UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 178, rodoma - 178)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@kaunobmk.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo
metai
Šalis
Miestas
Klubas
Nuotolis
1.DariusVenckevičius VYR1979LTUKAUNAS VENCKUS RUNNING team 10 km
2.MantasBartkusVYR1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
3.RolandasKriugždaVYR1983LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
4.AlgirdasPukisVYR1985LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
5.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
6.VidmantasGibavičiusVYR1980LTUKaunas 2.5 km
7.GytisGibavičiusVYR2011LTUKaunas 2.5 km
8.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 10 km
9.AidasGibavičiusVYR2014LTUKaunas 2.5 km
10.GintarasLiaudenskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
11.VirginijaVišinskieneMOT1981LTUKaunasKauno BMK 10 km
12.GintarasSvetikasVYR1996LTUKaunas  10 km
13.LukasJuozapavičiusVYR1999LTUKaunas  5 km
14.GabrielėRaškevičiūtėMOT1999LTUKaunas  5 km
15.AividasBalčiūnasVYR1976LTUPakruojisVejas 10 km
16.DaivaPlerpaitėMOT1987LTUKaunas  10 km
17.RimvydasPrakopimasVYR1949LTUKaunas  10 km
18.RobertasGilvickisVYR1990LTUKaunasKauno BMK 5 km
19.AugustėČerniauskaitėMOT2005LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC 5 km
20.VitalijusRimšaVYR1953LTUKaunasKauno BMK 5 km
21.MatasVaškevičiusVYR2006LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC2.5 km
22.Julija EvelinaJačunMOT2002LTUKaunasRCN 5 km
23.PetrasKrapikasVYR1998LTUKaunasKauno BMK 5 km
24.PovilasKrapikasVYR1998LTUKaunasKauno BMK2.5 km
25.LukasGlodenisVYR2000LTUKaunasKauno BMK 5 km
26.KarolisPuidokasVYR1999LTUKaunasKauno BMK 5 km
27.AistėValantiejienėMOT1973LTUGarliavaKauno BMK2.5 km
28.RičardasDuonelavičiusVYR1957LTUGarliavaKauno BMK2.5 km
29.AistėValantiejienėMOT1973LTUGarliavaKauno BMK 10 km
30.RičardasDuonelavičiusVYR1957LTUGarliavaKauno BMK 10 km
31.KristupasBilinskasVYR2002LTUKaunas  5 km
32.TomasŽelionisVYR1976LTUKaunasRiverun 10 km
33.NerijusBalsysVYR1986LTUKaunasMOI 10 km
34.ErnestasVedeikisVYR1970LTUKelmėKasčiukai 10 km
35.VaidasSkripkauskasVYR1978LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
36.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
37.StanislovasBuchoveckasVYR1951LTUVilniusŠviesos kariai 10 km
38.StanislovasBuchoveckasVYR1951LTUVilniusŠviesos kariai2.5 km
39.VirginijusLikpetrisVYR1963LTUPakruojisbmk vėjas 10 km
40.JuliusPoškusVYR1945LTUPakruojisbmk vėjas2.5 km
41.JuliusPoškusVYR1945LTUPakruojisbmk vėjas 10 km
42.KęstutisAbromaitisVYR1956LTUPakruojisbmk vėjas 10 km
43.KęstutisAbromaitisVYR1956LTUPakruojisbmk vėjas2.5 km
44.ZenonasBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra2.5 km
45.ZenonasBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra 10 km
46.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra 10 km
47.JulijaMatutienėVYR1986LTUKaunas  10 km
48.GiedrėGedeikienėMOT1976LTUKaunasKauno BMK 10 km
49.SimasGedeikisVYR2007LTUKaunasKauno BMK2.5 km
50.AlbinasMarkeviciusVYR1959LTUKaunasKauno BMK2.5 km
51.AlbinasMarkeviciusVYR1959LTUKaunasKauno BMK 10 km
52.MariusDzidolikaVYR1986LTUKaunasDzido 5 km
53.GustasLamokovskijVYR2003LTUJonavaSK Einius 5 km
54.AlmilėPovilavičiūtėMOT2011LTUJonavaSK Einius 5 km
55.UrtėŪmantaitėMOT2010LTUJonavaSK Einius2.5 km
56.JonasŪmantasVYR2013LTUJonavaSK Einius2.5 km
57.RobertaŪmantaitėMOT2017LTUJonavaSK Einius2.5 km
58.Aistė KlapatauskaitėMOT2011LTUJonavaSK Einius2.5 km
59.AustėjaRunkėvičMOT2008LTUJonavaSK Einius2.5 km
60.AustėjaSurvilaitėMOT2006LTUJonavaSK Einius2.5 km
61.TadasSurvilaVYR1975LTUJonavaBK Maratonas 10 km
62.JurgitaKulbokienėMOT1979LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
63.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 5 km
64.DovydasRimasVYR2011LTUVilniusLSR vaikų grupė2.5 km
65.LiutaurasŠakalisVYR1982LTUKauno R.Kauno Triatlono Klubas 10 km
66.VincentasVenckūnasVYR2014LTUKaunasKauno BMK2.5 km
67.LiucijaVenckūnaitėMOT2014LTUKaunasKauno BMK2.5 km
68.RamunėPociuvienėMOT1974LTUPakruojisbmk vėjas 10 km
69.GytisGrybauskasVYR1996LTUKaunas  10 km
70.AndriusTrakymasVYR1996LTUKaunas  10 km
71.Paulius BagdonavičiusVYR2008LTUJonavaSK Einius2.5 km
72.JonasBeleškaVYR1992LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
73.Antanas NorkevičiusVYR1980LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
74.Antanas NorkevičiusVYR1980LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 10 km
75.NerijusŽukauskas VYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
76.KęstutisBarcevičiusVYR1978LTUKaunas 2.5 km
77.DonatasGrėbliūnasVYR1995LTUAlytus  10 km
78.ŽydrūnasAleknaVYR1978LTUKaunasHighPeaks Lietuva 10 km
79.ArūnasBogušasVYR1986LTUKaunasKauno BMK 10 km
80.EvelinaSladkevičiūtėMOT2009LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC2.5 km
81.GabrieliusŽiužnysVYR2001LTUKaišiadorysKaišiadorys Bėga 10 km
82.JustėLaužadytėMOT1994LTUKaunasOK Dainava 10 km
83.ZhaferImamutdinovVYR1945LTUKaunas 2.5 km
84.ZhaferImamutdinovVYR1945LTUKaunasSveikata 10 km
85.TomasDanilevičiusVYR1986LTUKaunas  10 km
86.ArūnasValuckisVYR1987LTUKaunasKauno BMK 10 km
87.IndreStatkeMOT1982LTUKaunasKauno triatlono klubas 10 km
88.Paulius ZėringisVYR1983LTUKaunasKauno BMK 10 km
89.AidaIvoškaitėMOT2007LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC2.5 km
90.Aivaras IvoškaVYR2010LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC2.5 km
91.AleksandrasKarpinskisVYR1969LTUKaunasKauno BMK 10 km
92.MėjaGincaiteMOT2007LTUKaišiadorys 2.5 km
93.AlmilėPovilavičiūtėMOT2011LTUJonavaSK Einius2.5 km
94.SimonasNaimovičiusVYR2011LTUJonavaSK Einius2.5 km
95.AdomasNaimovičiusVYR2014LTUJonavaSK Einius2.5 km
96.AlmirasKavaliauskasVYR1958LTUŽiežmariaiBK "Kertus" 10 km
97.UgnėKisnieriūtėMOT2005LTUŽiežmariaiBK "Kertus"2.5 km
98.RuslanasProkopenkoVYR1975LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
99.ViltėProkopenkoMOT2000LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
100.RusnėProkopenkoMOT2003LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
101.AdrijaProkopenkoMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas2.5 km
102.AivikasGriciusVYR2006LTUŽagarėBėgimo klubas2.5 km
103.AleksandrasMirončukVYR1998LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
104.SaulėKragaitėMOT2009LTUŽagaBėgimo klubas2.5 km
105.AtlantaVenckutėMOT2005LTUŽagarėBėgimo klubas2.5 km
106.DanieliusGriciusVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas2.5 km
107.LaimutisKavaliauskasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas2.5 km
108.DanielCerezuelaVYR2004LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
109.DeimilėŠimaitytėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas2.5 km
110.JokūbasPučinskasVYR1994LTUKaunas  10 km
111.MatasMertinkaitisVYR2004LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC 5 km
112.EmanueleBalsytėMOT2007LTUElektrėnaiElektrenu2.5 km
113.NorvilėPetrilovskytėMOT2007LTU  2.5 km
114.IevaKalitkevičiūtėMOT2009LTU  2.5 km
115.RokasZelenkauskasVYR2011LTU  2.5 km
116.SimasTaparauskasVYR2009LTUElektrėnai 2.5 km
117.GustėTaparauskaitėMOT2006LTU  2.5 km
118.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas  10 km
119.ArminasPšitulskisVYR2007LTUJonavaBėgimo klubas2.5 km
120.VakarėPšitulskytėMOT2013LTUJonavaBėgimo klubas2.5 km
121.JūratėPšitulskienėMOT1981LTUJonavaBėgimo klubas2.5 km
122.Arūnas Binevičius VYR1965LTUKaunasBinera 10 km
123.EdgarasDomarkasVYR1989LTUBaisogala  10 km
124.DaigaGreisleMOT1988LTU  2.5 km
125.GustasDomarkasVYR2013LTU  2.5 km
126.Davis Greislis VYR2009LTU  2.5 km
127.LaurynasAudarasVYR2008LTUTrakai 2.5 km
128.KamilėPrieskienytėMOT2007LTUTrakai 2.5 km
129.AlbinaOrintaitėMOT2006LTUTrakai 2.5 km
130.ErikaVenskutonytėMOT2009LTUTrakai 2.5 km
131.KornelijaŠtreimaitėMOT2009LTUTrakai 2.5 km
132.SauliusMockaitisVYR1967LTUKaunasKauno BMK 10 km
133.BrigitaČižaitėMOT2006LTUTrakai 2.5 km
134.MindaugasStasiūnasVYR2009LTUTrakai 2.5 km
135.VytautasŽemėtisVYR1955LTUPakruojisbmk vėjas 10 km
136.ĄžuolasGrecovasVYR2001LTUJonava 2.5 km
137.LiudasZurauskasVYR1999LTUUkmerge 2.5 km
138.SadaBukšnienėMOT1967LTUKaunasKauno BMK 10 km
139.ŠarūnasBrazinskasVYR1969LTUKaunasKauno BMK2.5 km
140.ŠarūnasBrazinskasVYR1969LTUKaunasKauno BMK 10 km
141.AimantaKurauskaitėMOT2008LTUŽagarėBėgimo klubas2.5 km
142.VirgilijusMuralisVYR1966LTUJonavaMaratonas 10 km
143.LauraDapkuvieneMOT1981LTUJonavaMaratonas 5 km
144.DomasVasiliauskasVYR1996LTUKaunas  10 km
145.DariusDicpetrisVYR1982LTUKaunas  5 km
146.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžėRCN 10 km
147.TitasBukauskasVYR2007LTUPaberžėRCN2.5 km
148.TitasBakysVYR2005LTUPaberžėRCN2.5 km
149.EvelinaLapunaitėMOT2007LTUPaberžėRCN2.5 km
150.Agnieška BačulMOT2007LTUPaberžėRCN2.5 km
151.PatricijaLapunaitėMOT2008LTUPaberžėRCN2.5 km
152.AudriusPerminasVYR1982LTUKaunasKauno Triatlono KLubas 10 km
153.MariusBalčiūnasVYR1987LTUKaunas  5 km
154.AldasMeškauskasVYR2009LTUKretinga  5 km
155.LaimonasMikelionisVYR1991LTUKaunas  10 km
156.MariusBalciunasVYR1987LTUKaunas  5 km
157.SaulėJucevičienėMOT1972LTUVilniusKauno BMK 10 km
158.JonasVenckūnasVYR2008LTUKaunasKauno BMK2.5 km
159.BenasMarcinkusVYR2014LTUKėdainiaiKrakių sp.k.2.5 km
160.EmilijusŠaliakasVYR2007LTUKėdainiaiKrakių sp. k.2.5 km
161.Ugnius AntanavičiusVYR2006LTUKėdainiaiKrakių sp. k2.5 km
162.RobertasKaselisVYR1957LTUKėdainiaiKrakių sp. k.2.5 km
163.AleksasRačasVYR2003LTUKėdainiaiKrakių sp. k. 10 km
164.KristupasZakarevičiusVYR2004LTUKėdainiaiKrakių sp. k. 10 km
165.MantasJunčysVYR2002LTUKėdainiaiKrakių sp. k. 10 km
166.OdetaKlinkevičiūtėMOT2008LTUJonavaSK Einius2.5 km
167.IgnasVanagasVYR2003LTUKaunasKauno maratono klubas2.5 km
168.AndriusKazlauskasVYR1987LTUKaunasFestivus 10 km
169.TeresėBulkevičiūtėMOT1956LTUVilniusMa,pagauk! 5 km
170.MatasVilimasVYR2007LTUPasvalysVėtra2.5 km
171.RomasOlchovik VYR1991LTUVilnius Bėgimo klubas2.5 km
172.RomasOlchovik VYR1991LTUVilnius Bėgimo klubas 10 km
173.AlfonsasKazlauskasVYR1961LTUAkademijaKauno BMK 10 km
174.LinasKairaitisVYR1984LTUKaunasStop Stop 10 km
175.MantasKazlauskasVYR1990LTUKaunas  10 km
176.NerijusStaliorevičiusVYR1981LTUKaunas  10 km
177.MantasJunčysVYR2002LTUKrakesKrakiu sk 5 km
178.AusraBalciunaityteMOT1988LTUKaunas  5 km