Žiema Jonavoje 2018

2018-01-27 klubo nariai dalyvavo 7-ajme bėgime „Žiema Jonavoje“, kurį surengė Jonavos sporto klubas „Einius“ (rėmėjai SK „Einius“, BK „Maratonas“). Bėgimas išties tapo žiemiškas gausiai pasnigus iš nakties, bet jonaviškiai neslėpė, kad sniegą užsakę dėl gražesnių nuotraukų.

Į išties labai smagų renginuką susirinko gausus būrelis Kauno BMK narių. „Medinis“ medalis 8 km rungtyje atiteko Jonui (37:31). Tuo tarpu 8 km tarp moterų III vietos prizininke tapo Aurelija (42:28), o Rasa atbėgo aštunta (56:53).
Absoliučioje 12 km įskaitoje po labai atkaklios kovos nugalėtoju tapo Ramūnas (45:16), o penktoji vieta atiteko Vidui (49:24). Dar į dešimtuką spėjo įšokti Nerijus (51:56), o į dvidešimtuką – pagaliau į bėgimą sugrįžtantis Paulius (54:58). Klubo naujokas Timas liko 22 vietoje (57:32), už jo f
inišavo klubo senbuvis Albinas (57:56). Dainius finišavo 30 vietoje (1:07:34), o varžybas solidžiai uždarė Gediminas (1:14:59).

Be to, jonaviškiai Vidui įteikė diplomą už 2017 m., iškovojus nugalėtojo titulą Kauno žvaigždžių lygoje.
Sveikiname savo klubo prizininkus, dalyvius ir labai tikimės tokio gausaus dalyvavimo ir kituose šių metų bėgimuose. Sėkmės!