UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 549, rodoma - 549)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@kaunobmk.com

Eil.
Nr.
VardasPavardėLytis
Gimimo
metai
Šalis
Miestas
Klubas
Nuotolis
Patvirtinta
1.-Mindaugas-KeršulisVYR1989LTUVarėnaMaratomanija 5 km
2.AdasČebanauskasVYR2012LTUKaunasOrigami runners1.5 km
3.AdomasŠambarasVYR1988LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
4.AdrijanaJuknaitėMOT2007LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
5.AdrijusAlminasVYR2003LTUPlateliai PB rum1.5 km
6.AdrijusAlminasVYR2003LTUPlateliaiPB run 10 km
7.AidasArdzijauskasVYR1971LTUVilnius  10 km
8.Ainius KubiliusVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
9.AiridaValaiteMOT1983LTUKaunas  5 km
10.AistėValantiejienėMOT1973LTUGarliavaKauno BMK 10 km
11.Aivijus SamajauskasVYR1979LTUKaunas  10 km
12.AlbinasStatkusVYR1970LTUMažeikiai5 Kalnai 10 km
13.AlbinasMarkevičiusVYR1959LTUKaunasKauno BMK 5 km
14.AldonaAndriuškienėMOT1962LTUMažeikiai5 kalnai 10 km
15.Aleksandras GorskijVYR1983LTUKaunasRunFace VaSti 10 km
16.AleksandrasKarpinskisVYR1969LTUKaunasKauno BMK 10 km
17.AleksasGutmanisVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
18.AlgimantasKartočiusVYR1950LTUVilniusŠviesos kariai 5 km
19.AlgimantasJanušauskasVYR1974LTU CHAIN PUNK 10 km
20.AlgimantasIčiukasVYR1976LTUKaunas  10 km
21.AlgirdasDžiaugysVYR1972LTUKaunasOrigami runners 10 km
22.AlgirdasDaukantasVYR1988LTUKaunasOrigami runners 10 km
23.AlgirdasStriūkaVYR1960LTUVilniusInžinerija 10 km
24.AlgirdasBalčiūnasVYR1994LTUBiržaiLukas 10 km
25.AlgisBielskusVYR1955LTUKauno R.  5 km
26.AnatolijusJumatovasVYR1974LTUKaunasOrigami runners 5 km
27.AndrejKonorevVYR1993LTUVilniusOrigami runners 10 km
28.AndrejusDolgovasVYR1987LTUKaunasF.O.C.U.S. running 5 km
29.AndriusSlavickasVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
30.Andrius GavrilovasVYR1982LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
31.Andrius ŠipkinasVYR1986LTUJovariškės Bėgimo klubas 10 km
32.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
33.Andrius MasalskisVYR1985LTUKaune Kauno maratono klubas 10 km
34.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 10 km
35.AndriusZokaitis VYR1977LTUKaunas Kauno BMK1.5 km
36.AndriusDzeminskasVYR1991LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
37.AndriusNacevičiusVYR1991LTUKaunas  10 km
38.AndriusStatkusVYR1986LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
39.AndriusDapkevičiusVYR1983LTUNoreikiškėsMarijampolės triatlono draugija 10 km
40.AndrėjusKlimaševskijVYR1978LTURadikiai  10 km
41.AnetaSutkutėMOT1982LTUKaunasKauno BMK1.5 km
42.AntanasŽukauskasVYR1980LTUJonavaMaratonas 10 km
43.AntanasLukaševičiusVYR1979LTUNetoniaiKauno BMK 10 km
44.ArasApinaitisVYR2017LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
45.ArasKvasiliusVYR2013LTUKaunasPenki sūriai 5 km
46.AredasDomarkasVYR2007LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
47.ArijusKulevičiusVYR2009LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
48.ArmandaKlimavičiūtėMOT1998LTUKaunas  10 km
49.ArminasŽilinskasVYR2010LTUKaunasKauno sporto mokykla Startas1.5 km
50.ArnasLukošaitisVYR1978LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
51.Artūras Gribauskas VYR1980LTUKaunas  10 km
52.ArtūrasKmieliauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 5 km
53.ArtūrasLukaševičiusVYR2011LTUNetoniaiKauno BMK1.5 km
54.ArūnasValuckisVYR1987LTUDomeikavaKauno BMK 10 km
55.ArūnasBogušasVYR1986LTUKaunasKauno BMK 10 km
56.ArūnasVaišvilaVYR1983LTUKaunasPB Run 10 km
57.ArūnasBogušasVYR1986LTUKaunasKauno BMK1.5 km
58.ArūnasKlebauskasVYR1962LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
59.AstaKazakevičienėVYR1981LTUKaunasKauno BMK1.5 km
60.AudraBogužinskienėMOT1978LTUKaunasOrigami runners 10 km
61.AudriusBagdanavičiusVYR1985LTUKaunasKauno BMK1.5 km
62.AudriusJankauskasVYR1971LTURaseiniaiMaratomanija 10 km
63.AudriusBagdanavičiusVYR1985LTUKaunasKauno BMK 10 km
64.AudriusAndrulisVYR1989LTUAlytus  10 km
65.AudrysAntončikasVYR1964LTUJonavaBėgimo klubas 10 km
66.AugustėBaužaitėMOT2007LTUJurbarkasMaratomanija1.5 km
67.Auksė Baliukevičiūtė MOT1983LTUKaunasOrigami runners 10 km
68.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 10 km
69.Aurelijus SimčičVYR2015LTUKaunasPenki sūriai 5 km
70.AurimasPetrikasVYR1991LTUKaunas  10 km
71.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno RajonasKauno BMK 10 km
72.AurinaSkinulytėMOT2013LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
73.AušraLevickienėMOT1987LTUKaunas  10 km
74.AušrinėŪsaitytėMOT1989LTUKaunas  10 km
75.BenitaSlavinskaitėMOT1995LTUKaunas  10 km
76.BiruteGranickieneMOT1989LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
77.BirutėStriūkienėMOT1962LTUVilniusInžinerija 10 km
78.Birutė Granickienė MOT1989LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
79.Brigita Kokankaitė MOT1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
80.BrigitaBagdanavičiūtėMOT2016LTUKaunasKauno BMK1.5 km
81.BroniusKazėnasVYR1954LTUJonavaJonavos „Maratonas“ 5 km
82.DainiusGorskisVYR1968LTUPanevėžysLukas 10 km
83.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK 5 km
84.DainiusŠvėgždaVYR1981LTURadviliškis- 10 km
85.DainiusLiutkusVYR1986LTUPiliuonaOCR Baltic Warriors 10 km
86.DaivaPlerpaitėMOT1987LTUKaunas  10 km
87.DaivaAleksėjūnienėMOT1979LTUKaunasNėra klubo 10 km
88.DaivaRailienėMOT1972LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
89.DaliaLukošienėMOT1976LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
90.DaliaDubinskiebeMOT1970LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
91.DaliusČvertkauskasVYR1973LTUVilniusMaratomanija 10 km
92.DaliusKasperiūnasVYR1970LTUKaunasKauno BMK 10 km
93.Danielius GriciusVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
94.DanieliusJurnaVYR1978LTUVilniusJokers 10 km
95.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 5 km
96.DariusAbartasVYR1969LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
97.DariusBisikirskasVYR1979LTUKaunasBan Team 10 km
98.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
99.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra 10 km
100.DaumantėPetraitytėMOT2002LTU  1.5 km
101.DeimantėŽemaitytėMOT1991LTU I Run LT 5 km
102.DeimasAndriušisVYR2009LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
103.DeimilėŠimaitytėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
104.DeividasKulakauskasVYR1995LTUUkmergė  10 km
105.DeividasKabišaitisVYR2010LTUPrienu R.B.K. „Jonas Maratonas“1.5 km
106.DeividasRastokasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
107.DenasDargužasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
108.DenasŠarkiūnasVYR2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
109.DianaŠiukščiuvėMOT1980LTUPanevėžys  5 km
110.DianaVolodkoMOT1995LTUTrakų R., Lentvaris  10 km
111.DomantasPrakorimasVYR1999LTUKaunas  10 km
112.DomantasGliaudelisVYR1995LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
113.DomasDudonisVYR1990LTUUkmergePATSSAU 10 km
114.DomasKučinskasVYR2015LTUKaunas 1.5 km
115.DominykasDuliusVYR1997LTUKrekenavaOSK Arboro 5 km
116.Donatas Velička VYR1986LTUKaunas Bėgimo klubas 10 km
117.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
118.DonatasKurševičiusVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
119.DonatasStulgysVYR1983LTUDruskininkai  10 km
120.Donatas NabažasVYR1983LTUKaunasMaratomanija 10 km
121.DonatasGrėbliūnasVYR1995LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
122.DovilėŽemaitytėMOT1996LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
123.DovydasPaurasVYR1995LTUKaunas  5 km
124.DovydasVilkasVYR2002LTUKaunas  5 km
125.DovydasSimčičVYR2012LTUKaunasPenki sūriai 5 km
126.DovydasSkinulisVYR2017LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
127.DrąsiusValuntaVYR1973LTUPasvalysVėtra1.5 km
128.DrąsiusValuntaVYR1973LTUPasvalysVėtra 10 km
129.EdasŠčiolokovasVYR2005LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
130.EdgarasŠukysVYR2006LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
131.EdgarasMonkelisVYR1990LTUKaunas  5 km
132.EdgarasJudickasVYR1977LTUAlytus2Vilkai 10 km
133.EdmundasBurbaVYR1971LTUVilniusMaratomanija 10 km
134.EduardZniščinskijVYR1968LTUVilniusInžinerija 10 km
135.Edvardas JundaVYR1973LTU Maratomanija 10 km
136.EdvinasStaskevičiusVYR2000LTUKrosnaDzūkija 10 km
137.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
138.EgidijusNavickasVYR1983LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
139.EgidijusPackevičiusVYR1972LTUPasvalysVėtra 5 km
140.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
141.EgidijusRadavičiusVYR1968LTUŠiauliaiŠiaulių bajorai 10 km
142.EglėRaslavičienėMOT1971LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
143.EimantasGadrusVYR1992LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
144.ElenaAleksejeva MOT1983LTUKaunasMaratomanija 5 km
145.EmilijaKlapatauskaitėMOT2007LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
146.EmilijaVasiljevaitėMOT2008LTUIgnalinaIgnalinos plaukimo klubas1.5 km
147.EmilijusSimčičVYR2009LTUKaunasPenki sūriai 5 km
148.ErikaIlakytė-BeniušienėMOT1996LTUKaunas  10 km
149.ErikaInokaitienėMOT1979LTUKaunas  5 km
150.ErnestaKlimavičiūtėMOT2002LTUKaunas  5 km
151.ErnestaGuogieneMOT1987LTUKaunasRunFace Vasti 5 km
152.ErnestaSaracinskienėMOT1980LTUMažeikiai5 kalnai 10 km
153.ErnestasBurokasVYR1990LTUUžuguostisKauno BMK 10 km
154.ErnestasVedeikisVYR1970LTUŠiauliai Lukas 10 km
155.EugenijusBlažukasVYR1985LTUKaunas  10 km
156.EvaSafronovaMOT1993LTUKaunas  10 km
157.EvaldasStungisVYR1990LTU   5 km
158.EvaldasBlauzdžiūnasVYR1994LTUKaunas  10 km
159.Evaldas Šnipas VYR1975LTU Bėgimo klubas 10 km
160.EvaldasČagusVYR2000LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
161.EvelinaBružaitėMOT2007LTURaseiniaiMaratomanija1.5 km
162.EvelinaJasikonytėMOT1990LTUKaunas  10 km
163.EvelinaLapunaitėMOT2007LTUPaberžėLukas1.5 km
164.FaustinaSukarevičiūtėMOT2017LTUUtenaMaratomanija1.5 km
165.Gabija Adukonytė MOT2009LTUKaišiadorys Kaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
166.GabijaGalvydytėMOT2000LTUJonavaSporto Klubas "Einius" 5 km
167.GabrieliusŽiužnysVYR2001LTUKaišiadorys  5 km
168.GabrielėRibačenkaitėMOT1996LTUKaunasB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
169.GabrielėKrištopaitytėMOT2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
170.GamzeErtasMOT1998TURIzmirKauno BMK1.5 km
171.GediminasKabišaitisVYR1959LTUKaunasB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
172.Gediminas Gaulius VYR1992LTUKaunasKauno BMK 10 km
173.Gediminas Kinderis VYR1963LTUKaunas Kauno BMK 5 km
174.GediminasAnuzisVYR1990LTUVilniusBK Tinklas 10 km
175.GediminasDapševičiusVYR1986LTUKaunas  5 km
176.GiedreKareneMOT1981LTUKaunas  10 km
177.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
178.GiedriusPovilavičiusVYR1968LTUJonavaBK Maratonas 5 km
179.GiedriusDaugmaudisVYR1983LTUVilniusŠviesos Kariai 10 km
180.GiedriusBabelisVYR1971LTUKaunas  10 km
181.GiedriusVičkusVYR1987LTU   5 km
182.GiedriusGudaitisVYR1979LTUKaunas- 5 km
183.GiedrėŠamanskienėMOT1970LTUKaunasKauno BMK 5 km
184.GiedrėKrasauskėMOT1983LTUKaunasOSK Medeina 5 km
185.GiedrėLukaševičienėMOT1978LTUKaunasMaratomanija 5 km
186.GiedrėKacinskienėMOT1985LTUKaunas  10 km
187.GintarasAndruškaVYR1975LTU Vėtra 10 km
188.GintarasDrebulysVYR1980LTUKaunasOrigami runners 10 km
189.GintarasGražulevičiusVYR1983LTUAlytus  10 km
190.GintarasLiaudenskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
191.GintarasŠvetkauskasVYR1977LTUAlytusPrasibėgam? Prasibėgam! 10 km
192.Gintarė Burbaitė MOT1990LTUKaunasI RUN LT 5 km
193.Gintarė SukarevičienėMOT1988LTUUtenaMaratomanija 10 km
194.GintarėArdinavičienėMOT1990LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
195.GintarėLitvinavičienėMOT1973LTUJonava Maratonas 5 km
196.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
197.GitanaJanulienėMOT1975LTUJurbarkasMaratomanija 10 km
198.GitanaAkmanavičiūtėMOT1986LTUKaunasOrigami Runners 10 km
199.GražinaŠaulytėMOT1961LTUKaunasKorys 10 km
200.GražvydasLažauskasVYR1989LTUKaunas  10 km
201.GražvydasJusaitisVYR1979LTUAlytusDzūkija 10 km
202.GretaDžiaugytėMOT2005LTUKaunasOrigami runners 5 km
203.GretaJuodagalvė MOT1990LTUŠiauliai Bėgimo klubas 10 km
204.GustėValantinaitėMOT2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
205.GvidasŠčiolokovasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
206.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra1.5 km
207.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra 10 km
208.GytisČečkauskas VYR1990LTUKaunasOCR Baltic Warriors 10 km
209.HartmutMittelstadtVYR1953DEUAlytusHC Vorpommern Greifswald 5 km
210.IdaDobrovolskienėMOT1965LTUKaunasKauno BMK 10 km
211.IevaRezajevaMOT1989LTUKaunasRunFace Vasti 10 km
212.IgnasNaidenkoVYR2003LTUKaunasOrigami runners 5 km
213.IgnasArbačiauskasVYR2001LTU   5 km
214.IgnasRamonasVYR1994LTUVilniusKauno BMK 5 km
215.IgorČernikovVYR1965LTUVilniusNa, pagauk! 10 km
216.IndrėLabutėMOT1988LTUKaunasOrigami runners 5 km
217.IndrėMakelytėMOT1985LTUKaunasRun Face VaSti 10 km
218.Inga Sakavičiūtė MOT1987LTUKaunas  10 km
219.IngaPalaikieneMOT1990LTUMarijampole  10 km
220.IngaKorotčenkovienėMOT1985LTUKaunasŠešios Trim 10 km
221.IngaŽičkutėMOT1983LTUVilnius  5 km
222.IvetaŠukauskienėMOT1976LTU  1.5 km
223.JaninaPaliulienė MOT1972LTUBirštonas   5 km
224.Ježi VitalijusMicuraVYR1959LTUJonavaMaratonas 10 km
225.JoanaVipartaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
226.JogailaRaugasVYR2010LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
227.JolantaDaškevičienėMOT1971LTUKaunasKauno BMK 5 km
228.Jolita VasiljevaMOT1981LTUJonava Bėgimo klubas 5 km
229.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėMarijampolės triatlono draugija 10 km
230.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 10 km
231.JonasKarčiauskasVYR2002LTUKaunasSM „Gaja“ 5 km
232.JonasJurkonisVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
233.JonasVilčinskasVYR1939LTUVilniusB.K. „Jonas Maratonas“ 5 km
234.JorisKojalaVYR2012LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
235.JovilėDindaitėMOT2010LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
236.JuliusSakalauskasVYR1983LTUKaunasVIP 5 km
237.JuliusPoškusVYR1945LTUPakruojisbmk vėjas 5 km
238.JuliusMorkūnasVYR1989LTUKaunasVirtustream 10 km
239.Juozas Koženiauskas VYR1984LTUKaunasŠešios Trim 10 km
240.JuozasBaliūnasVYR1967LTUPasvalysVėtra 5 km
241.JurgisJurgelionisVYR2002LTU  1.5 km
242.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
243.JurgitaJakaitienėMOT1977LTUPrienaiKauno BMK 10 km
244.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
245.JurgitaGavrilovaMOT1979LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
246.JurgitaLeveikienėMOT1976LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
247.JurgitaLeveikienėMOT1976LTUŠiauliaiVėtra 10 km
248.JurgitaMarkevičienėMOT1979LTUKaunas  10 km
249.Jurgita Žirkauskaitė MOT1981LTUPanevezysLukas 10 km
250.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra 10 km
251.JustasKardišauskasVYR1996LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
252.JustasLekavičiusVYR1998LTUGarliavaBėgantis žmogus 5 km
253.JustasGrigaravičiusVYR1991LTUMarijampolė  10 km
254.JustasKupčinskasVYR1993LTUKaunas  10 km
255.JustasMedišauskasVYR1984LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
256.JūratėLakštauskienėMOT1972LTUElektrėnai  5 km
257.JūratėJumatovienėMOT1977LTUKaunasOrigami runners 5 km
258.JūratėGrigorjevienėMOT1978LTUKaišiadorysBėgimo klubas 10 km
259.Jūratė Gailiutė MOT1984LTUŠiauliai- 10 km
260.JūratėMalinauskienėMOT1965LTUKėdainiaiBėgimo klubas 10 km
261.JūratėSlivinskienėMOT1973LTUVilkaviškisBėgimo klubas 10 km
262.KajusKlevinskasVYR2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
263.KajusDautarasVYR2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
264.KamėjaKukšaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
265.KarimMohamed AlbushawyVYR2012LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
266.KarolinaKavaliauskaitėMOT1994LTUKaunasKauno BMK1.5 km
267.KarolinaNaikutėMOT1996LTUKaunas  10 km
268.KarolinaTomkuvienėMOT1981LTUKaunasOrigami runners 5 km
269.KarolinaKavaliauskaitėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 5 km
270.KarolinaLeščevskajaMOT2007LTUPaberžėLukas1.5 km
271.KarolisDėnasVYR1990LTUKaunas  10 km
272.KarolisLaukutisVYR2003LTUŽvelgaičių KaimasOCR Baltic Warriors 10 km
273.KarolisLukaševičiusVYR2008LTUNetonių KmKauno BMK1.5 km
274.KasparasBogužinskasVYR2007LTUKaunasOrigami runners 5 km
275.KestutisBuzinskasVYR1979LTUKaunas  5 km
276.KimberliKolobovaitėMOT2014LTUKaunasRunFace Vasti1.5 km
277.Klaudas BogužinskasVYR2001LTUKaunasOrigami runners 10 km
278.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 5 km
279.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK1.5 km
280.KlemensasZarankaVYR1963LTUKaunasKauno BMK 10 km
281.Kornelija Kokankaitė MOT1985LTUKaišiadorys Kauno BMK 5 km
282.KornelijusJuodisVYR1990LTUKaunasOrigami runners 10 km
283.KotrynaMatMOT2007LTUKaunasStartas1.5 km
284.KotrynaJuškaitėMOT2009LTUKaunasKauno BMK1.5 km
285.KotrynaSkinulytėMOT2014LTUKauno RajonasKauno BMK1.5 km
286.Kristina Statkuvienė MOT1987LTUVilniusBėgimo klubas 5 km
287.KristinaRutkauskienėMOT1984LTUKaunas  5 km
288.KristinaJurgaityteMOT1992LTUSiauliai  5 km
289.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
290.KristupasMisiūnasVYR2012LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC- Kaišiadorys Bėga1.5 km
291.KristupasŠčerbaVYR2009LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
292.KristupasBatakisVYR2002LTUKaunas 1.5 km
293.KęstutisPečiukonisVYR1991LTUAlytus  10 km
294.KęstutisKrinciusVYR1986LTUKelmėLukas 10 km
295.KęstutisAbromaitisVYR1956LTUPakruojisbmk vėjas 5 km
296.LaimaDžiaugienėMOT1973LTUKaunasOrigami runners 5 km
297.LaimonasStrikaitisVYR1987LTUVilniusF.O.C.U.S. running 5 km
298.LaimonasČaplikasVYR1974LTUKaunasKauno BMK 10 km
299.LaimutisJuozapavičiusVYR1994LTUAlytusDzūkija 10 km
300.LaimutisŠalaševičiusVYR1973LTUKauno R.  10 km
301.LauraDapkuvienė MOT1981LTUJonavaMaratonas 10 km
302.LauraMilasevičiūtėMOT1978LTUKaunoKauno BMK 5 km
303.LaurynasMakarovasVYR2002LTUVilnius  5 km
304.LiepaAleksėjūnaitėMOT2002LTUKaunas  5 km
305.LinaŠeduikytėMOT1977LTUKaunasI Run LT 5 km
306.LinaLiaudenskienėMOT1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
307.LinaAbromaitytė-ŠmaižėMOT1979LTUVilniusMaratomanija 10 km
308.LinaSubačienė MOT1983LTUKaunas  10 km
309.LinaBuinauskienėMOT1977LTUKarmėlava , Kauno RaBėgimo klubas 10 km
310.LinaVasiljevienėMOT1983LTUIgnalinaB.K. „Jonas Maratonas“ 10 km
311.LinasKairaitisVYR1984LTUKaunasStop Stop 10 km
312.LinasSteckis VYR1987LTU   5 km
313.LinasDiraitisVYR2001LTURasiaiPB run 10 km
314.LinasUlevičiusVYR1982LTUKaunasRunFaceVaSti 5 km
315.LinasSamaška VYR1978LTUKaunas Robinzonada Adventure Team 10 km
316.LiucijaVenckūnaitėMOT2014LTUKaunasKauno BMK1.5 km
317.LoretaMalijonienėMOT1980LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
318.LukasAleksandravičiusVYR1993LTUKaunas  5 km
319.LukasPetraškevičiusVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
320.LukasStatkusVYR2010LTUVilniusBėgimo klubas1.5 km
321.LukasKlevinskasVYR2000LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
322.LukasGlodenisVYR2000LTUKaunasKauno BMK 5 km
323.LukneRudzinskaitėMOT2015LTUKaunasRunFace Vasti1.5 km
324.LėjaLažauskaitėMOT2017LTUKaunas 1.5 km
325.MajusPackevičiusVYR2011LTUPasvalysVėtra1.5 km
326.MantasGradeckasVYR1995LTUAlytusDzūkija 10 km
327.MantasSidekerskisVYR1979LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
328.MantasZaikauskasVYR1995LTUKaunas  5 km
329.MantasČerkesasVYR1989LTUPanevėžys  10 km
330.MantasAleksaitisVYR1981LTUElektrėnaiBėgimo klubas 10 km
331.MantasBartkusVYR1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
332.MantasTaurasVYR2013LTUKaišiadorys 1.5 km
333.MarijaAndriekaitėMOT1984LTUKaunas  5 km
334.MariusZakarauskasVYR1986LTUKaunasJonavos bėgimo klubas Maratonas 10 km
335.MariusJuškaVYR1985LTUKaunas  10 km
336.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
337.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
338.MariusMonkevičiusVYR1975LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
339.MariusKazlauskas VYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
340.MartynasPetrauskasVYR1998LTUKaunas  10 km
341.MartynasAmbrizasVYR1990LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga1.5 km
342.MartynasGižasVYR2008LTUKaunasSM „Gaja“ 5 km
343.MatasPaunksnisVYR1992LTUKaunasPB Run 5 km
344.MatasJarušauskasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
345.MatasStatkusVYR2013LTUVilniusBėgimo klubas1.5 km
346.MatasJaselisVYR2000LTU   10 km
347.MatasBauraVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
348.MatasVilimasVYR2007LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
349.MatasMasilionisVYR2004LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
350.MichailasŽiličiusVYR1980LTUVilniusMS Challenge Team 10 km
351.MiglėŠvenčionytėMOT2005LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
352.MiglėPamparaitėMOT2014LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
353.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra1.5 km
354.MikasMontvilasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
355.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra 5 km
356.Milda Talalaitė MOT1991LTUKaunasOrigami runners 10 km
357.MindaugasLevickasVYR1988LTUKaunas  10 km
358.MindaugasSkardžiusVYR1987LTUPanevėžys  10 km
359.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas 10 km
360.MindaugasŽiūkasVYR1979LTUVilniusSanta Monica Networks 10 km
361.MindaugasCiplinskasVYR1989LTUKauno R.Bėgimo klubas 10 km
362.MindaugasBeniušisVYR1979LTUKaunas  10 km
363.MindaugasČerniavičiusVYR1980LTUKaunas  10 km
364.MindaugssSavickasVYR1988LTUKaunas6.30 10 km
365.ModestasKareniauskasVYR1978LTUKaunas  10 km
366.ModestasSereikaVYR1977LTUKaunas  5 km
367.MonikaBagdanavičiūtėMOT2008LTUKaunasKauno BMK1.5 km
368.MonikaJuodgudytėMOT1995LTUKaunas I Run LT 5 km
369.MonikaVaitkevičiūtėMOT1992LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
370.NatasČebanauskasVYR2013LTUKaunasOrigami runners1.5 km
371.NerijusBistrickisVYR1992LTUDubingiai  10 km
372.NikoleVenckutėMOT2006LTUKaunasRunFace Vasti 5 km
373.NojusRadavičiusVYR2000LTUŠiauliai  5 km
374.OlegasKairysVYR1970LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
375.OlegasIvanovasVYR2002LTUKaunas 1.5 km
376.OnaPackevičiūtėMOT2017LTUPasvalysVėtra1.5 km
377.OnutėBieliauskaitėMOT1989LTUVilnius  10 km
378.PauliusGrigaliūnasVYR2007LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
379.PauliusMacijauskasVYR1988LTUVilnius  10 km
380.PauliusPaukštaitisVYR1996LTUMarijampolė  10 km
381.PauliusDunauskasVYR1988LTUKaunas  5 km
382.PauliusČerkauskasVYR1989LTUŠėta  10 km
383.PauliusBieliūnasVYR1991LTUTarprubežiaiPB Run 5 km
384.PauliusZdanavičius VYR2004LTURaseiniai   5 km
385.PauliusKavaliauskasVYR1999LTUKaunas 1.5 km
386.Petras Vansevičius VYR1957LTUJonava Bėgimo klubas 5 km
387.PetrasGrabysVYR1961LTUAlytusDzūkija 10 km
388.PetrasKrapikasVYR1998LTUKaunasKauno BMK 5 km
389.PijusPamparasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
390.PijusBistrickisVYR2017LTU  1.5 km
391.PijusArbočiusVYR2014LTUKaišiadorys Kauno BMK1.5 km
392.PovilasČiurlevičiusVYR1981LTUKaunasBorn2run LTU 5 km
393.RaigardasGrigorjevasVYR1997LTUKaunas  10 km
394.RaimondasGrigasVYR1988LTUKaunas  5 km
395.RaimundasZambacevičiusVYR1965LTUKaunasKauno BMK 10 km
396.RamunėMaldutytėMOT1990LTUKaunasKauno BMK 10 km
397.RamunėKlybaitėMOT1999LTUKaunasKauno BMK 10 km
398.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK1.5 km
399.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK 5 km
400.RasaŽemaitienėMOT1974LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
401.RasaŽemaitienėMOT1974LTUŠiauliaiVėtra 10 km
402.RasaBakienėMOT1979LTUVilemų K.Kauno BMK 5 km
403.RasuolėDrazdauskienėMOT1971LTUVilniusMaratomanija 10 km
404.RedaŠatūnienėMOT1978LTUKaunasI Run LT 5 km
405.RemigijusKančysVYR1987LTUKaunasOrigami runners 10 km
406.RemigijusTamulaitisVYR1966LTUMarijampolė  5 km
407.RemigijusDžiaugysVYR1992LTUKaunasLietuvos kariuomenė 10 km
408.Remigijus Zalumskis VYR1980LTUPanevezysLukas 10 km
409.RenataJatužienėMOT1983LTUKaunasKauno BMK 10 km
410.RenataČepkauskė MOT1976LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
411.RenataŠlenienėMOT1979LTUVilniusMaratomanija 10 km
412.RenataMacijauskienėMOT1968LTUPanevėžysLukas 5 km
413.RimaAntončikienėMOT1964LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
414.RimantasRickevičiusVYR1996LTUPanevėžys  10 km
415.RimantasMackevičiusVYR1957LTUVilniusInžinerija 5 km
416.RimantasMelnikasVYR1955LTUVilniusMaratomanija 10 km
417.RimantasŠileikisVYR1984LTUVilniusMaratomanija 10 km
418.RičardasIvanovasVYR1995LTUVilnius  10 km
419.RičardasDuonelavičiusVYR1957LTUGarliavaKauno BMK 5 km
420.RobertasGilvickisVYR1990LTUKaunasKauno BMK 5 km
421.RobertasVyšniauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
422.RobertasVyšniauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK1.5 km
423.RokasLeonavičiusVYR2009LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
424.RokasSkardžiusVYR1987LTUVilniusMaratomanija 10 km
425.RokasSakalauskasVYR2005LTURiešėLukas1.5 km
426.RokasBarauskasVYR2001LTUKrekenavaArboro OK 5 km
427.RolandasŠumskisVYR1971LTUKelmėKauno BMK1.5 km
428.RolandasŠumskisVYR1971LTUKelmėKauno BMK 5 km
429.RolandasSiliusVYR1968LTUVilniuaInžinerija 10 km
430.RolandasKriugždaVYR1983LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
431.RomasOlchovikVYR1991LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
432.RomualdasLimantasVYR1944LTUKaunasKauno BMK 5 km
433.RonaldasKondratasVYR1945LTUVilniusInžinerija 10 km
434.Rugilė JanulytėMOT2014LTUJurbarkasMaratomanija1.5 km
435.Ruslanas ProkopenkoVYR1975LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
436.RusnėProkopenkoMOT2003LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
437.RytisDavidovičiusVYR1980LTUVilniusBraitin 10 km
438.RytisVaškelevičiusVYR1972LTUVilnius  10 km
439.RytisAlksnevičius VYR1984LTUKaunasLSU1.5 km
440.RytisŠventoraitisVYR1986LTUKaunasOrigami runners 10 km
441.SaimonasRužinasVYR2009LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
442.SandraMontvilėMOT1988LTUŠilutėOCR Baltic Warriors 10 km
443.SauliusMockaitisVYR1967LTUKaunasKauno BMK 10 km
444.SauliusŠokelisVYR1976LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
445.SauliusČebanauskasVYR1985LTUKaunasOrigami runners 10 km
446.Saulius Paulikas VYR1973LTUPanevežys Begimo klubas 10 km
447.SauliusLitvinavičiusVYR1973LTUJonava Maratonas 10 km
448.SauliusRučysVYR1965LTUKaunas  5 km
449.SaulėKragaitėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
450.Sergej KasatkinVYR1985LTUKaunas  5 km
451.SimasStasiukaitis VYR1986LTUKarmėlava, Kauno RaBėgimo klubas 10 km
452.SimonaJankauskaitėMOT1982LTUKaunasKauno BMK1.5 km
453.SimonaAleksienėMOT1994LTUKaunas  5 km
454.SimonasPadriezasVYR1992LTUKaunasIkigai 10 km
455.SimonasTamulaitisVYR2012LTUMarijampolė  5 km
456.SkaistėTautkaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
457.SkaistėStaknevičiūtėMOT1979LTUVilnius  10 km
458.SkaistėPetrauskaitėMOT2004LTUVilniusInžinerija1.5 km
459.SnieguolėTamulaitienėMOT1968LTUMarijampolė  5 km
460.SonataUrbaitienėMOT1972LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
461.StanislovasBuchoveckasVYR1951LTUVilniusŠviesos kariai 5 km
462.SvetlanaBulavkoMOT1979LTUVilniusBėgimo klubas 10 km
463.TadasŠčegauskasVYR1986LTUKaunasOrigami runners 10 km
464.TadasBikinas VYR1979LTUKaunas   10 km
465.TadasPetraitisVYR1988LTUKaunasGo go Petraičio! 10 km
466.TadasČeponisVYR1996LTUKaunas  10 km
467.TadasPalilionisVYR2003LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
468.TajusPrielaidasVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
469.TatjanaSakalauskienėMOT1983LTUVilniusB.K. „Jonas Maratonas“ 5 km
470.TaurasKvasiliusVYR2011LTUKaunasPenki sūriai 5 km
471.TautvydasLitvinavičiusVYR2008LTUJonava Maratonas 10 km
472.TitasArbočiusVYR2016LTUKaišiadorys Kauno BMK1.5 km
473.TitasPeleckasVYR1993LTUVilniusNa, pagauk! 10 km
474.TitasRužinasVYR2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
475.TitasTamulionisVYR2005LTUPasvalysVėtra - Joniškėlis1.5 km
476.TomaKuzaitytėMOT1990LTUKaunas  5 km
477.TomasŽelionisVYR1976LTUKaunasRiverun 10 km
478.TomasBačiulisVYR1985LTUKaunasKauno BMK 10 km
479.TomasTotoriusVYR2003LTUKaunasOrigami runners 5 km
480.TomasRastenisVYR1987LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
481.TomasKizalaVYR1984LTUKaunasKauno BMK 10 km
482.TomasBulotasVYR1972LTUVilniusDolgovas.com 5 km
483.TomasViliušisVYR1986LTUKaunas3paršiukaiSamurajai 10 km
484.TomasKlusasVYR1981LTUŠiauliai5 kalnai 10 km
485.TomasVaškevičiusVYR1992LTUKaunasOrigami runners 10 km
486.TomasBogužinskasVYR1977LTUKaunasOrigami runners 10 km
487.UgnėAuglienėMOT1986LTUKaunassesiostrim 10 km
488.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra 10 km
489.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra1.5 km
490.VaidaKaluškevičienėMOT1985LTUKaunas  10 km
491.VaidaLukaševičienėMOT1982LTUKauno Raj.Kauno BMK 10 km
492.VaidaRudminienėMOT1975LTUKaunas  10 km
493.VaidasPučinskasVYR1984LTUMarijampolė  10 km
494.VaidasPetrauskasVYR1981LTUJonavaOrigami runners 10 km
495.VaidasSkripkauskasVYR1978LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
496.VaidasRamanauskasVYR1985LTUKaunasOrigami runners 10 km
497.ValdasSkliaustysVYR1962LTUSurdegisVėtra 10 km
498.ValdasDaukšaVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
499.ValdasŠmaižysVYR1974LTUVilniusMaratomanija 10 km
500.ValdasSkliaustysVYR1962LTUPasvalysVėtra1.5 km
501.ValdasKilpysVYR1971LTUKaunas LŠS 10 km
502.ValdemarPavliukovičVYR1967LTUVilnius  10 km
503.ValentinaLapinskienėMOT1980LTUNoreikiskesHella Lithuania 5 km
504.ViacheslavKutyrkinVYR1965RUSSankt PeterburgMaratomanija 10 km
505.ViačeslavŽuravliovVYR1969LTUBaltoji Vokė  10 km
506.VidaDolgovienėMOT1981LTUVilniusdolgovas.com 5 km
507.VidaUselienėMOT1984LTUKaunasRunFace VaSti 10 km
508.VidaRimavičienėVYR1983LTU   5 km
509.VidasTotilasVYR1971LTUKauno R.vilemaiKauno BMK 10 km
510.VidmantasRugieniusVYR1973LTUMarijampoleMaratomanija 10 km
511.ViktorijaKalvelytėMOT1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 10 km
512.ViktorijaPackevičienėMOT1996LTUPasvalysVėtra1.5 km
513.ViktorijaPackevičienėMOT1996LTUPasvalysVėtra 5 km
514.ViktorijaVarnagirytėMOT1991LTUVilkaviškisLukas 10 km
515.ViktorijaTvaronaitėMOT2004LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC-Kaišiadorys BĖGA1.5 km
516.ViliusGrigaliūnasVYR1985LTUVinkšnėnų K.Vėtra1.5 km
517.ViliusNavickasVYR2013LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
518.ViliusGrigaliūnasVYR1985LTUVinkšnėnų K.Vėtra 10 km
519.ViltėProkopenkoMOT2000LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
520.ViltėKazakevičiūtėMOT2011LTUKaunas 1.5 km
521.ViltėTamošaitytėMOT2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
522.VincentasVenckūnasVYR2014LTUKaunasKauno BMK1.5 km
523.Virgilijus Muralis VYR1966LTUJonavaMaratonas 10 km
524.VirginijaVišinskienėMOT1981LTUKaunasKauno BMK 5 km
525.VirginijusŠaudysVYR1972LTUKauno RajKauno BMK 10 km
526.VitalijusRimšaVYR1953LTUKaunasKauno BMK 5 km
527.VitasPaliulisVYR1981LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
528.VytautasŽemėtisVYR1955LTUPakruojisbmk vėjas 10 km
529.VytautasVosyliusVYR1989LTUKaunas  10 km
530.VytautasKamarūnasVYR1983LTUKaunasOK ŠILAS 10 km
531.VytautasPetrauskasVYR1966LTUVilniusInžinerija1.5 km
532.VytautasBrijūnasVYR1994LTUJoniškisLukas 10 km
533.VytautasKardokasVYR1976LTUKaunas  10 km
534.VytautasKaminskasVYR1983LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
535.VytautėRaugaitėMOT2012LTUKaunasSM „Gaja“1.5 km
536.ZeniusBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra1.5 km
537.ZeniusBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra 5 km
538.ZenonasŠerkšnysVYR1994LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
539.ZhaferImamutdinovVYR1945LTUKaunasSveikata 5 km
540.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra1.5 km
541.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra 10 km
542.ZitaKosačMOT1988LTUKaunasOrigami runners 5 km
543.ZuzanaLiachovičMOT2009LTUPaberžėLukas1.5 km
544.ŽilvinasSungailaVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
545.ŽilvinasNaujalisVYR1978LTUVilniusJokers 10 km
546.ŽilvinasMaleronkaVYR1988LTUUkmergėBėgimo klubas 10 km
547.ŽivilėAgurkytėMOT1993LTUKaunasKauno BMK 10 km
548.ŽydrūnasAleknaVYR1978LTUKaunasKauno BMK/HighPeaks Lietuva 10 km
549.ŽygimantasPajaujisVYR2011LTUJonavaJonavos „Maratonas“1.5 km

 

5 thoughts on “Dalyviai (Kauno Kalėdinis bėgimas – 2021)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *