UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@kaunobmk.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo
metai
ŠalisMiestas
Klubas
Nuotolis
Patvirtinta
1.GitanaAkmanavičiūtėMOT1986LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
2.RasaAkucevičiūtėMOT1980LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
3.AntanasAleknaVYR1985LTUKaunasVIP RUN/Šeštasis pojūtis 5 km
4.Žydrūnas AleknaVYR1978LTUKaunasKauno BMK/High Peaks Lietuva 10 km
5.ElijaAleknaitėMOT2008LTUKaunasŠeštasis pojūtis1.5 km
6.EiniraAleknienėMOT1977LTUKaunasŠeštasis pojūtis1.5 km
7.ŽydrėAleknienėMOT1981LTUKaunasKauno BMK 5 km
8.EvaldasAleksaVYR1993LTUKaunas  5 km
9.Audrius AleksiejūnasVYR1987LTUKaunas  10 km
10.SimonaAleksienėMOT1994LTUKaunas  5 km
11.IngaAleksienėMOT1972LTUKaunas  5 km
12.JonasAleliūnasVYR1988LTUPanevėžysCapital runners vilnius 5 km
13.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 10 km
14.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK1.5 km
15.DeimasAndriušisVYR2009LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
16.LauraAndriuškevičienėMOT1981LTUKaunas  10 km
17.AuksėAndriuškevičiūtėMOT2010LTU  1.5 km
18.RamūnasAntanaitisVYR1978LTUKaunas  10 km
19.AudrysAntonČikasVYR1964LTUJonavaBėgimo klubas 10 km
20.JulijaArlauskaitėMOT2008LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
21.GytisAukštikalnisVYR1964LTUBiržaiVėtra 10 km
22.EdvardasAukštuolisVYR2005LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
23.KastytisAžukasVYR1982LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 10 km
24.Milda AžusienytėMOT2007LTUPanevėžysPanevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"1.5 km
25.AudriusBagdanavičius VYR1985LTUKaunasKauno BMK 5 km
26.AudriusBagdanavičius VYR1985LTUKaunasKauno BMK1.5 km
27.BrigitaBagdanavičiūtė MOT2016LTUKaunas Kauno BMK1.5 km
28.StasysBagvilasVYR1948LTU   5 km
29.StasysBagvilasMOT1948LTUVilniusVSVK Aidas 5 km
30.JoneBagvileMOT1961LTUVilniusVSVK Aidas1.5 km
31.JuozasBajorasVYR1951LTUKaunasKauno BMK 10 km
32.RugilėBajorinaitėMOT2007LTUKaunasSm Gaja1.5 km
33.RasaBakienėMOT1979LTUKaunasKauno BMK 5 km
34.ZenonasBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra 5 km
35.ZenonasBalčiauskasVYR1954LTUPasvalysVėtra1.5 km
36.VytautasBalčiūnaitisVYR1982LTUKaunasOK Takas 10 km
37.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK 10 km
38.AividasBalčiūnasVYR1976LTUPakruojisVejas 10 km
39.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK1.5 km
40.BenasBalčiūnasVYR2007LTUPanevėžysOriens 5 km
41.AlgirdasBalčiūnasVYR1994LTUBiržaiLukas 10 km
42.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 5 km
43.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK1.5 km
44.Ramojus BalevičiusVYR1999LTUVilniusInžinerija1.5 km
45.Ramojus BalevičiusVYR1999LTUVilniusInžinerija 10 km
46.AuksėBaliukevičiūtėMOT1983LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
47.JuozasBaliūnasVYR1967LTUPasvalysVėtra 5 km
48.Raimonda Baltaitytė MOT1984LTUKaunasI RUN LT 10 km
49.TadasBaranauskasVYR1985LTUPanevėžysLukas 10 km
50.TadasBaranauskasVYR1985LTUPanevėžysLukas1.5 km
51.DariusBaranauskasVYR1986LTUKaunasOCR Baltic warriors 5 km
52.MantasBartkusVYR1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 5 km
53.DanielBartusevičVYR2004LTU Lukas1.5 km
54.Deimantė BarzdenytėMOT2005LTUPanevėžysPanevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"1.5 km
55.MatasBauraVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 5 km
56.OlgaBazelienė MOT1977LTUVilnius  5 km
57.RomasBazelisVYR1999LTUVilniusNeko Runners 5 km
58.EdvardasBazelisVYR2005LTUVilnius 1.5 km
59.BenasBeresinevičiusVYR2008LTUEžerėlis 1.5 km
60.EgidijusBeresinevičiusVYR1981LTUEžerėlis  5 km
61.ArvydasBieseviciusVYR1980LTUKaunas  5 km
62.ArtŪrasBytautasVYR1976LTUVilniusKauno BMK 10 km
63.GintautasBlėdaVYR1960LTUKaunas  5 km
64.VilmaBlėdaitėMOT1987LTUKaunas  5 km
65.AnatolijusBogomolnikovasVYR1980LTUKaunas Kauno BMK 10 km
66.TomasBogužinskasVYR1977LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
67.KasparasBogužinskasVYR2007LTUKaunasKauno maratono klubas1.5 km
68.AudraBogužinskienėMOT1978LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
69.ViltėBrazinskaitėMOT2012LTUKaunasKauno BMK1.5 km
70.Šarūnas PetrasBrazinskasVYR1969LTUKaunasKauno BMK1.5 km
71.Šarūnas PetrasBrazinskasVYR1969LTUKaunasKauno BMK 10 km
72.DovilėBričkutėMOT1990LTU   5 km
73.RimgaudasBučinskasVYR1967LTUŠiauliai  10 km
74.AgnėBudrevičiūtėMOT1996LTUKaunas  5 km
75.Vytautė BudrienėMOT1970LTUKaunasBėgimo klubas 5 km
76.RaimondasBudrysVYR1963LTUMarijampolė  5 km
77.LinaBuinauskienė MOT1977LTUKarmėlava Bėgimo klubas 10 km
78.GvidasBurbulisVYR2005LTUPanevėžysOriens 5 km
79.ErnestasBurokasVYR1990LTUUžuguostisKauno maratono klubas 10 km
80.EglėButkienėMOT1989LTUŠiauliaiB. K. Jonasmaratonas 5 km
81.Kestutis BuzinskasVYR1979LTUKaunas  5 km
82.DanielCerezuela PetrusaitiVYR2004LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
83.DanielCerezuela PetrusaitiVYR2004LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
84.IgorisCernikovasVYR1965LTUVilniusInžinerija 10 km
85.RedasCikanaVYR2004LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
86.LaimonasČaplikasVYR1974LTUKaunasKauno BMK 10 km
87.Herkus PijusČaplikasVYR2006LTUKaunasKauno BMK1.5 km
88.TomasČapskisVYR2005LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
89.NedaČapskytėMOT2006LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
90.AleksandraČechovaMOT1962LTUPanevėžysVėtra 10 km
91.AleksandraČechovaMOT1962LTUPanevėžysVėtra1.5 km
92.DmitrijusČepenkoVYR1986LTUKaunas  10 km
93.MantasČerkesasVYR1989LTUPanevėžys  10 km
94.Olesia Černauskiene MOT1980LTUJonava Kauno BMK 5 km
95.MiglėČinčikaitėMOT2005LTUPanevėžysOriens 5 km
96.EgidijusČivinskasVYR1981LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 10 km
97.SimonasČižauskasVYR1985LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
98.ArvydasČižauskasVYR1959LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
99.KostasDagysVYR2002LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
100.RugilėDainytėMOT2006LTUKaunasSm Gaja1.5 km
101.IevaDambrauskaiteMOT1985LTUKaunasI Run LT 10 km
102.RamintaDanielienėMOT1992LTUKaunas  10 km
103.GediminasDapševičiusVYR1986LTUAlytusDzūkija 5 km
104.EdvinasDargužisVYR1985LTUKaunas  10 km
105.AlgirdasDaukantasVYR1988LTUKaunasOrigami runners 10 km
106.Neda DavidavičiūtėMOT2005LTUKaunasSM "Gaja" 5 km
107.AngelDiez BajoVYR1980ESPMadridas  10 km
108.VakarisDindaVYR2013LTUKaišiadorys 1.5 km
109.JovilėDindaitėMOT2010LTUKaišiadorys 1.5 km
110.TitasDominaitisVYR2007LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
111.NedaDovidaitytėMOT2001LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
112.GintarasDrebulysVYR1980LTUKaunasOrigami runners 10 km
113.MantasDrūliaVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
114.ArasDrūliaVYR2007LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
115.TaurasDrūliaVYR2009LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
116.Viltė DrūlienėMOT1983LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
117.DaliaDubinskieneMOT1971LTUKaunasbegimo klubas 10 km
118.GintautasDulevičiusVYR1973LTUPasvalysVėtra 10 km
119.TadasDuobaVYR1994LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
120.RičardasDuonelavičiusVYR1957LTUKaunasKauno BMK 5 km
121.NormantasDurneikaVYR2005LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
122.JaninaDuszaMOT1992POLBytom  10 km
123.AndriusDzeminskasVYR1991LTUAlytusDzūkija 10 km
124.AndriusDzeminskasVYR1991LTUAlytusDzūkija1.5 km
125.LaimaDžiaugienėMOT1973LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
126.AlgirdasDžiaugysVYR1972LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
127.ArtūrasDžiaugysVYR1998LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
128.ElenaDžiaugytėMOT1994LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
129.GretaDžiaugytėMOT2005LTUKaunasKauno maratono klubas1.5 km
130.AuksėEidukaitytėMOT2003LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
131.IevaEimontienėMOT1982LTUKaunasVIP 5 km
132.Andrej FolmerVYR1975LTUKaunas Kauno BMK 5 km
133.ErikasFomkinasVYR1996LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
134.UgnėGabreliūnaitėMOT2005LTUPanevėžysOriens 5 km
135.VytautasGadliauskasVYR1969LTUJonavaJonavos BK „Maratonas“ 10 km
136.RytisGaidysVYR1995LTUKaunas  10 km
137.MindaugasGaldikasVYR1989LTUVilniusLietuvos kariuomenė 10 km
138.BirutėGalinienėMOT1945LTUVilniusVilniaus BMK Inžinerija 5 km
139.SigitasGalinisVYR1941LTUVilniusVilnius BMK INŽINERIJA 5 km
140.GiedrėGarbačiūnaitėMOT1987LTUKaišiadorysKauno BMK 10 km
141.VaidasGarbačiūnasVYR1985LTUKaišiadorysKauno BMK 10 km
142.GiedrėGarjonienėMOT1978LTUKaunas  5 km
143.MindaugasGarmusVYR1981LTUDzukasKauno BMK1.5 km
144.TomasGarnelisVYR1990LTUKaunasJokio 10 km
145.GiedriusGarnelisVYR1979LTU   5 km
146.Raminta GaulėMOT1985LTUKaunas Kauno BMK 5 km
147.GediminasGauliusVYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
148.AistėGecaitėMOT2004LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
149.DenasGedgaudasVYR2010LTUKaunasSM \\\\\\\"Gaja\\\\\\\"1.5 km
150.Algirdas GeistoraitisVYR1986LTUKaunas  10 km
151.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 10 km
152.MalvinaGirinskytėMOT2001LTUPanevėžysOriens 10 km
153.KristinaGlobienė MOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
154.SauliusGlobysVYR1970LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
155.DainiusGorskisVYR1968LTUPanevėžysLukas 10 km
156.TautvydasGrabauskasVYR1977LTUKaunas  10 km
157.MantasGradeckasVYR1995LTUAlytusDzūkija 10 km
158.MantasGradeckasVYR1995LTUAlytusDzūkija1.5 km
159.BiruteGranickieneMOT1989LTUKaunas   10 km
160.BiruteGranickieneMOT1989LTUKaunas   10 km
161.VytautasGražysVYR1967LTU Lukas 10 km
162.IngridaGregerytėMOT1988LTUKaunas  5 km
163.JustinaGrybauskaitėMOT1989LTUKaunas  5 km
164.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas  10 km
165.AivikasGriciusVYR2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
166.DanieliusGriciusVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
167.DovydasGriciusVYR2010LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
168.DovydasGriciusVYR2010LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
169.VytenisGrigūnasVYR2004LTUAlytusDzūkija1.5 km
170.AistisGrikisVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
171.KarolisGriškaVYR1989LTUKaunasOcr Baltic Warriors 5 km
172.NeringaGriškienėMOT1991LTUKaunasOcr Baltic Warriors 5 km
173.GintarėGudaitytėMOT1986LTUKaunasVIP 10 km
174.JustasGudauskasVYR2004LTUAlytusDzūkija1.5 km
175.VytasGudlevičiusVYR1976LTUVilnius  5 km
176.TomasGugasVYR1981LTUKaunas- 5 km
177.BrajanasGutierrez PažėraVYR2005LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
178.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
179.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK1.5 km
180.JulijaJačunMOT2002LTU Lukas 10 km
181.RolandasJakštasVYR1967LTUKaišiadorysLukas 10 km
182.RičardasJanavičiusVYR1978LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 10 km
183.JokūbasJankasMOT2007LTUPanevėžysOriens 5 km
184.ArūnasJankauskasVYR1972LTUPasvalysVėtra 10 km
185.ArūnasJankauskasVYR1972LTUPasvalysVėtra1.5 km
186.RapolasJankauskasVYR2013LTUPasvalysVėtra1.5 km
187.AlminaJankauskienėMOT1972LTUPasvalysVėtra1.5 km
188.AlminaJankauskienėMOT1972LTUPasvalysVėtra 10 km
189.EvaldasJankeliūnasVYR2002LTUAlytusDzūkija1.5 km
190.EvaldasJankeliūnasVYR2002LTUAlytusDzūkija 10 km
191.RytisJanulaitisVYR1997LTUKazlu RudaBėgimo klubas 10 km
192.AidaJanulytėMOT2008LTUPanevėžysOriens 5 km
193.MindaugasJanusaitisVYR1944LTUVilniusInžinerija 10 km
194.Austė Janušauskaitė MOT1996LTUTelšiai/kaunas Kauno maratono klubas 5 km
195.MatasJarušauskasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
196.RomasJasinskasVYR1944LTUPanevėžysKauno BMK 10 km
197.Gabrielius JasiūnasVYR2009LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
198.RūtaJasulaitienėMOT1980LTUVilnius  10 km
199.EgidijusJasulaitisVYR1977LTUVilnius  10 km
200.MartynaJasulaitytėMOT2006LTUVilnius 1.5 km
201.MantėJasulaitytėMOT2009LTUVilnius 1.5 km
202.TomasJateikoVYR1995LTU Lukas 10 km
203.RenataJatužienėMOT1983LTUKaunasKauno BMK 5 km
204.AntanasJociusVYR1989GBRLondonas  10 km
205.ViktorasJociusVYR1980LTUKaunas  10 km
206.PovilasJociusVYR1986LTUKaunas  10 km
207.Gvidas JokubauskasMOT2002LTUKaunasSm Gaja 5 km
208.LoretaJonušaitėMOT1991LTUVilniusB.K. Jonas Maratonas 5 km
209.SaulėJucevičienėMOT1972LTUVilnius  10 km
210.AnatolijusJumatovasVYR1974LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
211.EimantasJumatovasVYR2007LTUKaunasKauno maratono klubas1.5 km
212.MantasJunčysVYR2002LTUKėdainiaiKrakių sporto klubas 10 km
213.EdvardJundaVYR1973LTUVilniusInžinerija 10 km
214.KornelijusJuodisVYR1990LTUKaunas  10 km
215.VytautasJuodkaVYR1970LTUUtena  10 km
216.RomasJurėnasVYR1966LTUPanevėžysLukas 10 km
217.TadasJuršaVYR1993LTUGarliava  5 km
218.Gražvydas JusaitisVYR1979LTUAlytusBK Dzukija 10 km
219.GražvydasJusaitisVYR1979LTUAlytusBK Dzūkija1.5 km
220.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK1.5 km
221.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 10 km
222.DeividasKabišaitisVYR2010LTUPrienu Raj.BK JONASMARATONAS1.5 km
223.GediminasKabišaitisVYR1959LTUKaunasBK JONASMARATONAS 10 km
224.VaidaKacucevičienėMOT1977LTUKaunas  5 km
225.MantasKalantaVYR1994LTUKaunas  10 km
226.DariusKalėdaVYR1977LTUKaunasKauno BMK 10 km
227.AntaninaKalinauskienėMOT1970LTUKaunasVIP 5 km
228.ViktorijaKalvelytėMOT1990LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 10 km
229.KęstutisKaminskasVYR1987LTUVilnius  10 km
230.IevaKaralevičiūtėMOT1998LTUVilnius  10 km
231.Eva KarčiauskaitėMOT2010LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
232.JonasKarčiauskasVYR2002LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
233.KristinaKardokaitėMOT2003LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
234.KimantasKareckasVYR2005LTUPanevėžysOriens 5 km
235.DžiugasKarvelisVYR2005LTUPanevėžysoriens 5 km
236.JustinaKavaliauskaitėMOT2005LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
237.PauliusKavaliauskasVYR1999LTUKaunas  5 km
238.LaimutisKavaliauskasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
239.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunasKauno BMK1.5 km
240.MariusKazakevičiusVYR2008LTUKaunasKauno BMK1.5 km
241.ViltėKazakevičiūtėMOT2010LTUKaunasKauno BMK1.5 km
242.RimantėKazlauskaitėMOT1989LTU   10 km
243.MariusKazlauskasVYR1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
244.ŠarūnasKeleckasVYR2007LTUKaunasSM Gaja1.5 km
245.GabijaKemfertaitėMOT2005LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
246.Zeraldas KeturkaVYR1975LTUKaunas  10 km
247.AgilėKevėnaitėMOT2005LTUPanevėžysOriens 5 km
248.SlavikasKevraVYR1995LTUVilniusBėgimo klubas1.5 km
249.Gediminas Kinderis VYR1963LTUKaunas Kauno BMK1.5 km
250.Gediminas Kinderis VYR1963LTUKaunas Kauno BMK 10 km
251.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK 10 km
252.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK1.5 km
253.StasysKiškiūnasVYR1989LTUŠirvintos  10 km
254.RytisKizlaVYR1993LTUVievis  10 km
255.ArūnasKlebauskasVYR1962LTUAlytusDzūkija1.5 km
256.ArūnasKlebauskasVYR1962LTUAlytusDzūkija 10 km
257.JurgisKlešnieksVYR2007LTUKaunasKauno triatlonas1.5 km
258.JokūbasKlešnieksVYR2009LTUKaunasmegaTENNIS1.5 km
259.LinardsKlešnieksVYR1975LTUKaunasVIP 10 km
260.RasaKlešnieksMOT1977LTUKaunasHighPeaks 10 km
261.AndrejusKlimaševskijVYR1978LTUKaunas  5 km
262.KlaidasKlusasVYR2007LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
263.ArtūrasKmieliauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 10 km
264.DonatasKojalaVYR1983LTUAlytusDzūkija 10 km
265.Joris KojalaVYR2010LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
266.BrigitaKokankaitėMOT1992LTUKaunasKauno BMK 5 km
267.EmilėKorolytėMOT2006LTUKaunasSm Gaja1.5 km
268.ArijanaKotovaMOT2002LTU Lukas1.5 km
269.SaulėKragaitėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
270.ViktorijaKrajinskieneMOT1985LTUKaunasI RUN LT 10 km
271.GiedrėKrasauskėMOT1983LTUKaunasOK Medeina 10 km
272.TomasKriščiūnasVYR2008LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
273.RolandasKriugždaVYR1983LTUKaišiadorysKaišiadorys BĖGA 10 km
274.NerijusKrižinauskasVYR1980LTUKaunas  10 km
275.KarinaKrocaitėMOT2004LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
276.AiniusKubiliusVYR2008LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
277.AustėjaKumpikevičiūtėMOT2006LTUKaunasSM Gaja1.5 km
278.TomasKurklietisVYR1966LTUKaunasOrigami runners 10 km
279.DonatasKursevičiusVYR1977LTUKauno Rajonas  10 km
280.VakarisKursevičiusVYR2013LTUKauno Rajonas 1.5 km
281.EvelinaLadukaitėMOT2008LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
282.JūratėLakštauskienėMOT1972LTUKaisiadorysKaisiadorys BEGA 5 km
283.SauliusLapienėVYR1971LTUPasvalysVėtra 5 km
284.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
285.KarolisLaukutisVYR2003LTUŽagarėBėgimo klubas 10 km
286.JurgisLaukutisVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
287.TadasLaužikasVYR1990LTUKaunasŽaliuokis 10 km
288.EgidijusLesvinčiūnasVYR1999LTUAlytusDzūkija 10 km
289.EgidijusLesvinčiūnasVYR1999LTUAlytusDzūkija1.5 km
290.KarolinaLeščevskajaMOT2007LTU Lukas1.5 km
291.KamilėLeščiukaitėMOT2005LTUKaunasLSMU 5 km
292.DaivaLeščiukaitienėMOT1980LTUKaunasTOP B2B 5 km
293.KajusLeščiukaitisVYR2008LTUKaunasKauno dziudo klubas 5 km
294.TomasLeščiukaitisVYR1976LTUKaunas  10 km
295.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
296.MariusLeveikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra1.5 km
297.GintarasLiaudenskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK 10 km
298.UgnėLiegutėMOT2001LTUKaunasSM "Gaja" 5 km
299.RomualdasLimantasVYR1944LTUKaunasKauno BMK 10 km
300.RomualdasLimantasVYR1944LTUKaunasKauno BMK1.5 km
301.DainiusLiutkusVYR1986LTUPiliuonaOCR Baltic warriors 10 km
302.JustinasLiutkusVYR2010LTUPiliuonaOCR Baltic warriors1.5 km
303.EimantasLiutkusVYR2013LTUPiliuonaOCR Baltic Warriors1.5 km
304.GiedrėLukaševičienėMOT1978LTUKaunas  5 km
305.KarolisLukaševičiusVYR2008LTUNetoniai, Kauno RajKauno BMK1.5 km
306.ArtūrasLukaševičiusVYR2011LTUNetoniai, Kauno RajKauno BMK1.5 km
307.AntanasLukaševičiusVYR1979LTUNetoniai, Kauno RajKauno BMK1.5 km
308.KarolisLukaševičiusVYR2008LTUNetoniai, Kauno RajKauno BMK 5 km
309.AntanasLukaševičiusVYR1979LTUNetoniai, Kauno RajKauno BMK 10 km
310.NerijusLukaševičiusVYR1982LTUKaunasOrigami runners 10 km
311.AndželikaLukoševičiūtėMOT1991LTUKaunasDipsiukas 10 km
312.RenataMacijauskienėMOT1968LTUPanevėžysLukas 10 km
313.SigitaMaciulevičienėMOT1990LTUKaunasVIP 5 km
314.RimantasMackevičiusVYR1957LTUVilniusInžinerija 5 km
315.StanislavasMackevičius VYR1971LTUVilniusB. K Jonas Maratonas 10 km
316.LukasMackevičiusVYR2003LTUKaunas  10 km
317.TadasMackevičiusVYR2006LTUPanevėžysOriens 5 km
318.KarinaMackevičiuteMOT2013LTUVilniusB. K Jonas Maratonas1.5 km
319.AnželikaMackevičiūtėMOT1996LTULentvarisBK Jonas Maratonas1.5 km
320.AnželikaMackevičiūtėMOT1996LTULentvarisBK Jonas Maratonas1.5 km
321.RegimantasMačysVYR1993LTUJonavaJonavos BK „Maratonas“ 10 km
322.Agnė MačiukūnaitėMOT1991LTUKaunas  5 km
323.Daina MačiukūnienėMOT1969LTUKaunas 1.5 km
324.EvelinaMakarevičienėMOT1995LTUKaunas  5 km
325.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra1.5 km
326.VadimasMakušinasVYR1977LTUPanevėžysVėtra 10 km
327.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra1.5 km
328.MikasMakušinasVYR2005LTUPanevėžysVėtra 10 km
329.RamunėMaldutytėMOT1990LTUKaunasKauno BMK 10 km
330.FaustasMarcinkevičiusVYR2000LTUPakruojis  5 km
331.NojusMarcinkevičiusVYR2009LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
332.AlbinasMarkevičiusVYR1959LTUKaunasKauno BMK 10 km
333.Donatas Martišauskas VYR1984LTUKaunas Kauno BMK 10 km
334.DainoraMasiulienėMOT1970LTUVilniusInžinerija 5 km
335.JoelisMasiulisVYR2001LTUVilniusInžinerija 5 km
336.RenaldasMatulasVYR2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
337.ŽygimantasMatusevičiusVYR1997LTUKaunasSVEIKATA 5 km
338.VytautasMaziliauskasVYR1961LTUVilnius  10 km
339.MariusMažeikaVYR1980LTUKaunasKauno technikos kolegija 10 km
340.VaidaMažeikaitėMOT1987LTUVilnius 1.5 km
341.GintarėMažeikytėMOT1979LTUKamajaiAmūras ir kompanija 10 km
342.JustasMedišauskasVYR1984LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
343.RolandasMencevičiusVYR1978LTUKaunas Kauno BMK 10 km
344.MatasMertinkaitisVYR2004LTUKaišiadorysKaišiadorys BĖGA 10 km
345.GiedrėMikaitienėMOT1965LTUKaunas"Aplenkime vėžį" 5 km
346.RimantasMikaitisVYR1959LTUKaunasAplenkime vėžį 5 km
347.MarijonasMikaitisVYR2000LTUKaunas"Aplenkime vėžį" 5 km
348.RobertasMikalauskasVYR1973LTUTrakaiOSK Lėvuo 10 km
349.JustinasMikalauskasVYR2009LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
350.ArūnasMikulėnasVYR1985LTUVilnius  5 km
351.GintarėMisevičiūtėMOT2002LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
352.GabrielėMockutėMOT2000LTUŠiauliai 1.5 km
353.MikasMontvilasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
354.UlaMorkūnaitėMOT2010LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
355.PijusMorkūnasVYR2007LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
356.MajusMorozovasVYR2008LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
357.ŽydrūnasMotiekaitisVYR1992LTUKaunasRunFace VaSti 5 km
358.JolantaMurauskienėMOT1984LTUKaunasKaišiadorys BĖGA 5 km
359.LukasNarušisVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
360.Algirdas NaudžisVYR1959LTUVilniusInžinerija 5 km
361.DeividasNeniskisVYR1981LTUKaunas  10 km
362.AndriusNoreikaVYR1978LTUKaunasItoma 10 km
363.Rokas NoreikisVYR1981LTUKaunas Kauno BMK 10 km
364.LiucijaNorušaitėMOT2000LTUKaunas  5 km
365.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra 10 km
366.JurgitaPackevičienėMOT1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
367.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra 10 km
368.MajusPackevičiusVYR2011LTUPasvalysVėtra1.5 km
369.DariusPackevičiusVYR1975LTUPasvalysVėtra1.5 km
370.GytisPaišysVYR2002LTUKaunasSM "Gaja" 10 km
371.SvajūnasPajaujisVYR1984LTUJonavaJonavos BK „Maratonas“ 10 km
372.ŽygimantasPajaujisVYR2011LTUJonavaJonavos BK „Maratonas“1.5 km
373.UgnėPakalniškienė MOT1977LTUJonava  5 km
374.Janina Paliulienė MOT1972LTUBirštonas   5 km
375.BenasPalšysVYR2000LTUKaunas- 10 km
376.VitalijusPanovasVYR1973LTUKaunas  5 km
377.DonatasPauša VYR1983LTURaudondvaris Kauno maratono klubas 10 km
378.ValdemarPavliukovičVYR1967LTUVilnius  10 km
379.SimasPečiulisVYR2006LTUKaunasSM Gaja1.5 km
380.SkaistėPetrauskaitėMOT2004LTUVilniusInžinerija1.5 km
381.SkaistėPetrauskaitėMOT2004LTUVilniusInžinerija 5 km
382.RobertasPetronisVYR1965LTUBirštonas  10 km
383.KazimierasPetruškevičiusVYR1959LTUPasvalysVėtra1.5 km
384.KazimierasPetruškevičiusVYR1959LTUPasvalysVėtra 10 km
385.IgnasPilipavičiusVYR2004LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
386.DaivaPlerpaitėMOT1987LTUKaunas  10 km
387.GabrieliusPovilaitisVYR2007LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
388.Jomilė PribušauskaitėMOT2005LTUPanevėžysPanevėžio triatlono klubas "TRI-Fun" 10 km
389.JomilėPribušauskaitėMOT2005LTUPanevėžysPanevėžio triatlono klubas "TRI-Fun" 10 km
390.Domas ProkopavičiusVYR2006LTUPanevėžysPanevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"1.5 km
391.RuslanasProkopenkoVYR1975LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
392.AdrijaProkopenkoMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
393.RusnėProkopenkoMOT2003LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
394.VytautasPtrauskasVYR1966LTUVilniusInžinerija1.5 km
395.VytautasPtrauskasVYR1966LTUVilniusInžinerija 5 km
396.TadasPultinavičiusVYR1992LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
397.DianaPurkinaMOT2008LTU Lukas1.5 km
398.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
399.AleksasRačasVYR2003LTUKėdainiaiKrakių sporto klubas 10 km
400.GiedrėRačiukaitytėMOT1999LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
401.MarijusRadavičiusVYR1956LTUVilniusInžinerija 5 km
402.NikolėRadlinskaitėMOT2011LTUKaunasKauno BMK1.5 km
403.BenasRadzivonasVYR1999LTUKaunasGaja/Šilas 10 km
404.AstaRaudeliunieneMOT1973LTUKaunas  5 km
405.RokasRaudoniusVYR1993LTUKauno R.  10 km
406.VytautėRaugaitėMOT2012LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
407.JogailaRaugasVYR2010LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
408.PetrasRazbadauskasVYR1979LTUKaunas  10 km
409.MatasRazbadauskasVYR2003LTUKaunasHiperionas 10 km
410.DomantasRymavičiusVYR2001LTUKėdainiaiKrakių sporto klubas 10 km
411.IngridaRimkienėMOT1981LTUKaunasI RUN LT 10 km
412.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra1.5 km
413.ZigmantasRimkusVYR1959LTUPasvalysVėtra 10 km
414.KristupasRimkusVYR2004LTUPanevėžysPanevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"1.5 km
415.VitalijusRimšaVYR1953LTUKaunasKauno BMK 5 km
416.TomasRiševičiusVYR1999LTUKaunas  5 km
417.KamilėRiškevičiūtėMOT2001LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
418.GediminasRomančikasVYR1985LTUKaunasOK Takas 5 km
419.SauliusRučysVYR1965LTUKaunas  5 km
420.MantasRučysVYR2000LTUKaunas  5 km
421.TomasRumelaitisVYR1982LTUKaunas  5 km
422.DeividasRužinasVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
423.TitasRužinasVYR2008LTUŠiaulių RajonasLukas 5 km
424.RonetaSabiūnaitėMOT2006LTU Lukas1.5 km
425.ModestasSaldukaitisVYR1983LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
426.ModestasSaldukaitisVYR1983LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
427.IevaSaltonienėMOT1980LTUKaunasVIP 5 km
428.AivijusSamajauskasVYR1979LTUKaunas  10 km
429.JustinaSavickienė MOT1988LTUJonavaBėgimo klubas 5 km
430.SamantaSebežinkovaitėMOT2007LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
431.KajusSebežinkovasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
432.SimonasSeikauskasVYR1999LTUKaunas  5 km
433.LinasSelianikasVYR1976LTUKaunasOrigami runners 10 km
434.LukasSemaškaVYR1996LTUKaunasItoma 10 km
435.ArvydasSenavaitisVYR2010LTUPrienų R.Be klubo1.5 km
436.ModestasSereikaVYR1977LTUKaunas  5 km
437.EvelinaSiavrisMOT2000LTUVilnius  10 km
438.RolandasSiliusVYR1968LTUVainutasInžinerija 10 km
439.JustasSimutisVYR2004LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
440.RokasSkabickasVYR2009LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
441.MindaugasSkardžiusVYR1987LTUPanevėžys  5 km
442.IngaSkilčiūtėMOT1999LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
443.VaidasSkripkauskasVYR1978LTUKaunasBėgimo klubas 10 km
444.UgnėSkučaitėMOT2004LTUKaunasSM "Gaja" 5 km
445.Renata Skučienė MOT1972LTUKaunas   5 km
446.DeimantėSotinaitėMOT2006LTUKaunasSm Gaja1.5 km
447.GytisSpundzevičiusVYR2002LTUPanevėžysOriens 10 km
448.Romualdas SriubiškisVYR1974LTUPrienai"Nemuno Kilpa" 10 km
449.JustasStabrauskasVYR2003LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
450.IndrėStalnionytėMOT1988LTUKaunasI RUN LT 10 km
451.KamilėStankūnaitėMOT1993LTUKaunas  5 km
452.SimasStasiukaitisVYR1986LTUKarmėlava Bėgimo klubas 10 km
453.EdvinasStaskevičiusVYR2000LTUAlytusDzūkija1.5 km
454.EdvinasStaskevičiusVYR2000LTUAlytusDzūkija 5 km
455.Vilmantė StašauskaitėMOT1998LTUJonavaMaratonas 10 km
456.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas 10 km
457.MantasStiklickasVYR2010LTUGarliavaBėgimo klubas1.5 km
458.KristinaStiklickienėMOT1980LTUGarliavaBėgimo klubas1.5 km
459.DainiusStravinskasVYR1975LTUAlytusBK Dzūkija 10 km
460.DainiusStravinskasVYR1975LTUAlytusBK Dzūkija1.5 km
461.Arūnas Streikus VYR1979LTUKaunas Kauno BMK 10 km
462.EgidijusStripeikaVYR1977LTUŠiauliaiVėtra 10 km
463.AlgirdasStriūkaVYR1960LTUVilniusInžinerija1.5 km
464.AlgirdasStriūkaVYR1960LTUVilniusInžinerija 10 km
465.Birutė StriūkienėMOT1962LTUVilniusInžinerija1.5 km
466.Birutė StriūkienėMOT1962LTUVilniusInžinerija 10 km
467.SalvijusStrolėVYR2005LTUPanevėžysOriens 5 km
468.KamilėSudnikovičiūtėMOT2007LTULentvarisSK Rūdiškės1.5 km
469.TomasSutkusVYR1985LTUKaunasI Run LT 10 km
470.Viktorija ŠaliūnaitėMOT2005LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
471.GiedrėŠamanskienėMOT1970LTUKaunas  10 km
472.UršulėŠatūnaitėMOT2010LTUKns 1.5 km
473.RedaŠatūnienėMOT1978LTUKns  10 km
474.VirginijusŠaudysVYR1972LTUKauno raj.  10 km
475.EdasŠčiokolevasVYR2005LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
476.GvidasŠčiokolevasVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
477.DonatasŠidlauskasVYR1989LTUKaunas  10 km
478.RimantasŠileikisVYR1984LTUVilniusVIP 10 km
479.ArtūrasŠilingasVYR1987LTUKaunas  10 km
480.DomasŠimaitisVYR2001LTUŽagarėBėgimo klubas 5 km
481.DeimilėŠimaitytėMOT2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
482.DeimantėŠimaitytėMOT2005LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
483.MėjaŠimaitytėMOT2010LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
484.RaimondasŠimkevičiusVYR1959LTUKauno R. , AlytusDzūkija 5 km
485.PatricijusŠimkusVYR2011LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
486.DovydasŠinkevičiusVYR2001LTUPanevėžysOriens 10 km
487.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 5 km
488.LiudasŠlekysVYR2007LTUPanevėžysOriens 5 km
489.RaimondasŠliumbaVYR1968LTUKaunas  10 km
490.ArvydasŠrubėnasVYR1959LTUVilniusInžinerija 10 km
491.Iveta ŠukauskieneMOT1976LTU  1.5 km
492.LinasŠultonasVYR2004LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
493.NojusŠvambarisVYR2010LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
494.VytenisŠveikauskasVYR1989LTUKaunas  10 km
495.MiglėŠvenčionytė MOT2005LTUKaišiadorysKaišiadorių ŠSPC1.5 km
496.MildaTalalaitė MOT1991LTUKaunas  10 km
497.TitasTalkevičiusVYR2003LTUKaunasSM \"Gaja\" 10 km
498.DovilėTamošiūnaitėMOT1987LTUKaunasKauno maratono klubas 10 km
499.IevaTatarėlytėMOT1989LTUPanevėžysLukas 10 km
500.SkaistėTautkaitėMOT2006LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
501.SauliusTitasVYR1965LTUKaunas  5 km
502.VidasTotilasVYR1971LTUKaunasKauno BMK 10 km
503.ApolinarasTušasVYR1936LTUVilniusInžinerija1.5 km
504.UgnėUksaitėMOT2005LTUPanevėžysOriens 5 km
505.MariusŪsaitisVYR2010LTUVilniusBobaausiai 5 km
506.VakarisVaičiulisVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
507.JuozasVaiksnorasVYR1976LTUVilemaiKauno BMK 10 km
508.AušraVaitekaitienėMOT1984LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
509.KęstutisVaitekaitisVYR1973LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
510.ŽygimantasVaitekaitisVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
511.Žanas VaitekūnasVYR2008LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
512.ArturasVaitiekusVYR1973LTUKaunasOSK Medeina 10 km
513.AistėValantiejienėMOT1973LTUKaunasKauno BMK 5 km
514.MatasValavičiusVYR2009LTUKaunasSM "Gaja"1.5 km
515.RobertasVališauskasVYR1997LTUŠiaulių RajonasLukas 10 km
516.GabrielėValytėMOT2007LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
517.RimasValiunasVYR1957LTUVilniusInžinerija 10 km
518.Skirmantė Vardauskaitė MOT1981LTUKaunasSuperherojai 5 km
519.ViktorijaVarnagirytėMOT1991LTUVilkaviškisLukas 10 km
520.EgidijusVasileviciusVYR1970LTUKaunas  5 km
521.LukneVasileviciuteMOT1997LTUKaunas  5 km
522.JuozasVasilevičiusVYR1955LTUVilniusOK Klajūnas 10 km
523.IgnasVasilevičiusVYR2005LTUVilniusOK Klajūnas 10 km
524.TomasVasiliauskas VYR1977LTURaudondvaris Kauno BMK 10 km
525.DomasVasiliauskasVYR1996LTU   5 km
526.ErnestasVedeikisVYR1970LTUKelmėKasčiukai 10 km
527.LukasVeikalasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
528.ŽydrūnasVeličkaVYR1976LTUKulautuvaOrigami runners 10 km
529.AtlantaVenckutėMOT2005LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
530.AstaVenskaitytėMOT1980LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 5 km
531.EurelijaVenskaitytėMOT1981LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK 10 km
532.RenatasVėželisVYR2003LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
533.RasaVybornienėMOT1977LTUKaunas  10 km
534.RasaVybornienėMOT1977LTUKaunas  10 km
535.JonasVilcinskasVYR1939LTUVilniusb.k. jonasmaratonas 10 km
536.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK 10 km
537.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK1.5 km
538.VytautasVilimavičiusVYR1958LTUKaunas- 5 km
539.TomasViliušisVYR1986LTUKaunas  10 km
540.Veylo AdenVilliamsVYR2008LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
541.AugustasViltrakisVYR2005LTUVilkaviškisVilkaviškio LASK1.5 km
542.KarolisVilutisVYR2007LTUKaunasSM Gaja1.5 km
543.AurimasVipartasVYR2009LTUŽagarėBėgimo klubas1.5 km
544.JustinasViskupaitisVYR1997LTUKaunas  5 km
545.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas 10 km
546.VirginijaVišinskienėMOT1981LTUKaunasKauno BMK 10 km
547.ArūnasVyšniauskasVYR1974LTUVilkaviškisBėgimo klubas 10 km
548.TomasVyšniauskasVYR2002LTUAlytusDzūkija1.5 km
549.TomasVyšniauskasVYR2002LTUAlytusDzūkija 5 km
550.SimonasVoroblievasVYR2004LTUPanevėžysOriens 5 km
551.JamieWrightVYR1976GBR Framlingham Flyers 10 km
552.AušraWrightMOT1975GBR   10 km
553.DariusZabeloVYR2002LTU Lukas1.5 km
554.KristupasZakarevičiusVYR2004LTUKėdainiaiKrakių sporto klubas 10 km
555.IgnasZakarevičiusVYR2001LTUKrakėsKrakių sporto klubas 10 km
556.DeividasZakševskisVYR2002LTU Lukas 10 km
557.RemigijusZalumskisVYR1980LTUPanevėžysLukas 10 km
558.RemigijusZalumskisVYR1980LTUPanevėžysLukas1.5 km
559.DominykasZanizdraVYR2005LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
560.EimantasZanizdraVYR2003LTUŠiaulių RajonasLukas1.5 km
561.KamilėZdanevičiūtėMOT2006LTUPanevėžysOriens 5 km
562.LinaZelevėMOT1983LTUJonava Kauno BMK 5 km
563.EduardZniščinskijVYR1968LTUVilniusInžinerija 10 km
564.VladaZvirbuleMOT1953LVARigaKO OK 5 km
565.TomasŽelionisVYR1976LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
566.Alfredas SimonasŽelionisVYR2003LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km
567.ViltėŽiupkaitėMOT2007LTUKaunasSm Gaja1.5 km
568.GabrieliusŽiužnysVYR2001LTUKaišiadorysKaišiadorys BĖGA 10 km
569.SteponasŽukauskasVYR1966LTUKėdainiai  5 km
570.NerijusŽukauskasVYR1992LTUKaunas  10 km
571.AurelijaŽukauskienėMOT1995LTUKaunas  5 km
572.AgnėŽuklijūtėMOT2003LTUAlytusDzūkija1.5 km

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *