UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@kaunobmk.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo
metai
ŠalisMiestas
Klubas
Nuotolis
Patvirtinta
1.AndrejusKlimaševskijVYR1978LTUKaunas  5 km
2.Iveta ŠukauskieneMOT1976LTU  1.5 km
3.MantasBartkusVYR1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
4.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK 10 km
5.GediminasGauliusVYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
6.JolantaMurauskienėMOT1984LTUKaunasKaišiadorys BĖGA 5 km
7.Raminta GaulėMOT1985LTUKaunas Kauno BMK 5 km
8.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
9.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK1.5 km
10.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 10 km
11.DainiusStravinskasVYR1975LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
12.GiedrėLukaševičienėMOT1978LTUKaunas  5 km
13.IngridaGregerytėMOT1988LTUKaunas  5 km
14.SigitaMaciulevičienėMOT1990LTUKaunasVIP 5 km
15.SaulėJucevičienėMOT1972LTUVilnius  10 km
16.VirginijaVišinskienėMOT1981LTUKaunasKauno BMK 10 km
17.VirginijusŠaudysVYR1972LTUKauno raj.  10 km
18.AivijusSamajauskasVYR1979LTUKaunas  10 km
19.DariusKalėdaVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
20.DeividasKabišaitisVYR2010LTUPrienu Raj.BK JONASMARATONAS1.5 km
21.JūratėLakštauskienėMOT1972LTUKaisiadorysKaisiadorys BEGA 5 km
22.AndželikaLukoševičiūtėMOT1991LTUKaunasDipsiukas 10 km
23.Algirdas GeistoraitisVYR1986LTUKaunas  10 km
24.TomasRiševičiusVYR1999LTUKaunas  5 km
25.PauliusKavaliauskasVYR1999LTUKaunas  5 km
26.RimantėKazlauskaitėMOT1989LTU   10 km
27.MiglėŠvenčionytė MOT2005LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
28.IgorisCernikovasVYR1965LTUVilniusInžinerija 10 km
29.ValdemarPavliukovičVYR1967LTUVilnius  10 km
30.DovilėTamošiūnaitėMOT1987LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
31.RolandasSiliusVYR1968LTUVainutasInžinerija 10 km
32.VytautasBalčiūnaitisVYR1982LTUKaunasOK Takas 10 km
33.VaidasGarbačiūnasVYR1985LTUKaišiadorysKauno BMK 10 km
34.AntaninaKalinauskienėMOT1970LTUKaunasVIP 5 km
35.ZenonasBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra 5 km
36.JuozasBaliūnasVYR1967LTUPasvalysVėtra 5 km
37.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra1.5 km
38.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra 10 km
39.SauliusLapienėVYR1971LTUPasvalysVėtra 5 km
40.AleksandraČechovaMOT1962LTUPanevėžysVėtra 10 km
41.AividasBalčiūnasVYR1976LTUPakruojisVejas 10 km
42.DovilėBričkutėMOT1990LTU   5 km
43.GiedrėŠamanskienėMOT1970LTUKaunas  10 km
44.GediminasKabišaitisVYR1959LTUKaunasBK JONASMARATONAS 10 km
45.DmitrijusČepenkoVYR1986LTUKaunas  10 km
46.VytautasVilimavičiusVYR1958LTUKaunas- 5 km
47.Gražvydas JusaitisVYR1979LTUAlytusBK Dzukija 10 km
48.RasaVybornienėMOT1977LTUKaunas  10 km
49.RytisKizlaVYR1993LTUVievis  10 km
50.AudrysAntonČikasVYR1964LTUJonavaBėgimo klubas 10 km
51.Šarūnas PetrasBrazinskasVYR1969LTUKaunasKauno BMK1.5 km
52.Šarūnas PetrasBrazinskasVYR1969LTUKaunasKauno BMK 10 km
53.ViltėBrazinskaitėMOT2012LTUKaunasKauno BMK1.5 km
54.EdvardJundaVYR1973LTUVilniusInžinerija 10 km
55.GiedrėGarbačiūnaitėMOT1987LTUKaišiadorysKauno BMK 10 km
56.VytenisŠveikauskasVYR1989LTUKaunas  10 km
57.RemigijusZalumskisVYR1980LTUPanevėžysLukas 10 km
58.AlgirdasDaukantasVYR1988LTUKaunasOrigami runners 10 km
59.GintautasDulevičiusVYR1973LTUPasvalysVėtra 10 km
60.ArūnasJankauskasVYR1972LTUPasvalysVėtra 10 km
61.ArūnasJankauskasVYR1972LTUPasvalysVėtra1.5 km
62.AlminaJankauskienėMOT1972LTUPasvalysVėtra1.5 km
63.AlminaJankauskienėMOT1972LTUPasvalysVėtra 10 km
64.RapolasJankauskasVYR2013LTUPasvalysVėtra1.5 km
65.MindaugasJanusaitisVYR1944LTUVilniusInžinerija 10 km
66.ViltėKazakevičiūtėMOT2010LTUKaunasKauno BMK1.5 km
67.MariusKazakevičiusVYR2008LTUKaunasKauno BMK1.5 km
68.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunasKauno BMK1.5 km
69.TomasRumelaitisVYR1982LTUKaunas  5 km
70.IevaEimontienėMOT1982LTUKaunasVIP 5 km
71.ApolinarasTušasVYR1936LTUVilniusInžinerija1.5 km
72.VitalijusRimšaVYR1953LTUKaunasKauno BMK 5 km
73.RolandasKriugždaVYR1983LTUKaišiadorysKaišiadorys BĖGA 10 km
74.Zeraldas KeturkaVYR1975LTUKaunas  10 km
75.AleksandraČechovaMOT1962LTUPanevėžysVėtra1.5 km
76.RomasJasinskasVYR1944LTUPanevėžysKauno BMK 10 km
77.KarolisLukaševičiusVYR2008LTUNetoniai, Kauno RajKauno BMK1.5 km
78.ArtūrasLukaševičiusVYR2011LTUNetoniai, Kauno RajKauno BMK1.5 km
79.AntanasLukaševičiusVYR1979LTUNetoniai, Kauno RajKauno BMK1.5 km
80.KarolisLukaševičiusVYR2008LTUNetoniai, Kauno RajKauno BMK 5 km
81.AntanasLukaševičiusVYR1979LTUNetoniai, Kauno RajKauno BMK 10 km
82.LukasSemaškaVYR1996LTUKaunasItoma 10 km
83.AndriusNoreikaVYR1978LTUKaunasItoma 10 km
84.ArūnasVyšniauskasVYR1974LTUVilkaviškisBėgimo klubas 10 km
85.SimonaAleksienėMOT1994LTUKaunas  5 km
86.EvaldasAleksaVYR1993LTUKaunas  5 km
87.AstaRaudeliunieneMOT1973LTUKaunas  5 km
88.GitanaAkmanavičiūtėMOT1986LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
89.KęstutisKaminskasVYR1987LTUVilnius  10 km
90.IevaKaralevičiūtėMOT1998LTUVilnius  10 km
91.Romualdas SriubiškisVYR1974LTUPrienai"Nemuno Kilpa" 10 km
92.RobertasPetronisVYR1965LTUBirštonas  10 km
93.Ramojus BalevičiusVYR1999LTUVilniusInžinerija1.5 km
94.Ramojus BalevičiusVYR1999LTUVilniusInžinerija 10 km
95.IndrėStalnionytėMOT1988LTUKaunasI RUN LT 10 km
96.Raimonda Baltaitytė MOT1984LTUKaunasI RUN LT 10 km
97.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 10 km
98.Vilmantė StašauskaitėMOT1998LTUJonavaMaratonas 10 km
99.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra 10 km
100.JonasAleliūnasVYR1988LTUPanevėžysCapital runners vilnius 5 km
101.TomasVasiliauskas VYR1977LTURaudondvaris Kauno BMK 10 km
102.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas  10 km
103.IevaDambrauskaiteMOT1985LTUKaunasI Run LT 10 km
104.TomasSutkusVYR1985LTUKaunasI Run LT 10 km
105.RedaŠatūnienėMOT1978LTUKns  10 km
106.UršulėŠatūnaitėMOT2010LTUKns 1.5 km
107.ViktorijaKrajinskieneMOT1985LTUKaunasI RUN LT 10 km
108.LauraAndriuškevičienėMOT1981LTUKaunas  10 km
109.AuksėAndriuškevičiūtėMOT2010LTU  1.5 km
110.BenasBeresinevičiusVYR2008LTUEžerėlis 1.5 km
111.EgidijusBeresinevičiusVYR1981LTUEžerėlis  5 km
112.MariusŪsaitisVYR2010LTUVilniusBobaausiai 5 km
113.MindaugasGarmusVYR1981LTUDzukasKauno BMK1.5 km
114.ŽygimantasMatusevičiusVYR1997LTUKaunasSVEIKATA 5 km
115.MantasČerkesasVYR1989LTUPanevėžys  10 km
116.Kestutis BuzinskasVYR1979LTUKaunas  5 km
117.RobertasMikalauskasVYR1973LTUTrakaiOSK Lėvuo 10 km
118.VytasGudlevičiusVYR1976LTUVilnius  5 km
119.JustinaKavaliauskaitėMOT2005LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
120.LinasSelianikasVYR1976LTUKaunasOrigami runners 10 km
121.RuslanasProkopenkoVYR1975LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
122.AdrijaProkopenkoMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
123.RusnėProkopenkoMOT2003LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
124.DeimilėŠimaitytėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
125.DeimantėŠimaitytėMOT2005LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
126.MatasJarušauskasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
127.LukasVeikalasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
128.JustasStabrauskasVYR2003LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
129.DomasŠimaitisVYR2001LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
130.KarolisLaukutisVYR2003LTUŽagarėBėgimo klubas 10 km
131.AistėGecaitėMOT2004LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
132.SaulėKragaitėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
133.AtlantaVenckutėMOT2005LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
134.LukasNarušisVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
135.JustasSimutisVYR2004LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
136.LaimutisKavaliauskasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
137.GintarėMisevičiūtėMOT2002LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
138.AivikasGriciusVYR2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
139.GabrielėValytėMOT2007LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
140.EvelinaLadukaitėMOT2008LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
141.JulijaArlauskaitėMOT2008LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
142.SkaistėTautkaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
143.AistisGrikisVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
144.KajusSebežinkovasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
145.VakarisVaičiulisVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
146.AurimasVipartasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
147.JurgisLaukutisVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
148.Žanas VaitekūnasVYR2008LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
149.SamantaSebežinkovaitėMOT2007LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
150.DanieliusGriciusVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
151.DanielCerezuela PetrusaitiVYR2004LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
152.VidasTotilasVYR1971LTUKaunasKauno BMK 10 km
153.RasaBakienėMOT1979LTUKaunasKauno BMK 5 km
154.JuozasBajorasVYR1951LTUKaunasKauno BMK 10 km
155.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 10 km
156.AlgirdasStriūkaVYR1960LTUVilniusInžinerija1.5 km
157.AlgirdasStriūkaVYR1960LTUVilniusInžinerija 10 km
158.Birutė StriūkienėMOT1962LTUVilniusInžinerija1.5 km
159.Birutė StriūkienėMOT1962LTUVilniusInžinerija 10 km
160.KornelijusJuodisVYR1990LTUKaunas  10 km
161.MildaTalalaitė MOT1991LTUKaunas  10 km
162.PatricijusŠimkusVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
163.EdasŠčiokolevasVYR2005LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
164.GvidasŠčiokolevasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
165.EiniraAleknienėMOT1977LTUKaunasŠeštasis pojūtis1.5 km
166.ElijaAleknaitėMOT2008LTUKaunasŠeštasis pojūtis1.5 km
167.AntanasAleknaVYR1985LTUKaunasVIP RUN/Šeštasis pojūtis 5 km
168.ŽydrūnasMotiekaitisVYR1992LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
169.DaivaPlerpaitėMOT1987LTUKaunas  10 km
170.ArtūrasŠilingasVYR1987LTUKaunas  10 km
171.TomasŽelionisVYR1976LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
172.Alfredas SimonasŽelionisVYR2003LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
173.JuozasVaiksnorasVYR1976LTUVilemaiKauno BMK 10 km
174.RomualdasLimantasVYR1944LTUKaunasKauno BMK 10 km
175.GabrielėMockutėMOT2000LTUŠiauliai 1.5 km
176.FaustasMarcinkevičiusVYR2000LTUPakruojis  5 km
177.IngaAleksienėMOT1972LTUKaunas  5 km
178.BiruteGranickieneMOT1989LTUKaunas   10 km
179.JovilėDindaitėMOT2010LTUKaišiadorys 1.5 km
180.BiruteGranickieneMOT1989LTUKaunas   10 km
181.VakarisDindaVYR2013LTUKaišiadorys 1.5 km
182.DanielCerezuela PetrusaitiVYR2004LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
183.DovydasGriciusVYR2010LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
184.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 5 km
185.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
186.GabrieliusŽiužnysVYR2001LTUKaišiadorysKaišiadorys BĖGA 10 km
187.MatasMertinkaitisVYR2004LTUKaišiadorysKaišiadorys BĖGA 10 km
188.ErikasFomkinasVYR1996LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
189.JamieWrightVYR1976GBR Framlingham Flyers 10 km
190.AušraWrightMOT1975GBR   10 km
191.RomualdasLimantasVYR1944LTUKaunasKauno BMK1.5 km
192.LaimonasČaplikasVYR1974LTUKaunasKauno BMK 10 km
193.AudraBogužinskienėMOT1978LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
194.TomasBogužinskasVYR1977LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
195.KasparasBogužinskasVYR2007LTUKaunasKauno maratono klubas1.5 km
196.RokasRaudoniusVYR1993LTUKauno R.  10 km
197.RimantasMackevičiusVYR1957LTUVilniusInžinerija 5 km
198.RaimondasBudrysVYR1963LTUMarijampolė  5 km
199.AndriusDzeminskasVYR1991LTUAlytusDzūkija 10 km
200.AlbinasMarkevičiusVYR1959LTUKaunasKauno BMK 10 km
201.TautvydasGrabauskasVYR1977LTUKaunas  10 km
202.JustinaSavickienė MOT1988LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
203.ArtūrasKmieliauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 10 km
204.RimgaudasBučinskasVYR1967LTUŠiauliai  10 km
205.SigitasGalinisVYR1941LTUVilniusVilnius BMK INŽINERIJA 5 km
206.BirutėGalinienėMOT1945LTUVilniusVilniaus BMK Inžinerija 5 km
207.KazimierasPetruškevičiusVYR1959LTUPasvalysVėtra1.5 km
208.KazimierasPetruškevičiusVYR1959LTUPasvalysVėtra 10 km
209.MantasGradeckasVYR1995LTUAlytusDzūkija 10 km
210.RegimantasMačysVYR1993LTUJonavaJonavos BK „Maratonas“ 10 km
211.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
212.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK1.5 km
213.IevaSaltonienėMOT1980LTUKaunasVIP 5 km
214.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
215.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
216.MariusKazlauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
217.Renata Skučienė MOT1972LTUKaunas   5 km
218.ArvydasBieseviciusVYR1980LTUKaunas  5 km
219.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas 10 km
220.MantasStiklickasVYR2010LTUGarliavaBėgimo klubas1.5 km
221.KristinaStiklickienėMOT1980LTUGarliavaBėgimo klubas1.5 km
222.VaidasSkripkauskasVYR1978LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
223.SkaistėPetrauskaitėMOT2004LTUVilniusInžinerija1.5 km
224.SkaistėPetrauskaitėMOT2004LTUVilniusInžinerija 5 km
225.VytautasPtrauskasVYR1966LTUVilniusInžinerija1.5 km
226.VytautasPtrauskasVYR1966LTUVilniusInžinerija 5 km
227.AntanasJociusVYR1989GBRLondonas  10 km
228.ErnestasVedeikisVYR1970LTUKelmėKasčiukai 10 km
229.GintarasDrebulysVYR1980LTUKaunasOrigami runners 10 km
230.TadasBaranauskasVYR1985LTUPanevėžysLukas 10 km
231.TadasBaranauskasVYR1985LTUPanevėžysLukas1.5 km
232.SauliusRučysVYR1965LTUKaunas  5 km
233.VitalijusPanovasVYR1973LTUKaunas  5 km
234.Žydrūnas AleknaVYR1978LTUKaunasKauno BMK/High Peaks Lietuva 10 km
235.MantasRučysVYR2000LTUKaunas  5 km
236.ŽydrėAleknienėMOT1981LTUKaunasKauno BMK 5 km
237.SimonasSeikauskasVYR1999LTUKaunas  5 km
238.LiucijaNorušaitėMOT2000LTUKaunas  5 km
239.VaidaKacucevičienėMOT1977LTUKaunas  5 km
240.GediminasRomančikasVYR1985LTUKaunasOK Takas 5 km
241.EdvinasDargužisVYR1985LTUKaunas  10 km
242.TadasJuršaVYR1993LTUGarliava  5 km
243.DainiusStravinskasVYR1975LTUAlytusBK Dzūkija1.5 km
244.EgidijusVasileviciusVYR1970LTUKaunas  5 km
245.LukneVasileviciuteMOT1997LTUKaunas  5 km
246.GražvydasJusaitisVYR1979LTUAlytusBK Dzūkija1.5 km
247.GintarasLiaudenskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
248.AlgirdasDžiaugysVYR1972LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
249.LaimaDžiaugienėMOT1973LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
250.ArtūrasDžiaugysVYR1998LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
251.ElenaDžiaugytėMOT1994LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
252.GretaDžiaugytėMOT2005LTUKaunasKauno maratono klubas1.5 km
253.TadasLaužikasVYR1990LTUKaunasŽaliuokis 10 km
254.GiedrėKrasauskėMOT1983LTUKaunasOK Medeina 10 km
255.DonatasŠidlauskasVYR1989LTUKaunas  10 km
256.MantasKalantaVYR1994LTUKaunas  10 km
257.AleksasRačasVYR2003LTUKėdainiaiKrakių sporto klubas 10 km
258.MantasJunčysVYR2002LTUKėdainiaiKrakių sporto klubas 10 km
259.DomantasRymavičiusVYR2001LTUKėdainiaiKrakių sporto klubas 10 km
260.IgnasZakarevičiusVYR2001LTUKrakėsKrakių sporto klubas 10 km
261.KristupasZakarevičiusVYR2004LTUKėdainiaiKrakių sporto klubas 10 km
262.IngridaRimkienėMOT1981LTUKaunasI RUN LT 10 km
263.TomasGarnelisVYR1990LTUKaunasJokio 10 km
264.GintarėMažeikytėMOT1979LTUKamajaiAmūras ir kompanija 10 km
265.StasysKiškiūnasVYR1989LTUŠirvintos  10 km
266.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK 10 km
267.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK1.5 km
268.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 10 km
269.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK1.5 km
270.MarijusRadavičiusVYR1956LTUVilniusInžinerija 5 km
271.Jomilė PribušauskaitėMOT2005LTUPanevėžysPanevėžio triatlono klubas "TRI-Fun" 10 km
272.Deimantė BarzdenytėMOT2005LTUPanevėžysPanevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"1.5 km
273.Milda AžusienytėMOT2007LTUPanevėžysPanevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"1.5 km
274.Domas ProkopavičiusVYR2006LTUPanevėžysPanevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"1.5 km
275.JomilėPribušauskaitėMOT2005LTUPanevėžysPanevėžio triatlono klubas "TRI-Fun" 10 km
276.KristupasRimkusVYR2004LTUPanevėžysPanevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"1.5 km
277.RamunėMaldutytėMOT1990LTUKaunasKauno BMK 10 km
278.AndriusDzeminskasVYR1991LTUAlytusDzūkija1.5 km
279.EgidijusLesvinčiūnasVYR1999LTUAlytusDzūkija 10 km
280.RenataJatužienėMOT1983LTUKaunasKauno BMK 5 km
281.JaninaDuszaMOT1992POLBytom  10 km
282.ViktorasJociusVYR1980LTUKaunas  10 km
283.BrigitaKokankaitėMOT1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
284.GintarėGudaitytėMOT1986LTUKaunasVIP 10 km
285.TomasKurklietisVYR1966LTUKaunasOrigami runners 10 km
286.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
287.StanislavasMackevičius VYR1971LTUVilniusB. K Jonas Maratonas 10 km
288.KarinaMackevičiuteMOT2013LTUVilniusB. K Jonas Maratonas1.5 km
289.EduardZniščinskijVYR1968LTUVilniusInžinerija 10 km
290.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK1.5 km
291.AuksėBaliukevičiūtėMOT1983LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
292.RimantasŠileikisVYR1984LTUVilniusVIP 10 km
293.EgidijusJasulaitisVYR1977LTUVilnius  10 km
294.RūtaJasulaitienėMOT1980LTUVilnius  10 km
295.MartynaJasulaitytėMOT2006LTUVilnius 1.5 km
296.MantėJasulaitytėMOT2009LTUVilnius 1.5 km
297.RemigijusZalumskisVYR1980LTUPanevėžysLukas1.5 km
298.SauliusTitasVYR1965LTUKaunas  5 km
299.JustasMedišauskasVYR1984LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
300.IevaTatarėlytėMOT1989LTUPanevėžysLukas 10 km
301.JonasVilcinskasVYR1939LTUVilniusb.k. jonasmaratonas 10 km
302.ViktorijaKalvelytėMOT1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 10 km
303.DainoraMasiulienėMOT1970LTUVilniusInžinerija 5 km
304.JoelisMasiulisVYR2001LTUVilniusInžinerija 5 km
305.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
306.Olesia Černauskiene MOT1980LTUJonava Kauno BMK 5 km
307.Andrej FolmerVYR1975LTUKaunas Kauno BMK 5 km
308.LinaZelevėMOT1983LTUJonava Kauno BMK 5 km
309.Rokas NoreikisVYR1981LTUKaunas Kauno BMK 10 km
310.RolandasMencevičiusVYR1978LTUKaunas Kauno BMK 10 km
311.Arūnas Streikus VYR1979LTUKaunas Kauno BMK 10 km
312.Donatas Martišauskas VYR1984LTUKaunas Kauno BMK 10 km
313.AnatolijusBogomolnikovasVYR1980LTUKaunas Kauno BMK 10 km
314.RytisGaidysVYR1995LTUKaunas  10 km
315.Janina Paliulienė MOT1972LTUBirštonas   5 km
316.JustinaGrybauskaitėMOT1989LTUKaunas  5 km
317.JurgisKlešnieksVYR2007LTUKaunasKauno triatlonas1.5 km
318.JokūbasKlešnieksVYR2009LTUKaunasmegaTENNIS1.5 km
319.LinardsKlešnieksVYR1975LTUKaunasVIP 10 km
320.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra 10 km
321.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
322.RasaKlešnieksMOT1977LTUKaunasHighPeaks 10 km
323.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra 10 km
324.VladaZvirbuleMOT1953LVARigaKO OK 5 km
325.MajusPackevičiusVYR2011LTUPasvalysVėtra1.5 km
326.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
327.ModestasSaldukaitisVYR1983LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
328.KarinaKrocaitėMOT2004LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
329.AuksėEidukaitytėMOT2003LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
330.NormantasDurneikaVYR2005LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
331.TitasDominaitisVYR2007LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
332.RedasCikanaVYR2004LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
333.AugustasViltrakisVYR2005LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
334.RasaAkucevičiūtėMOT1980LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
335.GiedrėRačiukaitytėMOT1999LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
336.IngaSkilčiūtėMOT1999LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
337.LinasŠultonasVYR2004LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
338.KristinaKardokaitėMOT2003LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
339.KamilėRiškevičiūtėMOT2001LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
340.NedaČapskytėMOT2006LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
341.GabijaKemfertaitėMOT2005LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
342.TomasČapskisVYR2005LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
343.GabrieliusPovilaitisVYR2007LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
344.RenatasVėželisVYR2003LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
345.AstaVenskaitytėMOT1980LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
346.EurelijaVenskaitytėMOT1981LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 10 km
347.EgidijusČivinskasVYR1981LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 10 km
348.TadasDuobaVYR1994LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
349.TadasPultinavičiusVYR1992LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
350.RičardasJanavičiusVYR1978LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 10 km
351.KastytisAžukasVYR1982LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 10 km
352.IgnasPilipavičiusVYR2004LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
353.Veylo AdenVilliamsVYR2008LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
354.TomasKriščiūnasVYR2008LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
355.TomasViliušisVYR1986LTUKaunas  10 km
356.KamilėSudnikovičiūtėMOT2007LTULentvarisSK Rūdiškės1.5 km
357.DovydasGriciusVYR2010LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
358.RičardasDuonelavičiusVYR1957LTUKaunasKauno BMK 5 km
359.AistėValantiejienėMOT1973LTUKaunasKauno BMK 5 km
360.LoretaJonušaitėMOT1991LTUVilniusB.K. Jonas Maratonas 5 km
361.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 5 km
362.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK1.5 km
363.ModestasSereikaVYR1977LTUKaunas  5 km
364.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK1.5 km
365.RaimondasŠimkevičiusVYR1959LTUKauno R. , AlytusDzūkija 5 km

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *