProkopenkoMOT2000LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
454.EdasŠčiolokovasVYR2005LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
455.GvidasŠčiolokovasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
456.AntanasLukaševičiusVYR1979LTUNetoniaiKauno BMK 10 km
457.ArtūrasLukaševičiusVYR2011LTUNetoniaiKauno BMK1.5 km
458.KarolisLukaševičiusVYR2008LTUNetonių KmKauno BMK1.5 km
459.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
460.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
461.MindaugasCiplinskasVYR1989LTUKauno R.Bėgimo klubas 10 km
462.ErikaInokaitienėMOT1979LTUKaunas  5 km
463.PijusPamparasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
464.DenasDargužasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
465.RonaldasKondratasVYR1945LTUVilniusInžinerija 10 km
466.Andrius ŠipkinasVYR1986LTUJovariškės Bėgimo klubas 10 km
467.IngaPalaikieneMOT1990LTUMarijampole  10 km
468.MindaugasLevickasVYR1988LTUKaunas  10 km
469.ValdasSkliaustysVYR1962LTUSurdegisVėtra 10 km
470.ValdasSkliaustysVYR1962LTUPasvalysVėtra1.5 km
471.PauliusZdanavičius VYR2004LTURaseiniai   5 km
472.Ruslanas ProkopenkoVYR1975LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
473.RusnėProkopenkoMOT2003LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
474.DeimilėŠimaitytėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
475.SaulėKragaitėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
476.Danielius GriciusVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
477.EmilijaKlapatauskaitėMOT2007LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
478.ŽilvinasSungailaVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
479.MatasJarušauskasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
480.JurgitaMarkevičienėMOT1979LTUKaunas  10 km
481.Brigita Kokankaitė MOT1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
482.ValentinaLapinskienėMOT1980LTUNoreikiskesHella Lithuania 5 km
483.RenataJatužienėMOT1983LTUKaunasKauno BMK 10 km
484.AudriusBagdanavičiusVYR1985LTUKaunasKauno BMK 10 km
485.DovydasVilkasVYR2002LTUKaunas  5 km
486.RokasLeonavičiusVYR2009LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
487.RomasOlchovikVYR1991LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
488.JūratėMalinauskienėMOT1965LTUKėdainiaiBėgimo klubas 10 km
489.JūratėJumatovienėMOT1977LTUKaunasOrigami runners 5 km
490.AnatolijusJumatovasVYR1974LTUKaunasOrigami runners 5 km
491.LaimaDžiaugienėMOT1973LTUKaunasOrigami runners 5 km
492.GretaDžiaugytėMOT2005LTUKaunasOrigami runners 5 km
493.AudraBogužinskienėMOT1978LTUKaunasOrigami runners 10 km
494.TomasBogužinskasVYR1977LTUKaunasOrigami runners 10 km
495.Klaudas BogužinskasVYR2001LTUKaunasOrigami runners 10 km
496.KasparasBogužinskasVYR2007LTUKaunasOrigami runners 5 km
497.MariusZakarauskasVYR1986LTUKaunasJonavos bėgimo klubas Maratonas 10 km
498.AistėValantiejienėMOT1973LTUGarliavaKauno BMK 10 km
499.Kornelija Kokankaitė MOT1985LTUKaišiadorys Kauno BMK 5 km
500.TitasArbočiusVYR2016LTUKaišiadorys Kauno BMK1.5 km
501.PijusArbočiusVYR2014LTUKaišiadorys Kauno BMK1.5 km
502.MantasTaurasVYR2013LTUKaišiadorys 1.5 km
503.PauliusKavaliauskasVYR1999LTUKaunas 1.5 km
504.EduardZniščinskijVYR1968LTUVilniusInžinerija 10 km
505.SauliusRučysVYR1965LTUKaunas  5 km
506.AdrijusAlminasVYR2003LTUPlateliai PB rum1.5 km
507.AudrysAntončikasVYR1964LTUJonavaBėgimo klubas 10 km
508.AlgimantasIčiukasVYR1976LTUKaunas  10 km
509.VaidasSkripkauskasVYR1978LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
510.RobertasVyšniauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
511.RobertasVyšniauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK1.5 km
512.GediminasAnuzisVYR1990LTUVilniusBK Tinklas 10 km
513.RičardasDuonelavičiusVYR1957LTUGarliavaKauno BMK 5 km
514.Gintarė Burbaitė MOT1990LTUKaunasI RUN LT 5 km
515.VytautasKardokasVYR1976LTUKaunas  10 km
516.BenitaSlavinskaitėMOT1995LTUKaunas  10 km
517.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra1.5 km
518.FaustinaSukarevičiūtėMOT2017LTUUtenaMaratomanija1.5 km
519.Gintarė SukarevičienėMOT1988LTUUtenaMaratomanija 10 km
520.KarolisLaukutisVYR2003LTUŽvelgaičių KaimasOCR Baltic Warriors 10 km
521.EvaSafronovaMOT1993LTUKaunas  10 km
522.RimantasŠileikisVYR1984LTUVilniusMaratomanija 10 km
523.RemigijusDžiaugysVYR1992LTUKaunasLietuvos kariuomenė 10 km
524.DrąsiusValuntaVYR1973LTUPasvalysVėtra1.5 km
525.DrąsiusValuntaVYR1973LTUPasvalysVėtra 10 km
526.RytisVaškelevičiusVYR1972LTUVilnius  10 km
527.AudriusJankauskasVYR1971LTURaseiniaiMaratomanija 10 km
528.ViltėKazakevičiūtėMOT2011LTUKaunas 1.5 km
529.AstaKazakevičienėVYR1981LTUKaunasKauno BMK1.5 km
530.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 10 km
531.AlgisBielskusVYR1955LTUKauno R.  5 km
532.TomasVaškevičiusVYR1992LTUKaunasOrigami runners 10 km
533.ValdasŠmaižysVYR1974LTUVilniusMaratomanija 10 km
534.LinaAbromaitytė-ŠmaižėMOT1979LTUVilniusMaratomanija 10 km
535.ElenaAleksejeva MOT1983LTUKaunasMaratomanija 5 km
536.RenataŠlenienėMOT1979LTUVilniusMaratomanija 10 km
537.VidmantasRugieniusVYR1973LTUMarijampoleMaratomanija 10 km
538.LauraDapkuvienė MOT1981LTUJonavaMaratonas 10 km
539.Virgilijus Muralis VYR1966LTUJonavaMaratonas 10 km
540.KarolinaNaikutėMOT1996LTUKaunas  10 km
541.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
542.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
543.MariusMonkevičiusVYR1975LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
544.EglėRaslavičienėMOT1971LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
545.AntanasŽukauskasVYR1980LTUJonavaMaratonas 10 km
546.MiglėŠvenčionytėMOT2005LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
547.EdvinasStaskevičiusVYR2000LTUKrosnaDzūkija 10 km
548.ViacheslavKutyrkinVYR1965RUSSankt PeterburgMaratomanija 10 km
549.GamzeErtasMOT1998TURIzmirKauno BMK1.5 km

 

5 thoughts on “Dalyviai (Kauno Kalėdinis bėgimas – 2021)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *